Çatlaklar Çatlaklar için Madecassol krem kullandım, yararını gördüm diyen var mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ne kadar sıklıkla kese yapıyorsunuz merak ettim ; kese deriyi tamamen nemsiz bırakmaz mıki :uhm: bi de kahve limon güzel de sonrasında tenimi nemlendirsem daha iyi olacak hissi veriyor bende ve de sürüyorum gerçi bayadır yapamıyorum

kızlar bu kadar uzun kullanılırmı yaa. ilaç firmasını zengin edeceksiniz. bu kadar uzun sürede zaten kendiliğinden pembe olan çatlaklar sedef rengine dönüşecek..

slm kızlar ben madecassolu 1 haftadır falan yuzume suruorum .aslında şöle deyim benım cildim kuru.allaha şukur öyle sıvılce falan olmaz arada adet gunlerınde çıkar bi kaç tane .peki ben naptım aldım bepantene surdum yuzume allahım surmez olaydım yarabbim nası leke oldu yuzumde yanaklarımda anlatamam benbeyaz yuzum ibişe döndu. hemen gıttım madecassol aldım bir haftadır suruorum şükür geçtiler eskisi gibi beyaz ve parlak oldu yuzum .aman dedim tövde dedim bi daha .madecassolun bu kadar etkili olacağını ummuyordum.şimdide çatlaklarıma suruorum gerçi ben 1 buçuk 2 ay falan oldu bitkisel yağlarla masaj yaparak azalttım zaten çok az kaldılar kalanlarıda bu kermle yok ederim inşalla .darısıda size bayanlar

kızlar 7 8 ay olmuş kullanalı nasıl sonuçlar devam edebildiniz mi? paylaşmamış kimse sonuçlarını...

evet ya madecassol, acnelyse olmadanda işe yarıormu??? yaz geldi acnelyse kullanmakdan cildimn rengi açık bordo gibi bişe oldu acnelyse bırakmam gerekecek tek başına madecassol kullansam etkili oluormu

kızlar merhaba,madecassol ve acnelyse kremleri düzenli olarak 1 haftadır kullanıyorum.benim göğüslerimde vardı çatlak.çok memnun kaldım gerçekten.sol tarafımda çok az kaldı.sağ tarafımda biraz daha fazla. benim çatlaklarım 10 senelikti.göğüslerim çıkmaya başlayınca kırmızı oldu önce sonra beyazlaşmıştı.fayda göreceğimi düşünmemiştim gerçekten çok ucuz bir maliyetle çatlak sorunumu çözmem beni çoookkk mutlu etti. hepinize tavsiye ediyorum.ayrıca bazı sitelerde evigen ampülden bahsediliyor.evigen bir çeşit e vitamini genelde kıl köklerini güçlendirmek için tavsiye ediliyor.öyle her yerinize sürmeyin yani evigen ampül alırsanız da tüylenme yapabilir.

arkadaşlar doğumdan sonra çatlak
bütün bayanlarda oluyo malesef geçeceğini sanmıyorum

yılmadan devam edin çok işe yarıyor kendimden biliyorum çok daraldı çatlaklarım devam eder ve düzenli kullanırsam tamamen kurulacağım ama ben tembelim ve düzensiz ee bu kadar düzensiz kullanmaya rağmen arada büyük fark var

kızlar merhaba,madecassol ve acnelyse kremleri düzenli olarak 1 haftadır kullanıyorum.benim göğüslerimde vardı çatlak.çok memnun kaldım gerçekten.sol tarafımda çok az kaldı.sağ tarafımda biraz daha fazla. benim çatlaklarım 10 senelikti.göğüslerim çıkmaya başlayınca kırmızı oldu önce sonra beyazlaşmıştı.fayda göreceğimi düşünmemiştim gerçekten çok ucuz bir maliyetle çatlak sorunumu çözmem beni çoookkk mutlu etti. hepinize tavsiye ediyorum.ayrıca bazı sitelerde evigen ampülden bahsediliyor.evigen bir çeşit e vitamini genelde kıl köklerini güçlendirmek için tavsiye ediliyor.öyle her yerinize sürmeyin yani evigen ampül alırsanız da tüylenme yapabilir.

senağlamahihoyyytslm titanyud;

Ben yazını okudum. Aynı durumdayım. Göğsümde ergenliğe geçişten beri çatlaklar var ve herkesin bahsettiği gibi kahverengi kısımda değil. bildiğin deride. hakikaten Madeccasol etkili oldu mu? ben başka şey için acnelyse kullanmıştım derimi koyu renge çevirdi. kullanmak istemiyorum onu göğsümde. sadece madeccasol yeterli mi?

bi de hala sözünün arkasında mısın? evet şu anki fikrim hala bu mu diyorsun? kullanıyor musun?

Bu konuda gerçekten bilgine ihtiyacım varsanırım. Durumumu anlayabilirsin...
a.s.

bende önce madecassol kullandım bir hafta kadar sonra acnelse basladı acayip kasıntı ve dökülme basladı hatta kasımaktan yara oluyordu neredeyse evigen ampul ile de destekledim bu karısımı birkaç hafta kadr bıraktım kahve limonu denedim bana kalsa baya azaldı ama annem eskisi kadr kötü değil diyor umut var bence ama kahve limon daha az zarar bencediğerine nazaran

Eczacılık okuyan bir arkadaşım acnelyse için eczaneye ya da doktora danışmadan kullanma sakın soyduran kremler tehlikeli olabiliyor dedi ben de tırstım açıkçası. Sadece madecassol da etkili olur mu ki?

bende
Resorchine.................... 8 gr.

Alkol/Aseton (âa )........125 gr

Eau de rose (u.s.ext.)...100 gr.

Madecassol krem

bu ikisini birlikte kullanıyorum 1 haftadır lekeler hala aynı hiç bir iyileşme yok bu ikisini kullanan varmı

Geçen hafta cildiyeye gittim acnelyse nin cilt soyucu ,madecassolünde cilt yenileyici özelliği var çatlaklarınıza kullanabilirsiniz dedi

kızlar aknilox ta cildi soyuyo acaba onu kullansam olurmu acnelyse gibi oda sivilce ilacı ama acnelyse çok kötü tahriş yaptı kıpkırmızı oldu leke yaptı akniloxuda daha önce sivilce için kullanmıştım çok güzel soyuyodu tahriş falanda yapmadı onu kullansam olurmu

kızlar aknilox ta cildi soyuyo acaba onu kullansam olurmu acnelyse gibi oda sivilce ilacı ama acnelyse çok kötü tahriş yaptı kıpkırmızı oldu leke yaptı akniloxuda daha önce sivilce için kullanmıştım çok güzel soyuyodu tahriş falanda yapmadı onu kullansam olurmu

sonuç değişen varmı çatlak durumunda düzelme olan varmı

Eczacılık okuyan bir arkadaşım acnelyse için eczaneye ya da doktora danışmadan kullanma sakın soyduran kremler tehlikeli olabiliyor dedi ben de tırstım açıkçası. Sadece madecassol da etkili olur mu ki?

yok canım bende tırsıp aylarca madecasoll kullandım acnelyse yide iki üç kere denedim soyulmadı az kullandığım için sanırım ama madecasoll da etki etmedi tek başına

merhaba arkadaşlar ben 5 aylık hamileyim ilk hamileliğim ve kalçalarımda kırmızı çizgiler oluşmaya başladı. İnternetten araştırınca bunların çatlak olduğunu anladım ve moralim çok bozuldu. Vücudum şimdiye kadar lekesiz ve çok düzgündü. Bozulmaya başladığını gördükçe bunalıma sürükleniyorum. Medacassolu duydum ve yorumları da okudum. Ben de alıp kullanıcam ama kesin sonuç alabileceğime olan inancım çok düşük. Lütfen yardım!!!

bu kremi dermaroller la beraber kullanıyorlar bu forumda okumuştum. bende çatlakzede olduğum için kullanmayı düşünüyorum. ama şuan dermaroller a ara verdim. eylülde başlıcam. bu arada tahriş eden soyan ürünleri yazın kullanmamalısınız. belki çoğumuz biliyoruz ama bilmeyenler için hatırlatma olsun.

X