Çatlaklar Çatlaklar için Madecassol krem kullandım, yararını gördüm diyen var mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
arkadaşlar 5 gündür madecassol kremi kullandım ve şimdiden etkisini gördüm. daha az belirgin ve cilt yüzeyinde pütürlü gibiydi o gitti. şimdi deriyle bütünleşti. 7 yıl önce doğum kontrol hapı yüzünden ani kilo alınca oluşmuştu benimkiler. şimdilik gayet iyi gidiyor. belli belirsiz oldu. tavsiye eden arkadaşa çok teşekkürler :))

Son düzenleme:
ben daha çok sivilce izlerinin lekelerini bir kabuk gibi ortadan kaldırmasına tanık oldum deneyin azar azar kullanın sonucu görürsünüz..

canım bende tavsiye olarak bır sure duzenlı kullandım ama sonuc aynı sımdı kısa girerken tca kullanıcam kesın sonuc alınıyormus bayagı bır okudum konuları ve genel bılgı aldım bu konuda kesın ıse yarıyor basta %30 luk ıle baslıcam .kullanınca sonucları yazarım ınsallah unutmadan .

kilo alıp vermekten dolayı bende de var :KK5: 1 aydır kullanıyorum göğüslerimdekilere. ama öyle bi kaşınıyo ki, kaşındıkça deri soyuluyo felaket bi acı :KK14:
ama 1 ayda da olsa renkleri çok silikleşti, bi süre sonra acı da geçti işe yarıyo bence

kilo alıp vermekten dolayı bende de var :KK5: 1 aydır kullanıyorum göğüslerimdekilere. ama öyle bi kaşınıyo ki, kaşındıkça deri soyuluyo felaket bi acı :KK14:
ama 1 ayda da olsa renkleri çok silikleşti, bi süre sonra acı da geçti işe yarıyo bence

Canım sedef rengine dönüşmesi çatlakların ilerlemesi demek ama silikleşti derken ondan bahsetmiyosundr umarım :18:

inanmayarak üstüne basarak diyorum inanmayarak madecassol krem + jojoba yağı evet işte bu kadar akşam yüzümü temizledim ve sürdüm yattım sabah yüzümü yıkadım herzamanki güneş kremini sürdüm dua etmeyi unutmayın ben inanmadan yaptım ama anlıyorum ki inanmak başarmakmış 34 yaşındayım ama bebek gibi oldu 4 günde çukurlarım azaldı gözenekler nerdeyse kapandı deneyin

inanmayarak üstüne basarak diyorum inanmayarak madecassol krem + jojoba yağı evet işte bu kadar akşam yüzümü temizledim ve sürdüm yattım sabah yüzümü yıkadım herzamanki güneş kremini sürdüm dua etmeyi unutmayın ben inanmadan yaptım ama anlıyorum ki inanmak başarmakmış 34 yaşındayım ama bebek gibi oldu 4 günde çukurlarım azaldı gözenekler nerdeyse kapandı deneyin

bende biraz önce araştırırken okudum madecassol krem + hametan krem.. sabah akşam ikisinden de kullanılacakmış. ben hametan kremi kullanıyorum çok güzel bir krem yüzümde sivilce çıktığında dayanamayıp patlatırsam hemen kapanması için bir pamuğa elma sirkesi damlatıp sivilce üstüne basıyorum üstünede hametan krem sürüyorum hemen kurutup iyileştiriyor ve iz de kalmıyor... şimdi beni 13 yıllık doğum çatlaklarım için bu iki kremi kullanacağım.. umarım işe yarar...
herkese sağlıklı günlerr.... :)))

bende 5 gündür kullanıyorum ve eskiye göre çok fark var daha az göze batıyo çatlaklarım :KK34:

Ben kullaniyorum 7 gun oldu. Tabi arada 2 gun kacirdim unutmusum. Cok erken yorum yapmak icin.Ben hametan kremle karistirip suruyorum. Fakat ise yarayacak gibi gorunuyor. Yuzume surdum cunku. Ciddi ciddi faydasi oldu. Burnumun kenarinda koca sivilce izi 2 haftada cok kuculdu hemde lekesiyle beraber.. Gelismeleri yazarim catlaklarda.

Ben de çok düzenli olmamakla birlikte yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Şimdilik gözle görülür birşey olmadı. Hamile olduğum için çatlaklarım daha çok yeni. Belki işe yarar dedim. Denemeye devam edeceğim. En azından 1 tüp bitene kadar. Senin çatlakların eski olduğu için madecassol tek başına işe yaramayabilir.

merhaba ipeğimu madecassol kullanımının sonuçları hakkında bilgi verebilir misin çatlakların nasıl oldu ne kadr süre kullandın ne kadar azalma oldu bende başlayacağım kalçalarımda beyaz çatlaklar var yardımcı olursan sevinirim..:)

benimde kollarımda çatlak var gittikçe yayılıyor, eskiden kollarımın içinde vardı sadece
şimdi kollarımın dışında da oluştu
gerçekten faydası olur mu acaba bu kremin
çünkü lazer bile geçirmiyo diyolar
krem gerçekten iyi gelir mi ???

bnde 3 haftadır kullanıorm tamamen gecirmedi tabiki ama gorunumlerini zayıflattı ve daralttı. ayrıca benm catlaklar su an kırmızı. beyaza donmeden once ne kadar küçültürsem o kadar iyi

evet madecassol gercekten iyi kızlar ben 1 tüp bitene kadar kullandım hatta dün akşam sürdüm de yattım ama ben lahana yağıla da masaj yapıyorum ama lahana yağının gercekten faydası var ama zaten benimkiler çok daha yeniydi kırmızı renkteler şimdi küçüldüler ve göze batmıyor en azından :KK34:

merhaba arkadaşlar bende 13 şubattan beri madecassol ve acnelyse kullanıyorum. gerçekten faydasını gören var mı ? sonuç olarak ne durumdasınız. bir de benm çatlaklarım kilo alıp vermekten oluşan çatlaklardı ve beyaz durumdalar.hepimiz kurtuluruz inşallah.sonuç alan varsa yazarsa mutlu olurum :nazar:

X