Bebek Beslenmesi pirinç unu???

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

ZeaMays

♥♥♥canlarımsınız♥♥&#
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2007
2.183
2
42
kızlar muhallebi yaparken hangi pirinç ununu kullanıyorsunuz?

goglyden yaptım birkere çok şekerli geldi bana, boşuna şeker yüklemek istemedim bebişlerime,

normal dr. oetker vb... pirinç unları olurmu acaba bebekler için?

siz nasıl yapıyorsunuz muhallebiyi:uhm:

kızlar muhallebi yaparken hangi pirinç ununu kullanıyorsunuz?

goglyden yaptım birkere çok şekerli geldi bana, boşuna şeker yüklemek istemedim bebişlerime,

normal dr. oetker vb... pirinç unları olurmu acaba bebekler için?

siz nasıl yapıyorsunuz muhallebiyi:uhm:
canım piyalenin sade p.unu yada arı marka olsun bunlar büyük a v merkezlerinde var.genelde bunları kullanıyorlar.gerçi benimki hi,çyemedi ama tavsiye ederimsevgilercokacimcoookcokacimcoookcokacimcoooka.s.a.s.:1no2:

canım piyalenin sade p.unu yada arı marka olsun bunlar büyük a v merkezlerinde var.genelde bunları kullanıyorlar.gerçi benimki hi,çyemedi ama tavsiye ederimsevgilercokacimcoookcokacimcoookcokacimcoooka.s.a.s.:1no2:

teşekkürederim yumycim, ikisinide alıp deneyeceğim opuyorumnanaktan

Dr.Qetker, kenton ikisinide kullandım sade olanı alacaksınız ama içine milupa mamadan koyacaksınız şeker tadın o verecek, diğer şekerlilerden vermedi bizim doktorumuzvereliniortak

bizim doktorumuz pirinç unuyla yapılan muhallebinin bebeğe hiç bi faydası yok dedi.
onun yerine tahıllı mamalardan veriyorum ben.

teşekkürler arkadaşlar cevaplar içina.s.

X