Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler Buharlı temizlik aletleri kullanışlı mı? Kullanan var mı ?

• Konu Sahibi SEVDALAR.ONADIR
valla ben de hala bekliyorum çünkü bi hiddetle gidip alıoruz ve sonra ya kullanılmıo ya da iyisi çıkıo
ve pişlan oluyoruz e böyle şeyler de devamlı alınan şeyler değil ki
şimdi beko var vakum yok ama en azından mikropların öldüğünü bilirim vileda yerine bunu kullanırım
içime siner dıosanız ok
diğerleri vakumlu ama hantal bayak devamlı on mu açcaz zaten benim evde mesela elektrikli süpürgem taş gibi 3 yıllık 2400 watt e halı yıkamam var devamlı açılmıyo
şimdi bunu napayım
beka en azından küçük hantal değil
e bi de alıp kullanmamak var
nebilim aamaaaaaaan
biz bunlarla mı büyüdük benim kızım2 buçuk yaşında normal temizlik ile evde büyüdü çok şükür
ne hasta oldu ne bişi ALLAH IMA BİN ŞÜKÜR
ŞİMDİ BU ÇOK MU LAZIM DIORUM Bİ YANDAN İYİ DE OLUR DIORUM
NEBİLİM

sanrıım sartık buna pek ilgi göstermiyorsunuz hanımlar ama sizin yerinizde olsam BEKONUN
BUHARLI MAKİNASINA HAYIR DEMEZDİM
ÇOK DÜŞÜNDÜM ALMADIM VAZGEÇTİM SONRA KARAR VERDİM VİLEDA İLE YERLERİ SİLİYORDUM SİZ EĞİLİP ELLE Mİ SİLİYORSUNUZ BİLMİYORUM AMA ÇALIŞAN BİRİ SADECE HAFTASONLARI KIZIMLA EŞİMLE BERABER OLMA ŞANSINA SAHİP OLAN BİRİ OLARAK( HAFTAİÇLERİ AKŞAMLARI TEMİZLİK YAPMADIĞIM İÇİN SAYMIORUM ANCAK YEMEK YE GEZ EĞLEN YAT UYU ) VİLEDANIN YAPTIĞI İŞİ YARI ZAMANDA YAPAN VE SÜPER TEMİZLEYEN BİŞİ
HAAA SÜPER TEMİZLEYEN DERKEN BUNDAN LEKE ÇIKARMASINI BEKLEMEYİNBEN TAMAMEN VİLEDAYA RAKİP EĞİLEREK SİLEREK OLUŞAN BEL BIKIN AĞRILARINA RAKİP OLARAK DÜŞÜNDÜM İYİKİ DE DÜŞÜNMÜŞÜM BUHARIYLA UCUNDAKİ BEZİYLE BİR GÜZEL TEMİZLİYOR Kİ YERLERİ SORMAYIN KAPILARII OCAĞIII MUTFAK DOLAPLARINIIII OCAĞIN YAĞINI O YUMUŞATTI BEN SERT SÜNGERLE YİNE CİFLEDİM AMA ÖÖLE KAZIDIĞIM UĞRAŞTIĞIM İŞ 10DK SÜRDÜ SÜRMÜDE TAVSİYEMDİR DUYURULUR DAHA PRATİK BİR TEMİZLİK İÇİN HİJYEN İÇİN BİREBİR AMA LEKE ÇIKARMAZ HALIDAN ONU BİLİN ONU İSTEMEYİN ARTIK, DUVARLARDAKI İSİ ÇOK GÜZEL TEMİZLİYOR YERİ ÇOK GÜZEL TEMİZLİYOR ULAŞILMAZ YERLERİ E YETER BU FİYATA, MESELA BANYONUN DUVARLARINI UCUNDAKİ BEZLE SİLDİM PARLADI İSİ PİSİ ALDI 1LT SU ALIYOR 2+1 TÜM EVİ TEMİZLİYOR ÖLE KISA SÜREDE KAPANMIYOR YETİYOR 1LT SU HACMİ TÜM EV İÇİN KORKMAYIN, İÇİME SİNDİ

sanrıım sartık buna pek ilgi göstermiyorsunuz hanımlar ama sizin yerinizde olsam BEKONUN
BUHARLI MAKİNASINA HAYIR DEMEZDİM
ÇOK DÜŞÜNDÜM ALMADIM VAZGEÇTİM SONRA KARAR VERDİM VİLEDA İLE YERLERİ SİLİYORDUM SİZ EĞİLİP ELLE Mİ SİLİYORSUNUZ BİLMİYORUM AMA ÇALIŞAN BİRİ SADECE HAFTASONLARI KIZIMLA EŞİMLE BERABER OLMA ŞANSINA SAHİP OLAN BİRİ OLARAK( HAFTAİÇLERİ AKŞAMLARI TEMİZLİK YAPMADIĞIM İÇİN SAYMIORUM ANCAK YEMEK YE GEZ EĞLEN YAT UYU ) VİLEDANIN YAPTIĞI İŞİ YARI ZAMANDA YAPAN VE SÜPER TEMİZLEYEN BİŞİ
HAAA SÜPER TEMİZLEYEN DERKEN BUNDAN LEKE ÇIKARMASINI BEKLEMEYİNBEN TAMAMEN VİLEDAYA RAKİP EĞİLEREK SİLEREK OLUŞAN BEL BIKIN AĞRILARINA RAKİP OLARAK DÜŞÜNDÜM İYİKİ DE DÜŞÜNMÜŞÜM BUHARIYLA UCUNDAKİ BEZİYLE BİR GÜZEL TEMİZLİYOR Kİ YERLERİ SORMAYIN KAPILARII OCAĞIII MUTFAK DOLAPLARINIIII OCAĞIN YAĞINI O YUMUŞATTI BEN SERT SÜNGERLE YİNE CİFLEDİM AMA ÖÖLE KAZIDIĞIM UĞRAŞTIĞIM İŞ 10DK SÜRDÜ SÜRMÜDE TAVSİYEMDİR DUYURULUR DAHA PRATİK BİR TEMİZLİK İÇİN HİJYEN İÇİN BİREBİR AMA LEKE ÇIKARMAZ HALIDAN ONU BİLİN ONU İSTEMEYİN ARTIK, DUVARLARDAKI İSİ ÇOK GÜZEL TEMİZLİYOR YERİ ÇOK GÜZEL TEMİZLİYOR ULAŞILMAZ YERLERİ E YETER BU FİYATA, MESELA BANYONUN DUVARLARINI UCUNDAKİ BEZLE SİLDİM PARLADI İSİ PİSİ ALDI 1LT SU ALIYOR 2+1 TÜM EVİ TEMİZLİYOR ÖLE KISA SÜREDE KAPANMIYOR YETİYOR 1LT SU HACMİ TÜM EV İÇİN KORKMAYIN, İÇİME SİNDİ

bir önceki msjına da buna da bayıldım .bence yeterince açıklayıcı.ben de düşünüyorum ve aynı senin mantıkda düşünüyorum.daha önce yazzdıgın gibi süpürgem halı yıkamam var daha yeni aldım bilsem iyi bir buharlı temizlik aleti alırdım ama şimdi onlar varken gidip buharlı bir temizleyiciye cok para vermek de gelmiyor içimden.bir haftasonumuz var dediğin gibi ne kadar pratik o kadar bizim için.beko dan memnunsan ben de düşüeyim en iyisi bunu fiyatı da sanırım diğerlerine göre uygundur ben de bir bakıp araştırayım fiyatını.. çok teşekkürler

1863f603.jpg

977eae9f.jpg

Ben Beko marka kullanıyorum, Arçelikte de var.
Çeşitli uçları ve temizlik bezleri var.
Fazla yerde kaplamıyor.
En sık kalorifer petekleri için kullanıyorum.
Bütün tozu zahmetsiz alıyor pırıl pırıl yapıyor.
Duvar, halı,parke, fayans ve mutfak dolaplarında bile gerçekten güzel sonuç veriyor.
Hatta aspiratöre bir buhar basıncı veriyorsunuz, yağ çözücü bile kullanmadan bütün yağı çözüyor.

Sevgiler..

Merhaba arkadaşlar buharlı temizlik ürünlerini bugün tesadüfen internette dolaşırken gördüm örneğin yerleri silmek için gerçekten ideal mi misal bez kirleniyor yıkıyoruz suyun renginden belli oluyor peki buda aynen kiri alıyor mu evde nem rutubete vs böcek oluşumuna yol açmaz mı fayans araları nemden zarar görmez mi bunları tam içime sindiremedim yardımınızı rica ediyorum

kizlar benim evimde her yer laminant parke, buharli temizleyiciler laminant yuzeye zarar veriyor mu sizce?
agustos ayi icinde insallah bebegimiz olacak ve süpürge ya da hali yikama benzeri bir sey almam gerekiyor bende ikisi de yok. Aslinda utu de almam gerekiyor. Bebegim de olacagi icin buharli temizleyici almaya karar verdim

Karcher icin olumsuz yorumlarda vardi, vaporetto kullanan varsa yorumlarini yazabilir mi? Özelden de mesaj atabilirsin belki yorumlarinizi gec okurum falan, size danisarak almak istiyorum.

Benim icin laminant yuzeyleri, halilari, tuvalet ve lavoboyu, ocak ve firin icini, granit tezgah yuzeyini, camlari temizlemesi yeter aslinda(baska ne kaldi ki diyeeksiniz :) ) . perdeleri taktigimda , takili oldugu durumda buharla utuleyebiliyorsa arti bir özellik olur. ama mesela carsaf uzerinde gezdirdigimde, carsaf utulenebiliyor mu? tv de satilan modelinde(h2O mop ultra buharli) askidaki bir elbiseyi buharla utuledi ve tahmin edebileceginiz uzere muhtesem oldu :) Ama gercekten öyle mi acaba... onu mu alsam acaba diye de dusunmuyor degilim.

Ben de hangi marka olursa olsun kullanan arkadaşlardan ayrıntılı bilgi istiyorum lütfennnn....:nazar:

Peki bu resimlerdeki Arçelik ve Beko nun yer silme aparatı nasıl eğilerek mi siliniyor şu reklamlarda dönen buharlı paspaslar gibi mi siliniyor? yoksa eğilip yere buharı püskürtüp sonra elinize bir bez alıp üzerinden mi geçiyorsunuz?

arkadaşlar ben de düşünüyorum böyle bir makina ama kafam karıştı.galiba arçelik ya da beko dan yana olacak tercihim.hem servis hizmeti hem de fiyatları etkili bu kararımda.

araştımalarım sonucu arçelik ve bekodan vazgeçtim ben.Biraz pahalı ama verdiğimiz paraya deydiğini düşündüğüm ariete buharlı temizlik robotunu aldım.yaklaşık 10 gün oluyor.aklınıza gelen her yerde kullanıyorum.gerçekten süper.

merak edenler burdan bir incelesinler.ben antepteyim telefonla sipariş ettim.ayrıca 12 taksit yapıyorlar.

Buharlı Temizlik Robotu ve Ütü Sistemi - FreshClean

ariete marka kullanıyorum.çok çok memnunum.elle değil silmek kurulamayı bile gerektiren enteresan fayanslarım var.şükür kurtardım şimdi
902 numaralı gri olan modeli
evde tanıtım yaptırmak dahi istmedik yapış yapış tiplerdir diye ama sağolsunlar çok saygılı aklı başında insanlar çıktı
hemen yazmak istemedim açıkcası bi süre makinayı kullanıp emin olmak istedim.
burdan uzun uzun yazmak zor bence bi tanıtım yaptırın derim.
vakumlu değil ama kuru buhar.yani 150 derece basan bi makine mikrop falan mı kalır zaten
anında kuruyor
özellikle derz araları için olan ucu şahane.girmedik delik kalmıyor
buzdolabını yeni alınmış gibi yaptı
cam aparatını pek beceremedim sevmedim de
ama buharı vurup kuru bezle geçince iz kalmaması muhteşem
duş falan harika yapıyor
nette resimleri var
hantal değil.süpürge gibi peşimde geziyor.suyu bitince makineyi kapatmaya gerek kalmadan su koyabiliyorum ve uzun bir süre kesintisiz temizlik yapabiliyorum
temizliğe aldığım bayanlar benden sonra gittikleri arkadaşlarıma ondan alın demişler hep.iş süresi kısalıyor ve kolaylaşıyor
bu arada bugün ilk kez bir arıza verdi.aradım hemen gelip alıcaklarını zaten garantide olduğu için meraklanmamam gerektiğini hatta uzun sürecek bi sorun olursa eğer ,mağdur etmemek için yedek bi makine vericeklerini söylediler
bu da sadece makineyi satmadıklarını aynı zamanda sonuna kadar arkasında durduklarını gösterdi benim için
şimdilik memnunum ve tavsiye ediyorum

Son düzenleme:
Arkadaşlar ; buharlı temizlik makinesi almak istiyorum...Yalnız bütçem kısıtlı evde ihlasın temizlik robotu var onun derin dövücüsünden gayet memnunum ancak yerleri silmek için hijyenik bir şeye ihtiyacım var, beko ve fakir arasında kaldım.Gerçi fakirin su haznesi çok küçük sanırım tercihimi beko ve arçelikden yana yapacam, yine de kullanan varsa fikrinizi almak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim...

bende almak istiyorum ve fiyatından dolayı arcelık ve beko dusunuyorum. ama benım merak ettıgım arcelık ve bekoda yerlerı nasıl siliyorsunuz. yeremı egılıyorsunuz yoksa elektrık supurgesı gıbı uzun borusu falan varmı

bende arayış içerisindeyim h20 mop nasıldır?kullananlar yorumlarını yazabilirmi

ben aldım $markakurducom-urun-limango-r526696-t1311567332-1.jpg
ve çok memnunum
kohlemann buharlı mop deterjanlı kullanımıda var..

ben aldım Eki Görüntüle 260187
ve çok memnunum
kohlemann buharlı mop deterjanlı kullanımıda var..

Arkadaşım bunu hem parkelerde,hem fayansta hem de halıda kullanabiliyo musun?

Nasıl ağır mı?kullanımı kolay ve pratik mi,bir de sürekli su koymak mı gerekiyo?

Ayrıntılı olarak bi açıklar mısın
?

Son düzenleme:
halıda kullanıyorum,

parkede kullanıyorum
kalebodurda kullanıyorum
minefloda kullanıyorum..yer silmek dışında yaptığı bir iş yok.. yanı cam fayans vs ocak temızlemıyor... benım almaktakı tek amacım halıyı ve yerlerı buharlamak paspas yapmaktan nefret edıyorum cunku emekleyen bebegım var ve yerlerde surunune ıkı tane daha canavarım. amacıma cok uygun bır urun..

banyo ve balkonu deterjanlı sildim mis gibi oldu diğer yerleride sadece su ile..
iki tane tankı var birisi su diğeri deterjan..
birdoldurma ile yerleri ve halıları butun evin 3 oda bir salon temizleyebildim..
fişe takar takmaz ısınıyor.. fişide uzun..
baska :)

halıda kullanıyorum,

parkede kullanıyorum
kalebodurda kullanıyorum
minefloda kullanıyorum..yer silmek dışında yaptığı bir iş yok.. yanı cam fayans vs ocak temızlemıyor... benım almaktakı tek amacım halıyı ve yerlerı buharlamak paspas yapmaktan nefret edıyorum cunku emekleyen bebegım var ve yerlerde surunune ıkı tane daha canavarım. amacıma cok uygun bır urun..

banyo ve balkonu deterjanlı sildim mis gibi oldu diğer yerleride sadece su ile..
iki tane tankı var birisi su diğeri deterjan..
birdoldurma ile yerleri ve halıları butun evin 3 oda bir salon temizleyebildim..
fişe takar takmaz ısınıyor.. fişide uzun..
baska :)

Başkaaa...eh daha ne olsun süpermiş valla canım,:KK34:

Şimde gelelim nerden kaç liraya aldığına,pahalı mı çok ?

X