Çocuk Hastalıkları kulak akması neye işaret..................

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

renkli35

Guru
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2008
455
66
selam kızlar. bi kaç gündür oğlumun kulağının aktığını farkettim, bu kulağının ağrıdığınamı yoksa üşütme falan mı var ona mı işaret. bu arada oğlumun hiç bi huzursuzluğu yok, kulağını falan da çekmiyo.doktora götürsem çocuk doktoruna mı, yoksa KBB ye mi götürmeliyim??????

bizdede aynı durum var ama ağrısa tepki verir heralde ama bu anlamda bir huzursuzluğu yok.benimde kafamı karıştırıyor bu durum inş normal bişeydir.

sarı akıntı olması normal o hepimizde oluyor zaten. beyaz akıntı olması kötü o zaman doktora gidilmeli. zaten öyle bi akıntı olsa çocukta durmaz ağrı yapar ve ağlar.

akıntı benim bebktedede oluyo normal canım bazı bebeklerin kualğı akar ama devamlı kulağını tutarasa ve tutarken ağlarsa o zaman iltihabı gösterir ama sen genede için rahat olsun istiyosan doktora göster bizim 2 aylıkken akımştı doktora götürüdk oda kbb ye yönlendirdi iltihap çıktı antibiyotik kulalndık geçti allaha şükürler olsun

Kulağının ağrımaması için akmasının iyi olduğunu söylerler.Asıl akmazsa ağrır derler.Benimde kızımın kulaklarını her sabah temizlerim bakarım gün içinde sarı olur.

canı m benim bebişinde kulagı akıyordu doktora sordum bişi yok yıkarken su kacırıyorsundur dedi sendede bole bişi olabilir canım dikkat et fark edersin

X