Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler Buharlı temizlik aletleri kullanışlı mı? Kullanan var mı ?

Eşim ve ben yoğun alerji hastasıyız. Aslında aklım rainbowda olmasına rağmen fazla pahalı olmasından sebep ihlasa yönelmiştim. Derin dövücü özelliği süper bişey. Ama sadece halıda kullanılıyor olması ya parkelerde ya sert zeminlerde ne yapıcam dedirtiyorkiii..
Sanırım bu benim gibi silmeyi sevmeyenler için geçerli.
Son zamanlarda buharlı temizlik robotlarına sardım.ciddi ciddi karcherın sv1902 modelini düşünirken derin dövücü olayı varmı yokmu kısmı kafamı karıştırdı. Çünkü buharla temizlik demek halı parke faketmez tek hamlede hem süpürüp hem silmek demek. Lakin derin dövücünün işlevide ççok önemli. Halının derinine yerleşen tozu kiri çekip çıkartıyor.
İşte benim merak ettiettim de bu..
_derin dövücüsüolan
_buharla temizlerken vakumlama yapan bir temizlik robotu var mı?

merhaba yaklaşık 1 yıl önce buharlı temizleyicimi aldım çok memnunum evde halı koltuk yerler ve hatta duvarları sildim 130 metrekare evi 2-3 saatte temizledim . firmadan da ürünümden de çok memnun kaldım
rainbow elbetteki güzel ama fiyatı ciddi pahalı alamadım

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben de buharlı temizleyici alıcam ama emin olamadım. Ariete 902 için iyi şeyler söylenmiş ama o fiyata almaya değer mi? Toza ve akara alerjik insanlar için uygun mudur? Alerjik olduğum için kuru buhar özelliği mi gerekiyor? Bu alette kuru buhar özelliği var mı? Aletin kendi kullanımı dışında ek bir zahmet (silme, bez değiştirme, aparat temizleme, su değiştirme vb. gibi) gerekiyor mu? Vakum özelliği var mı? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Vakum ozelligi yok ama ben evde herye kullanıyorum su eklemek için beklemeye de gerek yok deterjanda kullanmıyorum sitesinde verilen telefonu aradım görevlisi olan bey cok yardimci oldu

Vakum ozelligi yok ama ben evde herye kullanıyorum su eklemek için beklemeye de gerek yok deterjanda kullanmıyorum sitesinde verilen telefonu aradım görevlisi olan bey cok yardimci oldu

Merhabalar, 9 aylık bebeğim var ve halıları sürekli temizlemek gerekiyor bu nedenle buharlı temizleyici almaya karar verdim, araştırmalarım sonucu Ariete 902 en mantıklısı gibi sizin gibi tecrübe edinmiş birisini bulunca sorayım dedim, halı ve koltuk temizliği nasıl? önce süpürüp sonra buharla mı temizliyorsunuz ve ne kadar sürede kuuruyor? Ürünün artılarından eksilerinden biraz bahsedebilir misiniz? Teşekkür ederim.

geçen hafta bekonun buharlı makinesini aldım çok araştırdım durdum hem ufak hem pratik olması açısından bu ürüne karar verdim dün kullandım belki merak edenler vardır almaya tereddüt edenler diye söyliyim pişman olmıcaksınız :) 3 saatte her yer pırıl pırıl oldu özellikle yerleri silerken o kadar zorlandığım günlere yanıyorum.. banyo fayanslarım mutfak dolapları çeşitli başlıkları sayesinde her yeri rahatlıkla temizleyebiliyorsunuz. benim toza akarlara karşı alerjim var her gün silsemde kaşıntılarım kabarmalarım geçmiyor dün akşam hiç kaşınmadım ve mikropların öldüğüne gerçekten inandım diğer türlü viledayla ne kadar silersem sileyim hiç içime sinmiyordu şimdi içim çok rahat.. buharı verip silince bütün kiri bezin üzerinde topluyor geri bırakmıyor almayı düşünenler varsa tavsiye ediyorum fiyatıda uygun buharıda ok çabuk bitmiyor bir dolduruşta 3 saatlik temizliğim bitti petekleride yarına bıraktım
Bende buharlı temizlik mak düşünüyorum. Araştırma aşamasındayım. Hala makinenizden memnun musunuz?

merhabalar,
Emsanda buharlı paspas indirime girmese belki aklıma gelmeyecekti böyle birşey. hiç emsan kullanan var mı?

arkadaslar bende karcher kullaniyorum
utusunude aldim
yag ve kirec diye bisey yok evimde walla
halilari guc kullanmadan temizliyor
sanki supuruyo gibi cokta rahat
yardimci gelio haftada 1 gun kadin bayilio
avizelerim tasli mesela
tek tek silmeye gerek kalmiyo buhari tutunca toz kalmiyor
camlar yok gibi oluyo buharla silince
ve utusude cok basarili carsaflari 4 katken bile jilet gibi yapio
en zor utulenen seyler bile kolayca utuleniyor
ve storlarida cok guzel temizliyor
yani evdeki her alani oyle guzel temizliyorki
gonul rahatligiyla alabilirsiniza.s.
Merhaba Buharlı makinenizin modeli ne acaba ? Bazı yorumlarda karcher on servislerinde Yedek parçaları çok pahalı vs gibi şeyler okumuştum. Deneyimlerini yazar mısın ?

Merhaba Buharlı makinenizin modeli ne acaba ? Bazı yorumlarda karcher on servislerinde Yedek parçaları çok pahalı vs gibi şeyler okumuştum. Deneyimlerini yazar mısın ?
Evet parçaları pahalı ama zırt pırt bozulma durumu yok. Benimki 7 seneden sonra bozuldu. Evcili olan bir evde 7 sene benim için az değil.

X