Akupunktur ile zayıflayanlar

Slm pısıpısımıskın ;
kesınlıkle ıŞe yarıyor arkadaŞım bende 3 ayda kasmadan hemde 10 kılo verdım hıÇ tereddÜt etmeden akupuntura gıt. Yanındada mezoterapı yaptırmanı Şıddetle tavsıye ederım beden kÜÇÜltÜyor dırekt ....42 bedenden 38 bedene dÜŞtÜm 2,5 ayda ..... Fazlada kasmadan haftada 1 kere gıdıyosun zaten hıÇ dÜŞÜnme arkadŞım.. Ben ıstanbuldayım burada olsan sana gıttıĞım yerı verırdım ama balıkesırdede vardır mutlaka 10 seansı 500 tl

merhaba arkadaşlar ankara da bu tedaviyi yaptıran arkadaşımız var mı güvenilir bi yer arıyorum şimdiden tşk ederim

serapcım slm

Ankarayı bilemiyorum ama mutlaka araştır vardır elbette zaten akupuntur merkezlerinde mezoterapi ve lipolizde yapılıyor 2. sibirden inanılmaz işe yarıyor akupuntur iştah kapatıyo mezoda beden küçültü yo canım .... araştır bence

serapcım slm

Ankarayı bilemiyorum ama mutlaka araştır vardır elbette zaten akupuntur merkezlerinde mezoterapi ve lipolizde yapılıyor 2. sibirden inanılmaz işe yarıyor akupuntur iştah kapatıyo mezoda beden küçültü yo canım .... araştır bence

slm çok tşk ederim ama o kadar çok yer var ki burda güvenilir bi yer bulması çok zor. gerçekten bu işi bilen bi yer olsun istiyorum araştırmaya devamyerimseniben

merhaba serap ben de Ankaradayım bana da haber ver eğer bulursan öyle bir yer ben de 2aya yakın gittim 10 günde 1 seanstı 80 liraydı bu yıl 120 olmuş ama ben çalışmıyorum şuanda ve okadar parayı veremem ucuz bir yer arıyorum bulursam mutlaka yazarım buraya:1rolleyes:

selam kızlar bişey daha sorucam akupunktura gittiğinizde doktor tahlil falan yapıyormu yoksa kiloya göre mi diyet veriyor ben cuma günü gidicem ilk seansa başlıcam beni neler beklediğini merak ediyorum birde canınız yandımı

slm bende yeni taktırdım kulaktan kilo vermek için daha 2 gün oldu. ben birde troid hastasıyım kilo verebilirmiyim bilmiyorum dr önerdi diye deniyorum başka troid hastası olupta akupunktur uygulayanlar varsa yazsın lütfen birde bana diyette yazmadı dr acaba diyetsiz bir işe yarayacakmı bilmem bakalım sonuçta 1 ayda 2 kiloda versem benim için mucize

canım benimde troid problemim var bende cuma günü taktırıcam bence işe yarar diyet tabiki verir ama spor konusunda fikrim yok verirmi vermezmi bilmem ama zaten çoğu troid hastalığının tedavisi akupunktur annem hiper troid var oda sürekli zayıflıyor akupunktur ijle kilo alıp formunu koruyor bence bizede iyi gelicektir birazda iş beyinde bitiyor kendini zayıflamaya şartla derim bende öyle yapıcam kaydirigubbakcemile

Slm pİsİpİsİmİskİn ;
kesİnlİkle İŞe yarıyor arkadaŞım bende 3 ayda kasmadan hemde 10 kİlo verdİm hİÇ tereddÜt etmeden akupuntura gİt. Yanındada mezoterapİ yaptırmanı Şİddetle tavsİye ederİm beden kÜÇÜltÜyor dİrekt ....42 bedenden 38 bedene dÜŞtÜm 2,5 ayda ..... Fazlada kasmadan haftada 1 kere gİdİyosun zaten hİÇ dÜŞÜnme arkadŞım.. Ben İstanbuldayım burada olsan sana gİttİĞİm yerİ verİrdİm ama balıkesİrdede vardır mutlaka 10 seansı 500 tl

slm canim, ben Istanbuldayim:) bana akupunktura gttgin yerin adresini adini verebilir misin?
bir de 10 kilo vermissin bedenin harika kuculmus ,tebrik ederim, peki simdi nasil durumun? verdigin kilolari geri almadin dime? kilo koruyucu ozel bi seyler yapiyo musun?

arkadaşlar bide bişi dicem doktorunun spor ve diyet vermeden zayıflayan varmı ben yarın gidiyorum taktırmaya son çarem artık

Benim doktorum sınavlarım olduğu için spor vermemişti ve ayda 3 kilo fln vermiştim spor yapılırsa daha çok verilir eminim..ama şehir değiştirince bırakmak zorunda kaldım birde sürekli masraf oluyor:bbo:

valla vericeksem giden parada hiç gözüm yok zaten durumum var haplara verdiğim paralardan daha ucuz en azından benimde pek spora vaktim olmuyor ama yediklerime çok ama çok dikkat ediyorum

kızlar ilk seansıma gittim ordan geldim diyet listemi grmeniz lazım kabus yaa

SERAP 21 Sonunda uzun araştırmalarım sonucu güzel bir yer buldum hem de pahalı değil.nil akupunktur diye bir yer iğnelerimi de taktırdım ve açlık hissetmiyorum inşallah böyle gider 5seansına 150 lira alıyor doktorum ama peşin veriyorsun.Güzel bir yer temiz yani.Ordayken 2 tane sırada bekleyen bayan vardı biri 15 diğeri 12 kilo vermişler 4 ay olmuş başladıkları inşallah biz de o günleri görürüz:)

sevgi0535 öncelikle herşeyin yolunda gitmesini diliyorum arkadaşım.Doktor bana diyet vermedi ama neleri yemeyeceğimi anlattı bir güzel spor şimdilik yok ama başlayacakmış 1 ay sonra. ilk ay mide küçültme için bir süreçmiş dediğine göre.inşallah beklediğimiz sonuçları alırız kolay gelsin...

inşallah canım sn kaç kilosun ben 74 ile başladım 60a kadar 3 ay giidicem bana diyette verdi sporda bi kadına rastladım benim diyetimden yapıyor ve 4buçuk ayda 29 kilo vermiş baya kilolu bir bayan ay inşallah bi 60a düşeyim sonra biraz ara verip 55e zorlıcam aama onu diyetsiz yapıcağımı söledi doktorum inşaalah seninkde herşey yolunca gider bi kuvvet kurtulalım kızlar şu kilolardan ben seansına 25 veriyorum benim doktorum çinli bayan lui çok memnun kaldım inşllah dediği gibi olur veririm

inşallah canım sn kaç kilosun ben 74 ile başladım 60a kadar 3 ay giidicem bana diyette verdi sporda bi kadına rastladım benim diyetimden yapıyor ve 4buçuk ayda 29 kilo vermiş baya kilolu bir bayan ay inşallah bi 60a düşeyim sonra biraz ara verip 55e zorlıcam aama onu diyetsiz yapıcağımı söledi doktorum inşaalah seninkde herşey yolunca gider bi kuvvet kurtulalım kızlar şu kilolardan ben seansına 25 veriyorum benim doktorum çinli bayan lui çok memnun kaldım inşllah dediği gibi olur veririm kaydirigubbakcemile2

inşallah canım sn kaç kilosun ben 74 ile başladım 60a kadar 3 ay giidicem bana diyette verdi sporda bi kadına rastladım benim diyetimden yapıyor ve 4buçuk ayda 29 kilo vermiş baya kilolu bir bayan ay inşallah bi 60a düşeyim sonra biraz ara verip 55e zorlıcam aama onu diyetsiz yapıcağımı söledi doktorum inşaalah seninkde herşey yolunca gider bi kuvvet kurtulalım kızlar şu kilolardan ben seansına 25 veriyorum benim doktorum çinli bayan lui çok memnun kaldım inşllah dediği gibi olur veririm

slm canim, umarim istedigin gibi gider bu surec, guzel sonuc alirsin,ben de dusunuyorum da, sen Istanbul`da olunca sormak istedim, nereye gidiyosun?

nerede oturuyorsun canım ben büyükçekmecede gidiyorum seansı 25 lira

canım beşiktaşta faruk öncel zayıflama merkezi var orda akupunktur yapılıyor ama fiyatı bilmiyorum biliyorsan bi bak derim ben akmerkezin (beymen kapısı)karşısında

X