benimde mobilyam siyah beyaz diyenlere halılar :)

halılara bayıldım,benimde yatak odam siyah beyaz,geçen hafta saraydan 4. resimde olan halıyı aldık.kenarları deri,ortası simli gri renk.odaya çok yakıştı.resim koymayı henüz beceremediğim için gösteremiyorum maalesef:KK43:

bende o halıyı beğendim. rengi güzel tutturmuşlar benim hem oturma odam hem yatak odam siyah beyaz. daha halıda almadım. araştırıyorum işte alternatiflere açığım:lepi:

canım eline sağlıka.s....ben en çok royal ve step i beğeniyorum..burdada en çok royalin modellerini beğendim...yakından daha güzeller..zemuszemus

siyah kırmızı ve beyazın buluştuğu halıları çok beğendim :eek: inşallah bi gün benimde halı ihtiyacım olur mafoldumben

6491.jpg

bu halının markası hangisi? benim salon takımı açık ve koyu gri koltuk, deseniyle de uyar gibi, yatak odam da kırmızı beyaz ve ceviz rengi hangi renk alacağımı bilmiyorum:KK43:

6491.jpg

bu halının markası hangisi? benim salon takımı açık ve koyu gri koltuk, deseniyle de uyar gibi, yatak odam da kırmızı beyaz ve ceviz rengi hangi renk alacağımı bilmiyorum:KK43:

canım bu royal halının koltuk takımına uyar sanırım ama ben ceviz rengine ne uyar bilemiyeceğim o renkle pek aram yok da kolay gelsin sana

X