Laparoskopi Ameliyatı Öncesi Yardım Lütfen

umutsuzum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
96
1
arkadaşlar 1 hafta sonra laporoskopi olacağım acaba bu ameliyat öncesi lavman yapılıyormu lütfen acil cevap verin lütfeeeeeenn

lavmann yaplmıyor.akşam 10dan sonra hiçbirşey yemedim ,suda içmedim.zaten kısa sürüyor ve çok fazla ağrında olmuyor.

banada 12 den sonra hiçbirşey yeme içme dediler ama bazılarını yapmışlar iğrenç yaaa başka kimse yokmu olan olmayan

canım 2 kez lapaorskopi yapıldı ıkısıde farklı hastanelerde oldu ılkınde yapılmadı ıkıncıde yaptılar ama gozun korkmasın canın yanmıyor sadece wc den cıkamıyorsun okadar...

cnm geçmiş olsun bende laparaskopi oldum..12 den sonra bişi yeme dediler ve uyguladım..ama buna rağmen lavman yapıldı yinede..ama önemli bişi değilki..canın yanmıyor yani..

bende ocakta laparoskopi yaptırdım universal hospital da...gece 12 den sonra bişey yeme dediler ertesigün lavman yapıldı ama çok basit bi işlem canım ya...gözün korkmasın yani....inşallah sonç iyi çıkar..benim iki tüpümde tamamen kapalıymış :KK43:

banada cuma günü laporoskopi için randevu verdiler ve çok korkuyorum nolur bana bişeyler anlatın çok fena gerginim ..:KK43:

banada cuma günü laporoskopi için randevu verdiler ve çok korkuyorum nolur bana bişeyler anlatın çok fena gerginim ..:KK43:

canım hiç korkucak bişi yok..anestezili olduğu için sen bişi anlamıyorsun zaten..1 gece kaldım ben hastanede,kimisi kalmıyor bile...işlemden sonra benim 1 hafta kadar karnım çok şiş kaldı,oda ameliyat anında içeriye hava vermelerinden kaynaklanıyormuş...inan korkulacak hiç bi şey yok..umarım güzel sonuçlar alırsın..neden laparaskopi olucaksın bide nerde yaptırıyorsun?

ben ameliyatımı oldum bugün 4. günüm gayet iyiyim. Dikiş yerlerim birazck acıyor ama iyiyim. tek tüpü kurtardık Allaha şükür. Dikişleriizi ne zaman açtınız arkadaşlar

canım bende ameliyat oldum ama bana lavman yapıldı canım ama maeliyatın hiç zor bir tarafı yok bende bazı aksilikler olmuştu ameliyatım ertelendi bazı tahlillerden dolayı 1 hafta kaldım ama ameliyattan sonraki gün çıktım canım hiç korkulmasın gerçi sen şimdi ameliyat olmuşsundur ama bakıp öğrenmek isteyenler için

ben ameliyatımı oldum bugün 4. günüm gayet iyiyim. Dikiş yerlerim birazck acıyor ama iyiyim. tek tüpü kurtardık Allaha şükür. Dikişleriizi ne zaman açtınız arkadaşlar

canım bunu okumadım netimde bir sorun var canım dikişler 5 gün kapalı duracak dedi doktor dikişlerde kendiliğinden düştü benim canım senin dikiş iplerin nasıl bilemem ama benimki şeffaf değişik bişeydi kendiliğinden düştü

geçmiş olsun canım bende yeni ameliyat oldum bir hafta oldu benimde tek tüp kurtarıldı dun dıkışlerimde alındı...

geçmiş olsun canım bende yeni ameliyat oldum bir hafta oldu benimde tek tüp kurtarıldı dun dıkışlerimde alındı...

valla ben heüz kontrole gitmedim ama dikiş iplerim hala beyaz beyaz duruyo bir haftayı geçti. Kotrole gidince aldırıcam bende. arzella seninde tek tüpün varmış tüp bebek mi yapacaksın yoksa normal yollamı deneyeceksin

doktor bana normal yolla kalabılırsın dedı eger istersen dedı aşılamada yapabılırsın dedı sen ne yapacaksın???

doktor bana normal yolla kalabılırsın dedı eger istersen dedı aşılamada yapabılırsın dedı sen ne yapacaksın???

arkadaşım aşılama ile hamile kalanların sayısı çok az yaa. Ben kendime incir kürü uygulamaya devam edip eşimede selenyum takviyesi ve keçiboynuzu kürü uygulayarak doğal yollardan denemeye devam edeceğim yine olmazsa artık tüp bebek denerim. Ben doğal yolla hamile kalmayı ve belirtileri bekleyip test yaparak havalara uçacağım günü sabırsızlıkla bekliycem. Allah inşallah asip eder. Sanada tabii :)

sagol canım amın inşallah en kısa zamanda Allah nasip eder bende bitki kürlerini araştırıyorum ve tüptekı tıkanıklıklık için maydonoz ve süt buharını buldum daha yenı amelıyat oldugum için bir ay sonra denıyecegım yumurtalarım içinde bal tarçın çörek otunu yapıcam bıde prolaktın hormonum yuksek onun içinde hayıt suyunu içiçem eşim içinde keçi boynuzu pekmezı inşallah bunlar bize şifa olurda hamile kalırız.......

valla ben heüz kontrole gitmedim ama dikiş iplerim hala beyaz beyaz duruyo bir haftayı geçti. Kotrole gidince aldırıcam bende. arzella seninde tek tüpün varmış tüp bebek mi yapacaksın yoksa normal yollamı deneyeceksin

canım meraba bende laparoskopi oldum bir hafat sonra dikişleri aldılar doktor 4 ay verdi hamilelik için 1 ayı gitdi çünkü regl oldum sizler neler yapıyorsunuz....a.s.

X