Bebek Beslenmesi bebişler nezaman anneyi tanıdığını tepkileri ile belli eder?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

s_eker

ŞükürlerOlsunAllah'ımSana
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2008
407
3
arkadaşlar biz 2.5 aylığız ve ben merak ediyorum bebişler nezaman annelerini diğer insanlarda ayırıp tepkileri ile bunu belli eder?

benimki de 3,5 aylık beni tanıyo ama ayırt etmiyo sanırım. herkese gülüyo. ama beni görünce meme istiyosa coşuyo

Doğar doğmaz tanıyorlar tabiki ağlarken bebeği kimse susturamazken annesini kucağında sakinleşiyor

ewt cnm dogar dogmaz tanıyo annesını ama sen bunu farkedemıyosun tabi ama bebişin seni cok iyi tanıyo emın ol ben kızım 1 aylıkken hastenye kaldırılmıstım halıyle 3 4 saat yoktum kayınvalıdem bakmıstı kızıma ben daha ewe gırer gırmez 3 saat boyunca aglayan bebek susmustu dusun daha kucagıma bıle almamışken kokumdan geldıgımı anlamıstı bende oyle anlamıstım benı tandıgını sımdı yabancı bırının kolundayken sadece bana gulmesı yok mu :))

bööööğğ o zaman benimki de beni doğduğundan beri mi ayırt ediyo yani. tamam ağlarken bana gelince sakinleşio ama memeden dolayı

X