Böyle Bir İĞRENÇLİK Görülmedi ....!!!!!!

Halikarnas

DÖNDÜM
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
14.247
35
Böyle bir iğrençlik görülmedi

09 Haziran 2009 Salı 16:20

Bunu yapanlar insanlıktan nasibini almamışlar. Sahibinin otlasın diye bıraktığı at öyle bir iğrençliğin kurbanı oldu ki...

Edirne'de kimliği belirlenemeyen kişiler, ‘Emel' adı verilen 2 yaşındaki dişi atın burnu ile ağzını iple bağladıktan sonra boğarak öldürdü. Sapıkların, ata tecavüz ettikleri ortaya çıktı.

Fikri Köstekçi, hurdacılık yaptığı at arabasını çeken ‘Emel’ isimli atını evinin 200 metre uzağında bulunan Tunca Nehri kenarındaki yeşillik alana otlaması için bağladı ve daha sonra evine gitti.

Sabah hurda toplamak için atını bağladığı yerden almaya giden Köstekçi, atının burnu ile ağzının iple bağlanarak öldürüldüğünü gördü.

Bunun üzerine Fikri Köstekçi, polise giderek şikayetçi oldu. Atlarının öldüğünü bildiren anne Nevriye ile Fikri Köstekçi'nin oğlu 9 yaşındaki Süleyman cansız atın başını öptükten sonra sarılarak gözyaşı döktü.

AT TEK GEÇİM KAYNAKLARIYDI

Oğlunun at arabası ile hurdacılık yaparak geçimini sağladığını belirten anne Nevriye Köstekçi, “Oğlum akşam atını getirip buraya bağladı, sabah baktığımızda atın boğularak öldürüldüğünü gördük. Oğlumun tek geçim kaynağı atıydı. Bu atıda borçlanarak aldı. Şimdi nasıl geçinecekler bilmiyorum. Ne istediler bu güzelim hayvandan” dedi.

ATA TECAVÜZ EDİLMİŞ

Fikri Köstekçi'nin arkadaşı Remzi Örs ise, “Bu hayvan 2 yaşında dişi bir kısrak. Hayvanın ağzı ve burnundan iple bağlayarak yere yatırmışlar. Daha sonra tecavüz etmişler. Atın boynunda çan vardı ses çıkarmasın diye onu da almışlar” dedi.

2.20090609150850..jpg

Allah'im kahret boyle pis asalak sapiklari lanet olsun serefsiz pislikler!

aklım hayalim insanoğlunun herbintürlü düşüncesini alıyor ama
kontrolsüzlükler zihin sınırlarımı zorluyor
yokyok.. bu ülkeye kesinlikle şeriat kanunları gelmeli!
bak nasıl hizaya geliyor insancıklar!
şeriatın kestiği oraları buraları diğer başka kurt beyinlilere nasıl ibret oluyor

Bende idam geri gelmeli ve tecavüz idam ile cezalandırılmalı bunu yapan şerefsizleri ibret için asacaksın ki gerisi gelmesin artık çivisi çıktı Ülkenin mahfettiler günah yaa...

çok merak ediyorum bu iğrençliği yapan kaç kuruş para cezası ödeyip kurtulmayı başarcak....bazen bende şeriat olsa aceba diye düşünüyorum sırf şu reziller yüzünden

ben bu yaratiklara bir sifat bulamiyorum ,insan degil,hayvan hic olamaz pislikler,igrencsiniz,gercekten artik hergün olay duymaktan gerilir hale geldik,sabah sabah gercekten sinirlerim cok bozuldu.söyleyecek söz sifat bulamiyorum,aslinda icimden cok seyler geciyorda yeri degil.....

bunu yapanları bağlıcan üstünede atı salacan bak bakalım nasıl oluyormus tecavüz :mymeka:
terbiyesiz şerefsiz adamlar

Bu insanlik nereye gidiyor ben anlamiyorum...
son zamanlarda iyice azdi millet...

Biri komsusunun cocugunu sobada yakar,
biri kendi cocugunu gizli askina tanik oldugu icin döver
tarlaya atar orda kuslara böceklere yem eder,
biri hamile komsusunun karnini yarip cocugu alir,
biri cocugunu diski yedirir,
biri anketciyim diyip eve girer tecavüz edip cikar...

Bitiyor artik, insanlik denen bisey kalmiyor yavas yavas...:nazar:

Hiiii aman Allahım ya...:1shok:

Ay inanmıyorum ya nasıl bağlamışlar hayvanın ağzını burnunu..:1shok: Boğmuşlar ya zavallı hayvanı:1shok:

Ne diyceğimi bilemiyorum:1shok: Resmen şoka girdim sabah sabah..:1shok:

Ya aynı şekilde ceza sistemi neden yok bu ülkede yaaaa
kötükedihüso
Allah cezalarını versin böylelerinin..kötükedihüso

midem bulandı şerefsizler bu kadar azdıysanız bunu yapcak kadın çoktu nasıl bir zihniyet ve psikolojik bozukluktur bu ya atın öldürüldüğü gibi bunları da aynı yolla öldürmek gerek

Yazık beaaa!
İnsancıların tek geçim kaynaklarıymış bir de !:gitme:
Hem de tecavüÇok üzgünüm çoookz etmişler!

Yazık beaaa!
İnsancıların tek geçim kaynaklarıymış bir de !:gitme:
Hem de tecavüz etmişler!
Çok üzgünüm çoook

bir insan bir attan nasıl tahrik olabilir? konsantrasyonu nasıl sağlıyor pardon da.
bunun kuzuyla inekle yapan da var. hatta timsah dicem şok olcaksınız, ekşisözlükte tesadüfen okumuştum şok olmuştum. hangi il olduğunu unuttum, dişi timsahı bir anda ters çevirip kuyruğunu kuma gömüyolarmış tecavüz ediyolarmış hayvana. :bbo::bbo::bbo: nasıl yani nasıl tahrik olabiliyo bi insan bi hayvandan :bbo: ki burda bi de hayvancağızı öldürmüşler dilsiz garibanı, bulacaklar elbet cezalarını. ne diyimki ya.

bu haberleri okudukça insanlığımızdan şüphe ediyorum
şimdi bu yapılan hayvanmı hayvan yapanlarmı hayvan
hayvan kelimesi hafif kalır düşünemeyen beyinsizlere
hayvan hayvan iken bir başka cinse bunu yapmıyor
onlar kadar bile beyin vicdan merhamet yok bunlarda
bunlar diyorum çünkü sıfatsız yaratıklar bunlar
daha çok şey demek isterim ama hepiniz anladınız nasıl olsa ...............
rabbim ıslah etsin böylesini
pek ıslah olacakları yokta düşürsün halkın eline inşallah
bak ne oluyor

:1shok::1shok::1shok::1shok:

böylelerin insan demeye utaniyorum hayvanda denmez cünkü hayvanlara hakaret oluyo böylesi piskopat sapiklara bi sifat bulamiyorum artik

ayni seyi böylelerine uygulicaksin ama öldürmeden bakalim memnun kalicaklarmi akillari baslarina gelicekmi töbe yarabbim sen akil fikir ver bunlara

X