Ankara'da KPSS kursu tevsiyeleri

27.01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
3.730
5.503
arkadaslar ankarada tabsıye edecegınız gdıp yüksek puanlar aldıgınız kazandığınız dersaneler önerin lütfeeennnturkbayragi

ARKADASALR YARDIMCI OLALIM BIRBIRIMIZE. MESELA BEN MURAT YADA IHTIYAÇ AKADEMI DUSUNUYORUM AMA GıDENLER VARSA YARDIMCI OLALIM BıRBıRıMıZEE mafoldumben

mrb ben türkçe öğretmeniyim bu sene maltepe dersanelerinin kpss kursuna gttim kitap olarak ihtiyaç yayınlarını kullandık ama ben tembelliğimden ve umutsuz olmamdan(ankaraya atanmamm lazım o da imkansız çok yüksek) dolayı hiçç çalışmadım o yüzden hiç umudum yok

ankarada değilim ama aklıma takıldı sınav 27 haziranda.. geç kalmadın mı?

seneye hazırlık içinse bişey diyemeyeceğim tabi..

murat eğitim kurumları necati bey. hocaları alanlarında hep uzman güvenebilirsin.başarı oranları çok yüksek.araştır burayı.

sınav 2010 eylülde ben onlısansım.. fakulteler hazıran..
bırde Ankara Yaklaşım Kariyer Merkezi dıye bı kurs cok övüyolar gden varmı. murat defterını kapattım snaırım..

canım yükseliş kariyer rehberliğini de övüyorlar, buralara giden arkadaşlar yorum bırakırsa çok sevinirim. çünkü çok kararsızım yardımcı olsunlar bizeee:a015:

arkadaşlar maltepe dersanesi nasıl bilginiz varmı bende ilk kez girecem ve kursa gitmek istiyorum başka türlü başarılı olacağımı sanmıyorum,kursun umarım faydası olur

yaklasım karıyerde karar kıldım hayırlısı hepımzekaydirigubbakcemile

ben garanti akademiye yazıldım bugün
hem fiyat bakımından hem de hocalar bakımından oldukça iyi..

slm kızlar dersahaneler ne zaman başlıyor bende gidicem ama bu ay çok yoğunum hem maddi açıdan hemde tempo açısından hem çalışıyorum hemde ehliyet kursum var aralık ta başlamayı düşüyorum önerdiğiniz bir dershane varmı ? fiyatı ? ve başlayanlar hangi konudalar?

slm arkadaşlar bende dersaneye gitmeyi düşünüyorum ama burda herkes az çok bi dersaneyle konuşmuş herkes konuştugu, ilgisini çeken dersanenin adını ve fiyatını, birazda nsl bi yer oldugunu kısaca yazarsa herkes birbirine yardımcı olur diye düşünüyorum.
ben saygın akedemi diye bi dersaneyle konuştum kpss üzerine ilkmiş bu sene ama hocaları deneyimli olgun geldi.ama yinede tam bilemiyorum yarımcı olalım birbirimize.toplam 230 ders saat
-türkçe : 45
-mat : 80
-coğrafya : 40
-tarih : 60
-anayasal
ve güncel olaylar : 5

artık yargı demiyorummmmmmmmm aman aman kalsın yakında 2ay olcak yazılalı daha kitap yok ortada yaw sınıflar maşallah 33 kişiii.aman arkadaşlar sakın yargıya yazılıpta hayatınızın hatasını yapmayın iyice araştırın ben bi hata yaptım siz yapmayın oysaki yargı ve ihtiyacı çok övüyolardı bende bişi sandım:KK43: 1sene nasıl geçecek bilmiyorum.kitaplar daha basılmamış yaprak testlerle idare ediyoruz.çok zor bi durum.

ihtiyaç iyi ben bu sene kayıt olamadım evde kendim çalışcam ama bu yıl olmazsa seneye tek geçerim ihtiyacı

ama onlarda çok pahalı ya arkadaşlar bende çok duyuyorum ihtiyaç yargı yediiklim karacan bana şöle daha hesaplı bişeyler olmalı bide iyi olmalı

sınav 2010 eylülde ben onlısansım.. fakulteler hazıran..
bırde Ankara Yaklaşım Kariyer Merkezi dıye bı kurs cok övüyolar gden varmı. murat defterını kapattım snaırım..

ya ankara'da olsam yaklaşıma giderdim, dediğin gibi çok övüldü bana da...gittim bari kitaplarını edineyim dedim sonrasında rehberliğiyle de görüştüm,hoca kadrosu çok iyi özellikle A grubu için...hukuklara hep ankara ve gazi hukukun hocaları giriyor ve adını saydığı adamlar zaten sınav komisyonlarındaki adamlar...(bu tabi türkiye'ye has bi çarpıklık,o ayrı)
git bi görüş derim...

X