Akupunktur ile zayıflayanlar

2007 yılında Monado Akupunktur'a gitmiştim. 5 ay içinde 95 kilodan 63 kiloya kadar düşmüştüm. Yaklaşık 1 sene kadar bu kiloyu muhafaza ettim ancak evlilik ve doğum sayesinde yeniden 98 kiloya kadar çıktım! Şunu belirtmeliyim ki akupunktur iğnelerinin açlığa bir etkisi olduğunu düşünmüyorum ancak metabolizmayı hızlandırıyor olabilir. Çünkü aynı diyeti daha sonra yaptığımda bu akupunktura gittiğim günlerdeki gibi hızlı kilo veremedim. Hatta neredeyse hiç veremedim. Eski alışkanlıkları bırakıp diyeti bir hayat stili haline dönüştürmedikçe kilolu olmaya mahkum oluyorsunuz maalesef:KK43:

T15tatil için memleketime geldim.İzmirdeyim.Hadı diyelim burda yaptırdım ama subatta dönüyorum yine Giresuna.Trabzon-Giresun -Ordu farketmez.Buralarda yapan biryerler var mı ?Biraz araştırdım ben bulamadım.Bilen arkadas varsa lütfen aydınlatabılır mi beni bu konuda.Şimdiden teşekkürler.

Merhaba Arkadaşlar, bende akupunktura her hafta düzenli olarak gidiyorum. Hem aç kalmıyorum hemde 6 seansta 13 kılo verdim. Acıktığımı hissetmiyorum ve yemek yeme isteğim azaldı. Denemeyenler varsa kendi başlarına birşey denemektense kesinlikle bu şekilde denemelerini tavsiye ederim benim doktorum Sevda Hanım.

Slm! Bende ist.dayım 60 tl.ye yaptırıyorum.bugün başladım, acayip tansiyonum düştü ve sürekli basım donüyor!!! Benim gibi olan var mı? Bir de bu iğneler kulaginizdayken nasıl rahat yatıyorsunuz?

kızlar seanslar için 70 tl ler 1,5 aylık için 800 tl den bahsediyorsunuz. çok pahalı. hepsinin etkisi aynı. paranızı sokağa atmayın. ankara da gitmek isteyenler ulucanlarda hastanede seansı 30 tl. ayrıca başlamadan önce tüm kan tahlillerinide yapıyor. ben ist. senası 40 tl gidiyorum. toplamda 15,5 kg. verdim. burdada seansı 125, 80 ... ama ben polikinlikte yaptırıyorum. diyeceğim o iyi düşünün

Merhabalar arkadaşlar,

Tüm yazdıklarınızı tek tek 1-2 saat boyunca okudum.Ben kendimde bir rahatsızlık var diye düşünüyordum,midemde,karnım da kilomla orantılı değil, fakat bu duygusal açlık dediler,bir çok uzmana gittim.Kimi zaman zaman farklı teşhisler koydu.
Fakat artık ya liposuction ya da akupunktur yaptırmayı düşünüyorum.Yalnız Eskişehir de ya da çevre illerde olması lazım merkezin,bulunduğum ilde yok malesef :KK43: hatta direk Eskişehir olursa daha iyi olacak.Avukatım o yüzden bir yere kıpırdayamıyorum :KK43: Bilginiz varsa eskişehir de bir doktor ya da merkez ismi,telefonu söyleyebilir misiniz?
Şimdiden çok teşekkürler.

ilk takılınca, başımda birden bir ağrı oluştu....5 dakika sürdü....toplam da 7,5 kilo verdim

Ben de yarın başlıyorum. burdan hafta hafta gelişmeleri paylaşırım. benim gibi merak eden arkadaşlara ışık olmuş olur..:KK71:

Ben de bugun yaptirdim. SAg kulagimda 6 noktaya yaptilar. Aklima geldikce kulagimi ovusturmami soylediler. Size de boyle mi onerdiler?

Ben de bugun yaptirdim. SAg kulagimda 6 noktaya yaptilar. Aklima geldikce kulagimi ovusturmami soylediler. Size de boyle mi onerdiler?
selam,
benim sağ kulağıma 8 sol kulağıma iki tane taktılar. ve kulak memesi ile yüzümüzün buluştuğu yerdeki kıkırdak üzerindekine her sabah 30 kez masaj yapar gibi bastırmamı. canım bir şey istediğinde yada çok açlık hissettiğimdede aynısını yapmamı söylediler. bakalım sonuç ne olacak. ama işin ilginci bugün iştahım hiç olmadığı kadar açıldı. allah hayıra çıkarsın:KK53:

Arkadaşlar bende cok arastırdım bu konuyu anadolu yakasında önerebileceğiniz yer varsa çok sevinirim çok teşekkürler

ankaradayım akapunktur ve diyetle 4 kilo verdim sihir akapunkturda değil aç gezmekte.. sonra aldım... bi işe yaramıyor...

bende istiyorum akapunktur :saruboceq:

Izmirde giden yokmu? Fiyatlar nasıl,bana da bir yol gösterin lütfen opuyorumnanaktan

sana izmirde bi doktora dı verim benim kuzenim 40 kilo verdi biz bile inamadık..ama her bünye aynı kiloyu verecek diye bişey yok.izmirde olsam gitmeyi düşünüyordum ama istersen bi internetten araştır alpaslan bilgen doktorun adı

slm arkadaşlar bende yarın kısmetse randevu aldım ve akapunktura aşlıyacagım arda yazarım buraya gelişmeleri

merhaba ben 5 haftada 11 kilo verdim doktorum alsancakta özsütün üstünde asuman hanım istesen telefonda verebilirim

Arkadaşlar Merhaba,
4 sene önce İzmir'de Alparslan Bilen'e gidip, kilo vermiştim ama taşınma, vs vs derken yine kilo aldım. Ankarada Küçükesat, GOP, Çankaya taraflarında bildiğiniz güvendiğiniz uzmanlar var mı? Ve fiyatlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim. :2:

Arkadaşlar bende cok arastırdım bu konuyu anadolu yakasında önerebileceğiniz yer varsa çok sevinirim çok teşekkürler

Merhaba, ben bu hafta sonu maltepe bölge hastanesinde akapunktura gidicem istersen bir araştır derim ben gidincede deneyimlerimi paylaşabilirim.. kadıköyde de gürkan bey var tv çıkar görmüşsünüzdür 2001 yılında gitmiştim 10 kg verdim hiç anlamadım nasıl kilo verdim onuda tavsiye edebilirm eşim bayan dr. olsun dediği için şimdi maltepede yere başlıycam bildiğim bunlar...

X