Akupunktur ile zayıflayanlar

arkadaşlar ben siteye henüz kayıt oldum ve çok beğeniyorum hepinize merhaba ben ankara sincanda oturuyorum ve akapunktura başlamak istiyorum korkunç zor günler geçiriyorum bu kilolar nedeniyle boyum 1.75 ve85 kiloyum eşim benden tiksindiğini sölüyor lütfen akapunktur konusunda bilgisi olan yada ne bileyim ankarada yer bilen fiyat bilen varsa yazsın çok ciidi sıkıntılar yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim

arkadaslar bugün ghittim yine bayrampaşaya ignelerin yerlerii değiştirdi.bu hafta cok dikkat edemedim.iki gün üst üste döner yedim.onun haricinde dürüm yedigimde oldu.yani çok saglıklı beslenemedim.eskide çikolata yemeden duramazdım ama bu bi hafta boyunca 2-3 parca anca yemişimdir.yani gece atıstırmalarımda oldu ama masallah 1kg 400gr vermişim.inşallah bu hafta daha düzenli olur ve daha cok kilo veririm.

arkadaşlar ben siteye henüz kayıt oldum ve çok beğeniyorum hepinize merhaba ben ankara sincanda oturuyorum ve akapunktura başlamak istiyorum korkunç zor günler geçiriyorum bu kilolar nedeniyle boyum 1.75 ve85 kiloyum eşim benden tiksindiğini sölüyor lütfen akapunktur konusunda bilgisi olan yada ne bileyim ankarada yer bilen fiyat bilen varsa yazsın çok ciidi sıkıntılar yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim

ben 1,63 boy 80 kilo başladım. 4 ayda 12 kg. verdim sonra araya ramazan girince ister istemez diyete uyamadım. ama 3 kg vermişim. toplamda 15 gitti ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM. GÜNDE 1 SAAT YÜRÜYÜŞ ŞART. ben ayrıca platesde yaptım. şuan 60 kg iken giydiğim patlatonlar 65 kilo olmama rağmen bol geliyor. Canım sık dişini inan bana sabretmezsen olmuyor ankara da annem sormuştu ulucanlar da fiyatı 30 tl bence hmal etme ve git. ondan sonra bak gör bakalım nasıl nasıl peşine pervane ...

Forumda ilk mesajım bu. 26 yaşındayım ve ergenliğimden bu yaşıma kadar hep kiloluydum - kilolu olmaktan kastım 167 boy 80-85 kilo. 2009 senesinde tanıştığım bir arkadaşım benden daha kiloluydu (aynı boy ve 105 kilo) ve tanıştığımız esnada akupunktura başlamıştı. Nisan ayından Ağustos ayına kadar gözlemledim kendisini, yaklaşık olarak 17-18 kilo kadar verdi ve ben de o sırada kararımı verdim. Ramazan ayı geçtikten sonra ben de gidecektim, ama bu kararı almak kolay olmadı tabii, maddi külfet bir yandan, psikolojik hazır bulunuşluk, daha önceki yenilgiler vs. 2009 Ekim ayında ben de arkadaşımın gittiği doktora gittim - ilk gün ilk şokumu yaşadım 92.3 kiloydum! Hikayem böyle başladı...

Doktorumun verdiği diyete harfi harfine uydum, diyet öyle ölüm diyeti falan değildi - en büyük zorluk hiç ama hiç tuz kullanmamaktı; akupunktur yapılırken tuz kullanılmaması gerektiği, fazla tuzun ödem tutulmasına neden olduğu, vs. gibi nedenlerle tuzu hayatımdan tamamen çıkardım (ekmeği ya da yoğurdu tuzsuz yemedim yanlış anlaşılmasın, sadece pişirdiğim yemeklere hiç tuz koymadım). Her gün en az bir saat kadar yürüyüşümü yaptım- bol bol su içtim. Diyetim her zaman aynı değildi, kilo vermem durduğunda iki üç günlük proteinsiz diyetler, vücudum ödem topladığında ayrı diyet gibi değişiklikler vardı. Doktorum ilk on gün tüm vücuda akupunktur iğnesi uyguladı, sonra da haftada bir kez kontrollere gittim ve sadece kulağıma uyguladı. Her hafta tartıldım, haftada iki kiloya yakın verdiğim de oldu, bazı haftalar tartıda fazla çıktığım da oldu...

Akupunkturun faydaları (doğru ellerde yapıldığında) saymakla bitmez, kronik ağrılarımı giderdi, iştahımı baskıladı ve en önemlisi hep enerji doluydum, halsiz veya bitkin hissetmedim kendimi. Bu arada, aynı zamanda polikistik over hastası olduğumu da belirtmek isterim zira şu anda kistlerim oldukça azaldı ve reglim 50-55 günü bulurken 28-30 günde bir olmaya başladı.

Şu anda 66 kiloyum, hedeflediğim kilo 60kg. Artık daha yavaş kilo veriyorum ama hala dikkat ediyorum.

Bir sene önce başlayan maceramı, uzaktan hep takip ettiğim ama bugüne kadar üye olmadığım bu samimi forumda paylaşmak istedim, çünkü şu anda bir arkadaşım aynı benim bir sene önceki halimde ve beni bu macerada yalnız bırakmayan diğer arkadaşım gibi ben de onu yalnız bırakmıyorum. Bu bir sene içerisinde anladım ki, inanınca herşey mümkün ve herşeyden önemlisi karamsarlığa kapılmamak - en güzel tedavi umut ve mutluluk, bunlardan mahrum kalmamanız ve sağlıklı günler geçirmeniz dileğiyle...

benim akupunktur mCERAM SONA ERDİ.BAYRAMPAŞADAKİ DOKTORUM AİLE HEKİMLİĞİNE GECTİĞİ İÇİN BIRAKTI.ZATEN COK TA İŞE YARAMAMISTI ACLIK FELAN AYNI BENDE

slm ggril benim mesaj sayım az olduğu için özelden atamadım sana.
ben Büyükçekmece de oturuyorum.özel Kolan Hastanesine gidiyorum.Bayrampaşa semt polikliniği sana yakınsa 10 tl ye seansı yada bakırköyde kızılay tıp merkezinde 30 tl ye yapıyolarmış ikisinide internetten aratabilirsin bilgi alabilirsin.kolay gelsin

canım saol,yeni gördüm daha msjını, Bayrampaşa bana uzak,ben Beşiktaşta oturuyorum.Bakırköyü de ben tlf la aradım bir ay önce; artık İst.daki kızılayların hiçbirinde akupunktur hizmeti verilmediğini,uygulamanın suan için kaldırıldığını söylediler.

Beşiktaş, mecidiyeköy, şişli civarlarında uygun fiyatlı akupunktur yapan bi yer bilen var mı arkadaşlar,ben bıktım şu oburluğumdan,kendimi durduramıyorum! Bıngıllarım aldı başını gidiyo:KK43:

mesela ben estetik internationale gidiorum. Dr Sevda Tan uzmanlığında akupnktur yaptırıyorum ilk hafta 4 kilo ,ikici hafta 2 kilo verdim çok güzel devam ediyor. Hemde aç kalmıyorum.

uzun zamandır yazamnadım,hala devam ediyorrum akp.a gerçekten işe yarıyor ama ben alışkanlıklarımı değiştirmeyi bi türlü beceremiyorum. aç olmadığım halde yiyorum abur cubur.bu yüzden öyle çok fazla bi kilo kaybım olmadı ama azar azar veriyorum.çinli bi kadın sadece bir kulağıma tohum koyuyor 1-2 tanede iğne.bazen acayip acıkktığım oluyor.siz de nasıl oluyodu herkes farklı uygulama yapıyo sanki..

Forumda ilk mesajım bu. 26 yaşındayım ve ergenliğimden bu yaşıma kadar hep kiloluydum - kilolu olmaktan kastım 167 boy 80-85 kilo. 2009 senesinde tanıştığım bir arkadaşım benden daha kiloluydu (aynı boy ve 105 kilo) ve tanıştığımız esnada akupunktura başlamıştı. Nisan ayından Ağustos ayına kadar gözlemledim kendisini, yaklaşık olarak 17-18 kilo kadar verdi ve ben de o sırada kararımı verdim. Ramazan ayı geçtikten sonra ben de gidecektim, ama bu kararı almak kolay olmadı tabii, maddi külfet bir yandan, psikolojik hazır bulunuşluk, daha önceki yenilgiler vs. 2009 Ekim ayında ben de arkadaşımın gittiği doktora gittim - ilk gün ilk şokumu yaşadım 92.3 kiloydum! Hikayem böyle başladı...

Doktorumun verdiği diyete harfi harfine uydum, diyet öyle ölüm diyeti falan değildi - en büyük zorluk hiç ama hiç tuz kullanmamaktı; akupunktur yapılırken tuz kullanılmaması gerektiği, fazla tuzun ödem tutulmasına neden olduğu, vs. gibi nedenlerle tuzu hayatımdan tamamen çıkardım (ekmeği ya da yoğurdu tuzsuz yemedim yanlış anlaşılmasın, sadece pişirdiğim yemeklere hiç tuz koymadım). Her gün en az bir saat kadar yürüyüşümü yaptım- bol bol su içtim. Diyetim her zaman aynı değildi, kilo vermem durduğunda iki üç günlük proteinsiz diyetler, vücudum ödem topladığında ayrı diyet gibi değişiklikler vardı. Doktorum ilk on gün tüm vücuda akupunktur iğnesi uyguladı, sonra da haftada bir kez kontrollere gittim ve sadece kulağıma uyguladı. Her hafta tartıldım, haftada iki kiloya yakın verdiğim de oldu, bazı haftalar tartıda fazla çıktığım da oldu...

Akupunkturun faydaları (doğru ellerde yapıldığında) saymakla bitmez, kronik ağrılarımı giderdi, iştahımı baskıladı ve en önemlisi hep enerji doluydum, halsiz veya bitkin hissetmedim kendimi. Bu arada, aynı zamanda polikistik over hastası olduğumu da belirtmek isterim zira şu anda kistlerim oldukça azaldı ve reglim 50-55 günü bulurken 28-30 günde bir olmaya başladı.

Şu anda 66 kiloyum, hedeflediğim kilo 60kg. Artık daha yavaş kilo veriyorum ama hala dikkat ediyorum.

Bir sene önce başlayan maceramı, uzaktan hep takip ettiğim ama bugüne kadar üye olmadığım bu samimi forumda paylaşmak istedim, çünkü şu anda bir arkadaşım aynı benim bir sene önceki halimde ve beni bu macerada yalnız bırakmayan diğer arkadaşım gibi ben de onu yalnız bırakmıyorum. Bu bir sene içerisinde anladım ki, inanınca herşey mümkün ve herşeyden önemlisi karamsarlığa kapılmamak - en güzel tedavi umut ve mutluluk, bunlardan mahrum kalmamanız ve sağlıklı günler geçirmeniz dileğiyle...

tebrik ederim çok güzel kilo vermişsin, hangi doktora gittin canım?

soran bendim :))
ücreti ne kadar canım onu da yazarmısın
bazıları 2 aylık şu kdar 3 aylık şu kdar diyormuş sanırım
senin ki nasıl

soran bendim :))
ücreti ne kadar canım onu da yazarmısın
bazıları 2 aylık şu kdar 3 aylık şu kdar diyormuş sanırım
senin ki nasıl

en son üç ay için 730TL idi. ilk on gün vücut akupunkturu yapılırken tüm ücret alınıyor sonrasındaki 2 ay 20 gün için başka hiçbir ücret ödenmiyor. google da monado akupunktur yazarsanız internet sitesi çıkıyor, ayrıntılı bilgi mevcut bir de aradığınızda sekreter gerekli bilgileri veriyor.

kilosuz, dertsiz, sağlıklı günler dilerim :1hug:

en son üç ay için 730TL idi. ilk on gün vücut akupunkturu yapılırken tüm ücret alınıyor sonrasındaki 2 ay 20 gün için başka hiçbir ücret ödenmiyor. google da monado akupunktur yazarsanız internet sitesi çıkıyor, ayrıntılı bilgi mevcut bir de aradığınızda sekreter gerekli bilgileri veriyor.

kilosuz, dertsiz, sağlıklı günler dilerim :1hug:

baktım canım sitesinden
arıycam ama iş yerindeyim arayamıyorum sengözlerimebaksanab

kızlar bide ben bişey sormak istiyorum
iyi güzel herkes zayıflamış
ama bıraktıktan sonra ki süreçten çok bahseden olmamış
benim herkesten duyduğum akapuntur ile çok güzel kilo verildiği fakat sonrasında tekrar alındığı yönünde
buna canlı örnekte benim bi akrabamdı çok güzel kilo verip geri aldı maalesef
bu şekilde olan var mı yoksa kiloları geri almadınız mı

kuzenimin gittiği yeri aradım seansı 70 tl
1,5 aylık paketleri var o da 300 lira
bana uygun geldi

kızlar seanslar için 70 tl ler 1,5 aylık için 800 tl den bahsediyorsunuz. çok pahalı. hepsinin etkisi aynı. paranızı sokağa atmayın. ankara da gitmek isteyenler ulucanlarda hastanede seansı 30 tl. ayrıca başlamadan önce tüm kan tahlillerinide yapıyor. ben ist. senası 40 tl gidiyorum. toplamda 15,5 kg. verdim. burdada seansı 125, 80 ... ama ben polikinlikte yaptırıyorum. diyeceğim o iyi düşünün

Arkadaşlar merhaba. Benim iki çocuğum var. en son 3 yıl önce doğum yaptım. Doğumdan sonra aldığım kilolarımı veremedim. Yani bir kısmını. 71 kilo ile hamile kaldım 92 kilo ile doğurdum. Diyetisyen denetiminde 17 kilo verdim 75 kilo oldum. Sonra kendi çabamla 7 kilo daha verip 68 edüştüm.Sigarayı bıraktım tekrar 75 e çıktım. Sonra tekrar 68 oldum . Şimdi tekrar 75im. Akupunktura başlamak istiyorum. evlendiğimde 60 idim. Ben ve özellikle kocam çok istiyo eski kiloma inmeyi.. Akupunktur benim denemediğim tek çarem. Siteden incelediğim kadarıyla çoğunluk memnun. Motivasyona ihtiyacım var.. Sanki hazır değilmişim gibi geliyor ama bir önce başlamam lazım. Kendimi tutamaz oldum çünkü. İbre habire yukarı tırmanıyor. Buraya da ilk kez yazıyorum yardımlarınızı bekliyorum.

X