Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler Buharlı temizlik aletleri kullanışlı mı? Kullanan var mı ?

Hanımlar, bu ara buharlı temizlik aletlerine bakıyorum. pek çok marka ve model var. Buhar verip vakumla çeken birşey olsun dedim en sonunda. karcher in SV 1902 var o şekilde olan. tabi fiyat konusunda eşim ne der bilemiyorum şimdilik. ama o da sağlam olmasına özen gösterir.

şimdi size sorum şu : bu alet gerçekten gerekli ve kullanışlı birşey mi ?
Her ıvır zıvıra boşuna para vermeyelim.
lütfen bana yardımcı olur musunuz.
şimdiden hepinize teşekkürler a.s.[/QUOT

Selam bu buharlı temizlik ürünlerini bende araştırdım. Deterjanla beraber kimyasal maddelerin bizlere verdiği zararlar aşikar. Arkadaşım da aldı ben onda tecrübe ettim. Halılarını yıkama ihtiyacı bile daha uzun zamana yayılıyor. Özellikle küçük çocuğu olanlar rahatlıkla çocuğunun yerde oynamasına izin verebilirler, mikroplardan uzak olduğuna emin olabilirsin.
fiyat konusunda uygun ve kaliteli bir kaç ürün bakmıştım, sizde bunlardan bakabilirsiniz.
FAKIR STEAM MOP BUHARLI YER TEMİZLEYİCİSİ :: Zelinga
FAKİR STEAM MOP BUHARLI TEMİZLEYİCİ ORGİNAL GittiGidiyor'da 79804245

taze taze yorum yazayım.şuan temizliğim bitti ve bende bittim :KK43: hayatımda aldığım en gereksiz aletmiş...1 saatlik işle buharlı makinem sayesinde 5 saat uğraştım.camlarda denedim idare eder parkeler ve seramikler ise felaket.5 saattir olumlu bir yönünü bulmaya çalıştım bulamadım :KK43: şuan 2500 tl lik sulu süpürgem olmuş oldu.başlık berbat tek yöne kullanılıyor ve kazık gibi sürekli buhar düğmesine basmak zorundasınız oda insanı yoruyor.çift tanklı olmasına rağmen sürekli su bitti diye ikaz veriyor.en sonunda aldım mobumu ve kovamı baktım işime.bunun yerine eltimin aldığı fakirin mobunu alsaydım 10 kat iyiymiş.en azından ileri geri hareket ediyor benimki gibi tek yön değil.şuan geri iade alsalar anında veririm.oh olsun bana bilmediğim görmediğim şeyi alırsam olacağı buymuş.
sizinkinin markası ne??

ben de biraz önce gündeydim komsular arçeliği çok övdüler. 3 tanesi almış digerleri de almak için gün paralarını bekliyorlarmış ,vallaha benimde aklıma girdiler belki alırım.

ben evimdeki beyaz eşyaları yenilemek istiyorum bi internet sitesinde bütün ürünlerde indirim görünüyor bu fiyatlar normalmi yoksa gerçekten bu kadar ucuz mu bilgisi olan arkadaşlarım dan rica ediyorum sitenin adresi www.................

yazdığım mesajda adres görünmediği için tekrar yazıyorum markalardan diye bir internet sitesi

sizinkinin markası ne??

mesajınızı yeni gördüm benimki karcher sv 1902 aldık öyle duruyor sadece alırken ek ücret vererk aldığım ütüsü var onunla kullanıyorum.buharlı temizlik işi ise tamamen palavra :KK43: geri vermek istedim eşim ben uraşamam dedi biz uşakta yaşıyoruz aleti izmirden merkezinden aldım 1802 heryerde ama 1902 sadece tanıtımla satılıyordu.çok gereksiz hiç tavsiye etmiyorum.ama ütüsü güzel makinadan kuvvetli buhar geldiği için ütü çabuk oluyor resmen ütü havaya kalkıyor.2500 tlye değermi ASLA

Ya biri bana yardımcı olabilirmi çalışıyorum ve anneme hediye bakmaya gidemiyorum lütfen bana yardımcı olun limitim 1200 tl kadar ama karar veremiyorum ne alsam geip bakamıyorum da biki ticaret sitesine baktım ama karar veremedim bana öneride bulunabilirmisiniz ..:KK43:(

geçen hafta bekonun buharlı makinesini aldım çok araştırdım durdum hem ufak hem pratik olması açısından bu ürüne karar verdim dün kullandım belki merak edenler vardır almaya tereddüt edenler diye söyliyim pişman olmıcaksınız :) 3 saatte her yer pırıl pırıl oldu özellikle yerleri silerken o kadar zorlandığım günlere yanıyorum.. banyo fayanslarım mutfak dolapları çeşitli başlıkları sayesinde her yeri rahatlıkla temizleyebiliyorsunuz. benim toza akarlara karşı alerjim var her gün silsemde kaşıntılarım kabarmalarım geçmiyor dün akşam hiç kaşınmadım ve mikropların öldüğüne gerçekten inandım diğer türlü viledayla ne kadar silersem sileyim hiç içime sinmiyordu şimdi içim çok rahat.. buharı verip silince bütün kiri bezin üzerinde topluyor geri bırakmıyor almayı düşünenler varsa tavsiye ediyorum fiyatıda uygun buharıda ok çabuk bitmiyor bir dolduruşta 3 saatlik temizliğim bitti petekleride yarına bıraktım

geçen hafta bekonun buharlı makinesini aldım çok araştırdım durdum hem ufak hem pratik olması açısından bu ürüne karar verdim dün kullandım belki merak edenler vardır almaya tereddüt edenler diye söyliyim pişman olmıcaksınız :) 3 saatte her yer pırıl pırıl oldu özellikle yerleri silerken o kadar zorlandığım günlere yanıyorum.. banyo fayanslarım mutfak dolapları çeşitli başlıkları sayesinde her yeri rahatlıkla temizleyebiliyorsunuz. benim toza akarlara karşı alerjim var her gün silsemde kaşıntılarım kabarmalarım geçmiyor dün akşam hiç kaşınmadım ve mikropların öldüğüne gerçekten inandım diğer türlü viledayla ne kadar silersem sileyim hiç içime sinmiyordu şimdi içim çok rahat.. buharı verip silince bütün kiri bezin üzerinde topluyor geri bırakmıyor almayı düşünenler varsa tavsiye ediyorum fiyatıda uygun buharıda ok çabuk bitmiyor bir dolduruşta 3 saatlik temizliğim bitti petekleride yarına bıraktım

yaa ne güzel böyle güzel şeyler duymak tam alıcaktım bazı olumsuz yorumlar nedeniyle vazgeçmiştimkiiiiii...senin yorumun çıktı karşıma bi fotosunu koyar mısın hangi makinayı aldın..güle güle kullan bu arada ne çok sevindim anlatamam:)

bende araştırma aşamasındayım yazdığın şeyler den dolayı makine hoşuma gitti ben en çok halı ve kanepe temizliği için istiyorum hepsi açık renk çabuk kirleniyor ikide bir halı yıkamayada verilmiyor ayrıca bebeğimde emeklemeye başlıycak inşallah yakında temiz olması çok önemli benim için merak ettiğim halıları bununla temizleyince yıkamaya gerek var mı

Eşim illa alalım alalım deyince, uzun araştırmalar sonucunda Alf'inkini aldı, dün kullandık aman aman bir özelliğini göremedim.
Cam siliyormuş:KK19: cama buhar veriyor, sonra kuru bezle siliyorsun. Aynı şeyi camsil sıkarak da yapıyorum.
Tamam deterjan kullanmadan temizlenir dedim; ama hiç de öyle pırıl pırıl olmadı.

Yerdeki minik lekeleri çıkartmadı ki fırını falan nasıl temizleyecek çok merak ediyorum.

Boşu boşuna aldık gibi geliyor bana

Bir de çok buhar veriyor. Resmen ıslandı yerler, elimde bezle kurulamaya çalışmaktan bir hal oldum.
Buhar mikrobu öldürüyoru diyoruz da, mikrop asıl öyle nemli ortamlarda ürer benim bildiğim.

yaa ne güzel böyle güzel şeyler duymak tam alıcaktım bazı olumsuz yorumlar nedeniyle vazgeçmiştimkiiiiii...senin yorumun çıktı karşıma bi fotosunu koyar mısın hangi makinayı aldın..güle güle kullan bu arada ne çok sevindim anlatamam:)

çok sağol canım:) valla o kadar olumsuz yorumdan sonra bende altı ay önce almaktan vazgeçmiştim eşimde ne gerek var felan demişti ama toza yerlerin sürekli lekelenmesine gıcık oldum artık gittim dayanamadım aldım napıyım her şeye para veriyoruz çokta pahalı değil diğer ürünlere göre pek fazla bişey kaybetmem dedim :) benimki beko bkk1100 modeli canım turkuaz renklisi fiyatı bayide 299 internette daha uygunada varmış ama taksitli alınca böyle oldu :)

Eklentiler

• $2.png
    $2.png
    233 KB · Görüntüleme: 138
bende araştırma aşamasındayım yazdığın şeyler den dolayı makine hoşuma gitti ben en çok halı ve kanepe temizliği için istiyorum hepsi açık renk çabuk kirleniyor ikide bir halı yıkamayada verilmiyor ayrıca bebeğimde emeklemeye başlıycak inşallah yakında temiz olması çok önemli benim için merak ettiğim halıları bununla temizleyince yıkamaya gerek var mı

vakumlu olmadığı için halıyı yıkamadaki gibi temizlediğini zannetmiyorum canım ya sadece üstünde gezdirdim süpürdükten sonra pırıl pırıl parladı koltukta öyle buharı istediğin gibi ayarlayabiliyorsun benim koltukta kedilerden dolayı ufak ufak lekeler vardı onları çıkardı çok buharla kumaşa bide lekeye göre fark eder heralde yanlış bilgi vermiyim canım benim en çok işime yarayan parke mutfak dolabı bide banyo tuvalet temizliği herkezin temizlik anlayışı kendine göre olduğu için belki bu senin isteklerine cevap vermeyebilir ama yerler iki gün hiç tozsuz pırıl pırıldı gündüz gözüyle bide dört tane kedim var düşün :) bebeğin için yer temizliğinde çok iyi olur

Eşim illa alalım alalım deyince, uzun araştırmalar sonucunda Alf'inkini aldı, dün kullandık aman aman bir özelliğini göremedim.
Cam siliyormuş:KK19: cama buhar veriyor, sonra kuru bezle siliyorsun. Aynı şeyi camsil sıkarak da yapıyorum.
Tamam deterjan kullanmadan temizlenir dedim; ama hiç de öyle pırıl pırıl olmadı.

Yerdeki minik lekeleri çıkartmadı ki fırını falan nasıl temizleyecek çok merak ediyorum.

Bir de çok buhar veriyor. Resmen ıslandı yerler, elimde bezle kurulamaya çalışmaktan bir hal oldum.
Buhar mikrobu öldürüyoru diyoruz da, mikrop asıl öyle nemli ortamlarda ürer benim bildiğim.

senin makinede buhar ayarı yokmu canım benim aldığımda azdan çoğa istediğin kademede ayarlayıp lekenin zorluluğuna göre arttırabiliyorsun ben fayanstaki lekeleri çok rahat çıkardım ayrıca arkamı döner dönmezde kuruyo aparatın ucunda mop şeklinde bezleri var aynı vileda gibi buhar verirken üstüne siliyosun o yüzden nemli kalmıyo cam içinde aynı bezi var buharı verip aşağı çektiriyosun camın dibine inen kirleride sileyim artık en azından cam tepesine çıkma derdim kalmadı istediğin gibi uzatabiliyosun iki tane uzun hortumu var her yere ulaşabiliyo banyodaki derz aralarınıda öyle bi temizlediki kendimden utandım eşim başta ne gerek var derken şimdi banyoya girdiğinde iyi ki almışsın keşke daha önce alsaymışız dedi :)petek aralarınada püskürttüm içinden çıkanlara inanamazsın

belki psikolojikte olabilir bilmiyorum ama gerçekten şu an kaşıntılarım durdu belkide deterjanlardan dolayıda tetikliyodu nefes alışım normale döndü her gün baş ağrısı burun sızıntısı çekmekten bi hal oluyodum bezleri yıkadım zaten altlarını lkaldırınca çıkan kiri görmen lazım buharla temizlemeden öncede deterjanla viledayla silmiştim yinede bez kapkara oldu :KK70:

senin makinede buhar ayarı yokmu canım benim aldığımda azdan çoğa istediğin kademede ayarlayıp lekenin zorluluğuna göre arttırabiliyorsun ben fayanstaki lekeleri çok rahat çıkardım ayrıca arkamı döner dönmezde kuruyo aparatın ucunda mop şeklinde bezleri var aynı vileda gibi buhar verirken üstüne siliyosun o yüzden nemli kalmıyo cam içinde aynı bezi var buharı verip aşağı çektiriyosun camın dibine inen kirleride sileyim artık en azından cam tepesine çıkma derdim kalmadı istediğin gibi uzatabiliyosun iki tane uzun hortumu var her yere ulaşabiliyo banyodaki derz aralarınıda öyle bi temizlediki kendimden utandım eşim başta ne gerek var derken şimdi banyoya girdiğinde iyi ki almışsın keşke daha önce alsaymışız dedi :)petek aralarınada püskürttüm içinden çıkanlara inanamazsın

yaaa ama almam için her koşulu söyledn sanırm sen adaş:) haydi bakalım alınacaklar listesindeki ilk sıramı almış oldu senin bu makine...sende güle gle kullan inş canıjm :KK16:

bende alf kullanıyorum çokda memnun kaldım balkon camlarını süper yaptı cam için aparatı var zaten kademe kademe buhar veriyorsun banyo mutfak fayanslarıda pırıl pırıl oluyor yerlerde aynı şekilde onunla temizlik yapınca ev ışıl ışıl oluyor storları zebraları bile buharla temizledim

yaaa ama almam için her koşulu söyledn sanırm sen adaş:) haydi bakalım alınacaklar listesindeki ilk sıramı almış oldu senin bu makine...sende güle gle kullan inş canıjm :KK16:

ahahahah sağol canım :) ama gerçekten çok kolaylıkmış bide artık viledayı sık dur sık dur ellerim nasır tuttu bel ağrısıda cabası o yüzden çok sevdim ben bunu :KK70: şimdide emsan çıkarmış bugün reklamlarda gördüm aslında benim istediğim o tarz bişeydi bendeki benim kilodan dolayı ağır geliyo askısını omuzuma asıp öyle taşıyorum :KK70:

bende az önce ariete 902 digital olan makinayı sipariş verdim 2 güne kadar elimde olucak deneyimlerimi buradan yazarım

X