Saç Rengi ve Saç Boyama Kızlar çok acil cevap almam gerekiyor 1-2 saat sonra saçımı boyayacağım..

PastelBoya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2007
1.859
7
34
Merhaba..
Kızlar kestaneye boyamıştım geçen ekimde saçlarımı altında karamel vardı neyse çok uzun bir süre kullandıktan sonra 1,5 ay önce koleston kızıl büyüye boyadım koyu bir kızıl oldu..tabi aktı şuan açık bi renk kızılın akmış halini düşünün saç uçlarıda daha sarımsı bi renk...
Gene kızıl boyuyacağım palette koyu yakutu aldım ama saçımın rengini açmam gerekiyor galiba çünkü kutnun arkasında sonuç verilen saçlar açık kumral ve orta kumral renkler..
Bi arkadaşımın doğal koyu kumral saçını açıcıyla açtım ama sanırım açıcı dediğim şey oryal di mavi bi toz karıştırdık..O oryalmi acaba?? çiğ sarıya kadar açtı sıcak çikolata boyadık o ayrı..
Sizce benimde açmama gerek varmı rengin tam rengini alması için...

Son düzenleme:
tabiki açman gerek koyu yakuta bakmıştım geçen gün o bayağı koyu bir renk hem açmadan boyarsan kızıl daha çabuk akar saçından duyduğuma göre açık renklere daha iyi tutuyormuş inşallah istediğin gibi olur arkadaşım kolay gelsin

tabiki açman gerek koyu yakuta bakmıştım geçen gün o bayağı koyu bir renk hem açmadan boyarsan kızıl daha çabuk akar saçından duyduğuma göre açık renklere daha iyi tutuyormuş inşallah istediğin gibi olur arkadaşım kolay gelsin

Çok teşekkür ederim canım..Koyu derken ton olarakmı bana açık gibi geldi :KK70:
aslında ben kırmızımsı değil biraz daha pembemsi renkleri seviyorum kızılımsı pembemsi yanii ne tam kırmızı nede pembe olucak..
Birde kaçlık açıcı uygun olur kızıllarım aktı ama genede koyu saçım öyle turuncu değil yani

Bende ayni renk istiyorum canim seninle fakat o renk boyayi bulamadim ama acinca güzel sonuc alindigini duydum :-)

yetmeye bılrı acıcın cunku oksıdanla karısımı yaptıgın zamn dahada azalacak oryalin bence tavsıyem kuaforlerde hanı rofle amaclı alımınyum folyaya sarıp kapatıyolary oryalı sende ole oryalnle sık olmasına gayret eederek ara ara oryalle sur rofle gıbı surdugun yerlerın renklerı acılsın sonrada kızıl boyanı uygula boyleleıkle sacların ıstedıgın gıbı olmus olur actıgın rekler daha pembemsı dıger acılmayan renkler kızılım sı olur hatta orayelle paket paket yaptıkların dısında kalırsa oreyalın dısarda kalan oryallemedıgın saclarında uclarına yetıcek skeılde sace uclarına oryelle cok tatlı olucaktr emınım uclar ve aralar pembemsı dıger acılmayan yerler kızlın tonu kolay glesın benden fıkır sana :KK66:)

canım yeni okudum ya yazdıklarını 5 dk sonra saçımı yıkayacağım zaten açıcı yetmedi
ayrıca kuzenimde üstün körü yaptı bazı yerler hiç açılmadı bazı yerler sapsarı oldu
Dün benim arkadaşıma yaptığım gibi olmadı yanii..:KK43:
İnşallah kötü durmaz yoksa bi kutu daha boya alıcam

X