en güzek kokan yer silme deterjanı

bingo ateş çiçekleri yerleri silmede, cif banyo temizleyicisini ise banyoda kullanın gerçekten çok güzel kokuyor...

bingo bebeğimin dünyasını keşfettim evim mis gibi bebek kokuyo gerçekten rüya gibi bir koku bayılıcaksın dene bak
hemde çok kalıcı
1 de sildim çıktım akşam 7de geldim hala mis gibi kokuyodu
bingonun turuncusu da çok güzel kokuyo ama favorim beyaz olan

ben de çok övgüsünü duydum bingo bebeğimin dünyasını en kısa zamanda alıcam inş :13:

ben dixi diycem harika bi kokusu var kalıcıda aynı zamanda.pembe olanı.tavsiye ederim.zaten kokusunu bi hissederseniz hemen alırsınız...

bende bebegim dünyasını aldım hiç öyle mis gibi bebek filan kokmadı ilk sildigimde beyazkalıp sabunlar varya onlar gibi kokuyor daha sonrada çok agır bi koku oluştu anlayamadım:KK15:

sonunda deneyebildim şu bebeğiğmin dünyasını.gerçekten güzel kokusu var.ama sanırım bingo yenilenmiş bütün hepsinin kokusu kalıcı gibi geldi bana.bi tane turuncuyu kokladım ateş çiçekleri sanırım oda çok güzel kokuyodu.keşke bitanede ondan alsaydım diyorum şimdi:) bu bitince aırım artık ondan.evi silmek için can atıyorum resmen:)

arkdaşlar yerdeki fayansları sildiğim zaman evim çok güzel koksun istiyorum en güzel kokan yersilme deterjanı hangisizemuszemus

yer silme deterjanı ne ya?
yüzey temizleyiciyle temizliyorum ben yerleri başka özel bişi de mi varmış kovaya yüzey temizleyici ve bazende çamaşır suyu koyup siliyorum yani

bingo bebeğimin dünyasını keşfettim evim mis gibi bebek kokuyo gerçekten rüya gibi bir koku bayılıcaksın dene bak
hemde çok kalıcı

bu bingo bebeğimin dünyası bebek deterjanı mı yoksa yüzey temizleyicisi mi anlamadım:26:

ben direk vernelin lavanta ozlu camasir yumusaticisi +camasir suyu + sirke mutlaka kullanirim +yuzey temizliyiciyi koyarim kaynar su koyup ole silerim..kaynar su koydugum icin camasir suyunu az koyarim tepkimeye girip zehirlemesin diye...

hemde çok kalıcı

Annem de kullanıyordu bi ara ben de çok beğendim kokusunu kalıcı da ama ben daha farklı bir koku istiyorum var mı bildiğiniz :)

kızlar bebeğimin dünyasının adı değişti, mutlu yuvam oldu. ama kalitesinde bi değişiklik yok hala misler gibi kokuyo ev silince

kızlar bebeğimin dünyasının adı değişti, mutlu yuvam oldu. Ama kalitesinde bi değişiklik yok hala misler gibi kokuyo ev silince

baska böyle kalıcı koku var mı kızlar ben iş yerinde kullanıcam yerler fayans yada parke degil beton onlarda böyle kalıcı olur mu?

X