Akupunktur ile zayıflayanlar

merhabalar...
bende mersinde bir yere sordum paket program3 ay için 800 tl dio çok mu?
hatta bölgesel bişi bişi warmış onudda istersen 1300tl diolar çok mu?
birde benim problemim aslında çok yemem değil. normal insanlar benim kadar yese hiç kilo almazlar. bende kabızlık war sanırım ondan kilo alıyorum. işe yarar mı?
mersinde nereler war başka bu işi iyi yapan? bileniniz war mı?
kızılay yapıyormuymuş gerçekten?

Mersini bilmem ama kabızlık için sabah kalkınca 2-3 tane kuru kayısı ye üzerine bir bardak ılık su iç. Bu birebir. Birde dedinizya benim yemem çok değil diye. Zaten çoğu insan düzenli yemediği için kilo alıyor yada veremiyor. Bence 800 çok. Birde Polikistik Over de olabilir bu hastalığı olanlar bilirler kolay kilo veremezler.

merhabalar...
bende mersinde bir yere sordum paket program3 ay için 800 tl dio çok mu?
hatta bölgesel bişi bişi warmış onudda istersen 1300tl diolar çok mu?
birde benim problemim aslında çok yemem değil. normal insanlar benim kadar yese hiç kilo almazlar. bende kabızlık war sanırım ondan kilo alıyorum. işe yarar mı?
mersinde nereler war başka bu işi iyi yapan? bileniniz war mı?
kızılay yapıyormuymuş gerçekten?

çok pahalı geldi bana.
denizlide seansı 20 tl.2ayda 180 tl harcadım.ve güzel kilo verdim helal olsun.:nazar::nazar:

Kızlar bugün 6. seansa gittim ( aslında 6 ama ben 1 seansa gitmemiştim yani 5 kez gittim ) 2 haftada 2,300 kg vermişim. 80 le başladım şuan 74,800. Ayrıca bundan sonra 15 günde bir seanslara gideceğim. Ama şuna eminim KESıNLıKLE YÜRÜYÜŞ ŞART. Ben her sabah 5 aylık oğlumu alıp. Maltepe sahile iniyorum ordan idealtepeye kadar yürüyorum. Yaklaşık 1,5 saat.

ben de bugün gittim. ben de 9 günde 1200 gr vermişim. 74,200 oldum. 42 günde 7 kilo verdim.ideal kiloma 7, istediğim kiloya 12 kilom kaldı. inşallah böyle devam ederim. seni de tebrik ederim emhak.

dünya sağlık örgütüne göre haftalık kilomuzun %10 unu vermemiz yeterliymiş, fazlası önerilmiyormuş. bilginize.

sevgiler.

Bende seni tebrik ederim esmmer. Sanırım hedefimiz aynı. Bende 60-62 arası ( tıpkı eskisi gibi :) ) olmak istiyorum. Ben bu haftada yine 15 günde bir gideceğim. Baktım başarıyorum bundan sonra öyle giderim.

Bu arada herkez nerede esmmer arkadaşım dışında kimse yok. Yoksa herkez diyeti ve akupunkturu bıraktımı:)))

Merhaba. Bende cumartesi günü başladım. Burda yazılanlara güvenerek ayten hanıma gidiyorum bende. Gerçekten çok ilgili bir doktor.
Ama bu kulağımdakiler bana pek tokluk hissi vermiyorbilmiyorumkismile
Bendemi sorun var acaba.

Merhaba. Bende cumartesi günü başladım. Burda yazılanlara güvenerek ayten hanıma gidiyorum bende. Gerçekten çok ilgili bir doktor.
Bendemi sorun var acaba.

sen daha yenisin tatlım.vakit geçtikçe istesende iştahın yerine gelmiyor.bende korkmuştum am şimdi mutluyum. günde en az 2 maden suyu şart.iştah falan kalmadı şükürler olsun.:sm_cool:hihoyyyt

ınşallah Pelincan :kedi:
Moralim bozulmuştu benimde . Aman yok istemem zaten iştahımın yerine gelmesini falan kaydirigubbakcemile3

Bu arada herkez nerede esmmer arkadaşım dışında kimse yok. Yoksa herkez diyeti ve akupunkturu bıraktımı:)))

yok tatlım ben bırakmadım. okadar emek harcadım 60 kiloya düşeyim çok mutlu olucam bu 62 kilo üzerime yapıştı gitmek bilmiyor deli olucammmm:eek:klava:

Bende seni tebrik ederim esmmer. Sanırım hedefimiz aynı. Bende 60-62 arası ( tıpkı eskisi gibi :) ) olmak istiyorum. Ben bu haftada yine 15 günde bir gideceğim. Baktım başarıyorum bundan sonra öyle giderim.

dikkat et ama canım, 1 haftanın sonunda bilyeleri çıkarman gerekiyor ve etkinliği de azalıyor.

Bendemi sorun var acaba.

ben de senin gibiydim, ulağımdan bilyeleri çıkarınca farkı anladım canım. ayten hanıma gitmene de sevinirim, belki arşılaşırız :)

ben de senin gibiydim, ulağımdan bilyeleri çıkarınca farkı anladım canım. ayten hanıma gitmene de sevinirim, belki arşılaşırız :)

Bakalım bir hafta geçsinde anlarım heralde aradaki farkı şeker :lepi:
Bana uzak olduğu için anca cumartesileri gidebiliyorum. gittiğimde de çok kalabalıktı gerçekten.

Cumartesi gidiyorsan karşılaşırız canım hihoyyyt

1 hafta sonra etkinliği azalıyor deniliyor ama. Geçen hafta benim doktorum ankara ya gitti yerine 1 günlüğüne başka biri gelmiş. Ben ona gitmek istemedim. Kulağımdaki iğneler 15 gün kaldı. Ve etkisi sürdü. 2 haftada 2,300 verdim. Ama bana vücut akupunkturu da yapıyor doktor.

1 hafta sonra etkinliği azalıyor deniliyor ama. Geçen hafta benim doktorum ankara ya gitti yerine 1 günlüğüne başka biri gelmiş. Ben ona gitmek istemedim. Kulağımdaki iğneler 15 gün kaldı. Ve etkisi sürdü. 2 haftada 2,300 verdim. Ama bana vücut akupunkturu da yapıyor doktor.

vucut akupunkturu yaptırdım bende ama göbeğe takılan4iğne acayip acıdı. bende birdaha vucuttan yaptıramadım.senin acımıyormu :içelim:

tam yerine gelirse acır hatta ufaktan elektrik çarpması gibi de olur. Ama dayanılmayacak gibi değil.3 başa, 4 tane ayak bileği ile bacağa, 1 tane alnımın ortasına, 1 er tane bileklerime, 2 tane göğüs ortasına ( ben emziriyorum ya oda ondanmış) Hatta bazen 3-4 tanede sırta .... yani kevgir gibi oluyorum:)

mrb melek3453 ben akupunkturla 2 ayda 16 kilo verdim.kesinlikle kilo verdio ama doktorun verdiği diyete uyman lazım ben çok memnunum :)

süpersin ya nasıl 2 ayda 16 kg gider. Ah ah benim 6 hafta 6 kg:)) gerçi bunada şükür. Senin diyetin nasıldı merak ettim. kaydirigubbakcemile

arkadaşlar sanki motivasyonumu kaybediyorum, biraz fazla kaçamak yapmaya başladm, kilo veremediğim gibi azar azar almaya başlıyorum.

Aman sakın ha. daha 60 kg var umudunu kırma bende bazen çok sıkılıyorum ama sık sık eski resimlere bakınca derhal toparlanıyorum. Ayrıca imkanın varsa sık sık mağazaları gez çok güzel şeyler göreceksin ama ALAMAYACAKSIN :))) ondan sonra dahada hırslanacaksın. Kaç kg aldın şuanki kilon ne?

X