Şampuan ve Saç Kremleri Sa dklmesine kar sebamed ampuan

MargaRin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2009
698
4
arkadaşlar merhaba,
bugün şampuan almaya gittim.
saçım şuanda çok dökülmemekle beraber
zamanında çok döküldü ve azaldı saçlarım.
ve işte bugün şampuan aldığımda reyon ilgilisi olan bayan
bana sebamed şampuanı gösterdi.
çok tereddüt ettim alırken ama çok etkili olduğunu içinde titanyum kafein..vb şeylerin olduğunu saçları resmen fışkırttığını söyledi.hernekadar bir pazarlama tekniği ve yanıltmacası olduğunu düşünsemde o şampuanı aldım.
yıkarken saç derisini yaktığını ve duştan çıktıktan snra bi 20 dk alında kızarıklık
yaptığını söyledi.
şimdi ben o şampuanla saçımı yıkadım ama ne bir yanma ne bir kızarıklık oldu.
bu etki etmeyecek anlamına mı gelir?bir de avrupada bilmem kaçsenedir varmış türkiyeye yeni gelmiş ve bilmem kaç kere 1. olmuş kendi alanında...
ve son bir şey bu şampuanı kullanan arkadaşlar var mı?varsa memnun kaldılar mı?

ben oğluma bebe şampuanını kullanıyorum sebamedin çok memnunum..

konaklarına filan çok iyi geldi ama bu dediğin şampuanla alakalı bi bilgim yok cnm..

bilen varsa bende ilgileneyim..

evet sebamede iyi derler genelde ama ben çok ünlü bir dermatolağa gitmiştim
zamanında..ve bana saç dökülmesini dışarıdan kullanılan krem şampuan vb şeylerin etki etmeyeceğini içten gelen birşey olduğunu söylemişti yani böyle şampuan kullanıp saçlarımı fırşkırtacağını düşünmüyorum...
ama ne biliyim belkide kullanıp etkisini gören olmuştur gerçekten...

Ilk yikadigim zaman bende de olmamisti ama ikinci kullanisimda baya bi kizardi hatta yuzumun heryeri kizardi bunun icinde sampuani sacta 2-3 dakika bekletmek gerekiyor bi dene istersen

Simdilik pek gormedim ben sampuanlarin sac dokulmesinde pek etkili oldugunu sanmiyorum bence icten halledilmeli sorun ama sebamed iyi bi marka ve gercekten sac diplerine biseyler yapiyo yuzum bile kipkirmizi cikiyorum belki etkisini daha sonra gostericektir

sebamed(kafeinli olanı) kullananlar nasıl iimi şampuan
Saç dökülmem daha önce vardı başka şampuanlarla saç dökülmemi durdurmuştum ama yinede bu şampuanı çok merak ettiğimden aldım ve kullandım.saç diplerim ve yüzümde alerji yaptı başta. kıpkırmızı oluyordu.ama bir süre sonra alıştı derim.Saç dökülmem hala yok. ve saçlarım çok canlı çok parlak görünüyor artık. Tavsiye ederim.

Bende haftasonu aynı şampuandan aldım.Henüz 1 kez deneme şansım oldu. Kızarıklık falan olmadı.Zaten kutusunda da çok hassas ciltlerde olabilir diyordu. Yalnız eşimde de bende de ilk yıkamada şampuan hiç köpürmedi, hayret ettik. Ben sebamedin yanında bir de sarıkız keratin özü isimli sprey aldım. Süvari kozmetikteki saç uzmanları öve öve bitiremediler. Daha sonra deneyimlerimi paylaşırım.

Son düzenleme:
kızlar ben de onarıcı şampuanını aldım ... şu an kullanmak için diğer şampuanımın bitmesini bekliyorum . geçen yılan yağı almak için bir aktara gittim . sebamedi niye alıyosun direkt kimyasalı saça sürüyosn bilmem ne dedi. burda bitkse şampuanlar var falan diyince acaba hata mı yaptım diyorum yardım lütfen .(((((

X