Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Yay İle Akrep Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Fazla ileri gitmeden durun! iyi düşünmelisiniz. Akrep insanı gizemli havası ve seksiliği ile sizi çekmiş olabilir. Belki de hiç kimsede rastlamadığınız derin duyguları ve tutkusu sizi çekmiştir. Yay burcu olarak siz bu ilişkiye canlı sohbetler, seyahat ve yüksek eğitim katabilirsiniz. Akrep burcunu ilginç, başarılı insanlarla tanıştırırsınız. Akrep insanı onun hayatını bu şekilde etkilemenizden heyecanlanacaktır. Hayatın anlamını tartıştığınız uykusuz geceler geçirebilirsiniz. İnanılmaz seks hayatınızın yanı sıra sorunlarınız olacaktır. Akrep burcu yoğun duyguları olan, sahiplenen, kıskanç, takıntılı bir kişidir. Sizinle sonsuza kadar eş olmak ister. Siz ise özgürlüğünüze aşırı düşkünsünüz, kısıtlanmaktan nefret edersiniz ve bağlanmak size zor gelir, zaten Yay bekarlar burcu olarak bilinmektedir. Akrep insanı ise sizi yüzeysel olmakla suçlayacaktır. Siz bunu kabullenir, detaylardan hoşlanmadığınızı söylebilirsiniz. Akrep sevgiliniz karmaşıktır ve özen ister, acaba siz bunu kaldırabilir misiniz? Jüpiter tarafından yönetilen Yay mutlu bir burçtur. Akrep gibi karanlık ve yoğun bir burçla bir arada olmak onda klostrofobik etki yaratabilir. Bunun üzerine onunla olan tartışmalarınız ve arkasından günlerce sürebilen sessizlikler gelecektir. Neden suçlu olduğunuzu bile bilmeden ve suçluluk hissi ile hiç konuşmadan günler geçirebilirsiniz. Bütün bunlara tahammül edebiliyorsanız peşini bırakmayın. Hayatta hiç bir şey dört dörtlük değil. Akrep burcunu gerçekten severseniz hayal bile edemeyeceğiniz bir sadakatle size bağlanacaktır. Birlikte olduğunuz her gün size tapacaktır. Akrep burcu bağlandığı zaman tutku ile bağlanır ve arkasından da muhteşem bir seks hayatı gelir.

rüyalar.com dan alıntıdır

ben yay burcuyum eşim ise akrep aynen anlatılanlar dogru.bu yuzden sureklı sorunlar yasıyoruz...

bu kadar da uygun olmazdı yanii..cuk ourmuş valla.kim sölediyse doğru sölemiş.))))ben yay eşim akrep..zor olmasına rağmen birbirimizi çok seviyoruz...ayrı asla yapamayız.bağımlı olmuşuz.)))))))

ben yay burcu sevgilim akrep burcu 2012 de evlenmeyi düsünüyoruz...Hayattan beklentilerimiz düsüncelerimiz genellikle ayni...Insallah evlenince de bu devam eder...

eşim akreppp ben yay....

3.5yıllık bi evlilik toplamda 6yıldan berı tanıyorum ancak zorlamaya basladı fena halde.... daha öncesındende ben ayrılmak istedim suan oldugu gibi ama eşimm bırakmıyorrr beniii... abuk sabuk tehditlerde bulunmaya basladı sacmalamaya yani...

hayrolsun sonumuz ne diyim...

bir yayla bir akrep anlaşamıyormuş, yol yakınken kaçın. ben denedim yay burcu erkekler kadar umursamaz kimseyi bulamazsınız !

Ben yay kadınıyım, akrep erkeğiyle 4 aylık bir ilişkim var başta inatlaşmaktan öteye gidemiyorduk birde kendi çok sessiz biri olduğu için duygularını anlamakta zorlanıyordum.Ve tabii benim aşkım ağır bastı kızlar bu adam dominant ipleri eline verirseniz rahat ediyorsunuz ancak ben kimseye vermediğim bu imtiyazı ona verdim ve olumsuz bi sonucunu da görmedim akrep hükmetmek istiyor sanırım çok ketum çok sırlı anlamak zor ama anlaşmanın yoluda bu bence

Ben akrep eşim yay ..( : her şey iyi hoş ama eşim biraz daha duygusal bakmayı denese iyi olabilir

X