Medicana Bahelievler ?

NHLTLG

Rabbim korusun meleğimi..
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2006
956
3
40
Mesajlarda bulamadığım tek hastane :))
25 haftalık hamileyim medicana bahçelievlere rutin muayene oluyorum...
doğum konusunda hastane ile ilgili tecrübesi olan var mı acaba ??? epidural yapmayı planlıyorum fikirlerinizi bekliyorum

ben orda dogum yapmadım ama annem yaptı cokk iyi bır hastahane zaten benım babamda orada her yonuyle iyi cok ilgılenıyorlar ama bıraz pahalı :KK70:

doğum konusunda hastane ile ilgili tecrübesi olan var mı acaba ??? epidural yapmayı planlıyorum fikirlerinizi bekliyorum

Selam,

Bende 4 haftalık hamileyim ve medicana bahçelievlerde kontrollerime başlamayı ve orada doğum yapmayı planlıyorum. Temiz bir hastane olduğunu duydum. Nasıl tavsiye eder misin?

selam,

bende 4 haftalık hamileyim ve medicana bahçelievlerde kontrollerime başlamayı ve orada doğum yapmayı planlıyorum. Temiz bir hastane olduğunu duydum. Nasıl tavsiye eder misin?

canım benim gebeliğim 26 hafta oldu artık medicana bahçelievlere doğum için kararı verdik. Yani şimdiye kadar hastanede bi sıkıntım olmadı ama asıl tercih sebebim doktorum .. Inanılmaz memnunum ona güvenimden dolayı orayı tercih ettik ama herhangi bir şekilde hijyensiz bidurum görmedim yada böyle bi duyum almadım
doğum katınıda gezdim dış cephe reklam kaplama olduğundan odalar biraz karanlık ama napalım satın almıcaz ya :)))

Merhaba. Ben orada doğum yaptım 22 nisan da. çok memnun kaldım. odaları, ameliyathaneleri, hemşireleri hepsi çok iyiydi. 7 saat suni sancı çektim ama spinal anestezi ile sezeryan olmak zorunda kaldım. anestezist bayan dr. da çok iyiydi. Hem ilgili, hem de sonrasında bel ve bas agrısı gibi bir sıkıntı yaşamadım. Yalnız bir kaç kusuru var hastanenin. Birincisi sancı odası uygulamaları var. Normal doğum yapacaksanız doğumhanenin de içerisinde oldugu ve sancı odalarının da bulundugu bir bölüm var.Sancı odaları 2 şer kişilik arada perde var. Sancı odalarına erkekler alınmıyor. Eşini yanında isteyenler için çok kötü bir durum. Ben yerimden kalkıp kapı önüne çıkmak zorunda kaldım devamlı. Diğer bir durumda panik bir insansanız ve doğum korkunuz varsa sizin için iyi bir hastane seçimi olmaz. Çünkü yanınızdaki kişinin sancıdan inlemeleri, doğumhane den gelen bagırışlar moralinizi bozabilir. İkinci kusuru ise eşinizi ameliyata almak istememeleri. Biz gece doğumu olması sebebiyle bir istisna yapıp girdik ama normalde sokmuyorlarmış. Bunlar dışında her şeyiyle çok güzeldi. Ayrıca bebek bakımı konusunda da çok doğru bir yaklaşımı var hastanenin. Bir de biz iki kişilik odalarda tek basımıza kaldık. Tek kişilik odalar doluydu. Çok rahat oldu. Eşim de refakatçi kaldı, o da hasta yatağında uyudu,rahat etti. Yatakların arasında da perde vardı. Ziyaretçiler varken emzirmek istediğimde çekiyordum perdeyi, çok rahat oluyordu. Umarım yardımcı olmuşumdur. Kolay doğumlar diliyorum şimdiden.

merhaba. Ben orada doğum yaptım 22 nisan da. çok memnun kaldım. Odaları, ameliyathaneleri, hemşireleri hepsi çok iyiydi. 7 saat suni sancı çektim ama spinal anestezi ile sezeryan olmak zorunda kaldım. Anestezist bayan dr. Da çok iyiydi. Hem ilgili, hem de sonrasında bel ve bas agrısı gibi bir sıkıntı yaşamadım. Yalnız bir kaç kusuru var hastanenin. Birincisi sancı odası uygulamaları var. Normal doğum yapacaksanız doğumhanenin de içerisinde oldugu ve sancı odalarının da bulundugu bir bölüm var.sancı odaları 2 şer kişilik arada perde var. Sancı odalarına erkekler alınmıyor. Eşini yanında isteyenler için çok kötü bir durum. Ben yerimden kalkıp kapı önüne çıkmak zorunda kaldım devamlı. Diğer bir durumda panik bir insansanız ve doğum korkunuz varsa sizin için iyi bir hastane seçimi olmaz. çünkü yanınızdaki kişinin sancıdan inlemeleri, doğumhane den gelen bagırışlar moralinizi bozabilir. Ikinci kusuru ise eşinizi ameliyata almak istememeleri. Biz gece doğumu olması sebebiyle bir istisna yapıp girdik ama normalde sokmuyorlarmış. Bunlar dışında her şeyiyle çok güzeldi. Ayrıca bebek bakımı konusunda da çok doğru bir yaklaşımı var hastanenin. Bir de biz iki kişilik odalarda tek basımıza kaldık. Tek kişilik odalar doluydu. çok rahat oldu. Eşim de refakatçi kaldı, o da hasta yatağında uyudu,rahat etti. Yatakların arasında da perde vardı. Ziyaretçiler varken emzirmek istediğimde çekiyordum perdeyi, çok rahat oluyordu. Umarım yardımcı olmuşumdur. Kolay doğumlar diliyorum şimdiden.

çok özür diliyorum ben medicana bahçelievler'i medical park olarak anlamışım. Medical park ta doğum yaptım.

merhaba,
bende medicana da doğum yapıcam kısmetse ama hiç bir bilgim yok. eğer orada doğum yaptıysanız tecrübelerinizi yazabilir misiniz? tavsiye eder misiniz?

merhaba, öncelikle hayırlı uğurlu olsun...inşallah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız. ben de bundan tam 3 sene önce yani 28.07.2012 tarihinde medicana bahçelievler'de doğum yaptım. doktorum Düzgün Korkmaz...çok iyi bir doktor gerçekten...kime gidiyorsun bilmiyorum ama işinin ehli biri....hamileliğim boyunca hiç bir sıkıntı yaşamadım çok şükür...

hastaneyi süper bulduğumu söyleyemem, ben daha çok doktor için gidiyorum..ayrıca çocuk doktorumuz da orada...Alper Özkılıç....doğumdan itibaren o ilgilendi....hatta başka arkadaşlarıma bile tavsiye ettim ve memnun kaldılar....

hastanedeki hemşireler falan da gayet iyiydi...yani açıkçası benim hiç sıkıntım olmadı...sezeryan olduğumdan 2 gün kaldım hastanede ve gayet ilgilendiler....öncesinde de sonrasında da rahat geçti yani....

tavsiye ederim...fiyatları da çok yüksek olmasa gerek..pek hatırlamıyorum ama yani dlei bir fark yoktu sanki

cevabın için çok teşekkür ederim. az zaman kaldı bakalımm , heyecan dorukta :) ben özel muayeneye gidiyorum çalışlar caddesinde dr esra kırsever.doğumu burada yapmak istediğini söyledi. özellikle ameliyathane ile doğumhanenin aynı katta olması sebebiyle tercih ettiğini söyledi.. acil bi durum olursa hemen almak için.. geçen cumartesi gidip gördüm hastaneyi odalar falan güzel.. ama ameliyathane farklı kattaymış :S normal 2500 , sezeryan 2900 olacak toplamda. bizim dr un vediği toplam fiyat bu.. Bu saatten sonra değiştiremem zaten. rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah :)

normal doğum yaptım. bizim dr dışarıdan geldiğinden dolayı sgk anlaşması kapsamına girmedik. tam emin değilim ama muhakkak anlaşması vardır.. epiduralle yaptım doğumu , 1 gece kaldık toplamda 3000 civarı ödedik..

Merhaba bayanlar,
33 haftalik gebeyim ve kontrollerimi medicana bahcelievlerde yaptiriyorum. Doguma 7 hafta kaldigi icin beni buyuk bir heyecan sarmis durumda :)
Aranizda son yillarda medicana bahcelievlerde dogum yapmis; dogumhane, sanci odasi, hastane odalari ve fiyat hakkinda bilgi verebilecek olan var mi?

Merhaa edicana da dogum yaptim noral dogum yapacaksan kesinlikle tavsiye etmiyorum orasi cok el degistiren eski bir khastane ve dogumanesi cok kotu ebeleri cok kötü ve de kadin dr. Kesinlikle tercih etme tavsiyem baska biryer bul

X