Akupunktur ile zayıflayanlar

Merhaba, ben bu hafta sonu maltepe bölge hastanesinde akapunktura gidicem istersen bir araştır derim ben gidincede deneyimlerimi paylaşabilirim.. kadıköyde de gürkan bey var tv çıkar görmüşsünüzdür 2001 yılında gitmiştim 10 kg verdim hiç anlamadım nasıl kilo verdim onuda tavsiye edebilirm eşim bayan dr. olsun dediği için şimdi maltepede yere başlıycam bildiğim bunlar...

kulağa bant takmıyorlarmı eşin neden izin vermedi başka ne yapıyorlar.bende haftaya başlamayı düşünüyorum da.

Arkadaşlar bende cok arastırdım bu konuyu anadolu yakasında önerebileceğiniz yer varsa çok sevinirim çok teşekkürler

kulağa bant takmıyorlarmı eşin neden izin vermedi başka ne yapıyorlar.bende haftaya başlamayı düşünüyorum da.

Şöyle söyliyim o zaman, bu bayan dr. sadece kulağa mı yapıyor bilmiyorum acıkcası kendisi olmadığı için ayrıntılı görüşemedim ama bazen göbeğe kollara bacaklarada uzun iğneler vardır gördüysen onlardan da takıp 30 dk. falan yatıyosun eğer bu olursa eşim bayan dr. daha uygun olur dedi. sadece kulağa da takanlar var ayrıca dr. da uygun görürse her ikside uygulanıyor çok fazla kilosu olanlarda daha da hızlandırmak için sanırım..ayrıca kapalıyımda bende pek rahat edemem gibibe geliyor sonuçta dr. ama bayan varken onu erkek dr. tercih etmedim canım...sen nerde başlıycaksın peki seansı 50 lira dediler eğer gerek duyarsa haftata 2 kerde çağıra bilirmiş beni kesin çağırı çok kiloluyummm hadi hayırlsı olsun inşaallah...

evet ilk defa gidecem.23 nisanda başlamayı düşünüyorum.bende kapalıyım göbeğe iğne takıyorlarmış dr.erkek acaba yanındaki hemşire falan varmıdır takacak bir erkeğin takmasını bende istemem.herkes çok memnun inş. bizlerde memnun kalırız sen daha önce yaptırdığında ne kadar kilo vermiştin ve kaç ayda vermiştin diyet spor da yapmışmıydın.

evet ilk defa gidecem.23 nisanda başlamayı düşünüyorum.bende kapalıyım göbeğe iğne takıyorlarmış dr.erkek acaba yanındaki hemşire falan varmıdır takacak bir erkeğin takmasını bende istemem.herkes çok memnun inş. bizlerde memnun kalırız sen daha önce yaptırdığında ne kadar kilo vermiştin ve kaç ayda vermiştin diyet spor da yapmışmıydın.

Hayırlısı olsun canım, kısaca benim gittiğim dr. gördüğüm yardımcıları oluyor yanlız olmasın hatta aynı ayda bir kaç hastayada yatırarak iğne takıyosun sohbet falan canında sıkılmıyor:) bay dr kapalı olunca daha hassas yaklaşıyor pek bakmıyorlar aslında sıkılmıyorsun ama yinede tercih meselesi canım...zaten sadece kulaktan yapıcaksa eşarbını bile açmadan sadece kulağını açman yeterli 5 dk. bile sürmüyor işlem takarken az bir acı duysanda sonradan acı hissetmezsin korkulcak bişey değil. ve ben bekarken gitmiştim 80 kilo falandım 68 kilo olmuştum evlenene kadar oynama lar oldu 3-5 kilo ama almadım miden küçüldüğü için yeterli miktarda yiyosun spor yapmadım yürüdüm oda işe gidip gelirkendi masa başında çalışıyodum bide 5 ayda falan vermiştim..diyette veriyorlar yapman kolay oluyor yemen gerektiği için yiyorsun öğünlerini atlatma sadece bol su iç..verirsin inşallah stres ve sinir olmuyorsun zaten rahat rahat kilolar gidiyor.inşaallah sende verirsin gayet güzel ve sağlıklı bir yöntem.. bende bu c.tesi başlıycam bakalım ne kadar verdik yazışırız ...

merhaba,
bende 3 hafta kadar oldum akupunktura başlayalı her hafta gidiyorum öncelikle iki kaşımın ortasına akupunktur uyguluyor sonra el bileklerime ve baş parmağım ile işaret parmağı arasındaki yumuşak kısıma uyguluyordu 20 dakika kadardı. şimdi lazerle yapmaya başladı 1 dakikada bitiyor haftalık iğneleri değiştiriyor. diyet verdi ilk hafta vermemişti normal yediğinizin porsiyonu yarıya indirin demişti ikinci hafta 1200 kalorilik bir diyet verdi 3.hafta başka bir diyet listesi verdi pazartesi tekrar gitmem gerekiyor ama devam edip etmemekte kararsız kaldım tamam ilk hafta dedim açlık isteğimi bastırıyor çok su içiyorum ama şimdi hepsi psikolojik gibi geliyor kendimi tutmasam hiçte verdiği diyeti filan dinlemeyeceğim kulağımdaki iğneleride ve o kadar dikkat etmeye yürüyüş ve egzersiz yapmama rağmen verdiğim kilo komik bir rakam: 1 kilo 400gr 3 haftada bu da bütün hevesimi kaçırdı yani :KK50:

bilemiyorum yani kararsızım yola kendim mi devam edeyim yoksa akupunktur ile mi ? offf ya alırken anlamıyoruz da kiloları verirkende biran önce gitsin istiyoruz sonrada benim gibi hayal kırıklığı vere vere bu kadarcık kilomu verdim ya dedim boşuna para tuzağı sanki :KK19:

Moralin bozulmuş sanırım ama hiç bir yöntem kendi kendine zayıflatmıyor keşke öyle bişey olsa ama zayıflamaya yardımcı yöntemler arasında benim ilk tercihim akapunktur oolmuştur pisikolojikte olsa sana faydası oluyorsa çok güzel ama akapunktur yararları kanıtalnmış bir yöntem zaten zaten akapunktur diyet yapmayı kolaylaştırıyor tek başına zayıflatmıyor aslında sen başarıyorsun kilo vermeyi bu yöntemde çok güzel bir destekçi stres olmadan,miden kazınmadan halsizlik yaşamadan zyıflıyorsun en azından bende öyle oluyor metobolizmam çok yavaş onu harekete geçiriyor ben yarın gidicem çok mutluyum... çok kilolumusunki ne kadar vermen gerek....

merhaba herkese, geçen perşembe bende başladım akupunktura. benim gittiğim doktorun seansı 50tl işlemde çok kısa sürüyo kulaklarımda 4 iğne var şimdi. faydasını da gördüm ama fiyatı benim için biraz fazla. sizlerin gittiği ve memnun kaldığı daha uygun bir yer var mı İstanbul da? neresinde olduğu farketmez:KK61:

merhaba herkese, geçen perşembe bende başladım akupunktura. benim gittiğim doktorun seansı 50tl işlemde çok kısa sürüyo kulaklarımda 4 iğne var şimdi. faydasını da gördüm ama fiyatı benim için biraz fazla. sizlerin gittiği ve memnun kaldığı daha uygun bir yer var mı İstanbul da? neresinde olduğu farketmez:KK61:

Merhaba,hayırlısı olsun inşallah verirsin sende.benimkide 50 lira hatta kilom çok olduğu için haftata 2 kere gelebilirmisin gelsen iyi olur dedi bakalım biraz zorlanıcaz ama sonradan kilo verdikce seanlar azılıyor..yeni başladım c.tesi günü ismini vermende sakınca yok sanırım cemile mantaş. iyi bir hanım.ama daha 1 hafta olduğu için gidin yada gitmeyin diyemem. ben anadolu yakasındayın sen nerdesin genelde 50 civarı akapunktur fiyatları araştırdım orta kara bu dr. karar verdim kızılaylarda ve polikliniklerde de var sanırım ama sen nerde oturuyorsun...

Moralin bozulmuş sanırım ama hiç bir yöntem kendi kendine zayıflatmıyor keşke öyle bişey olsa ama zayıflamaya yardımcı yöntemler arasında benim ilk tercihim akapunktur oolmuştur pisikolojikte olsa sana faydası oluyorsa çok güzel ama akapunktur yararları kanıtalnmış bir yöntem zaten zaten akapunktur diyet yapmayı kolaylaştırıyor tek başına zayıflatmıyor aslında sen başarıyorsun kilo vermeyi bu yöntemde çok güzel bir destekçi stres olmadan,miden kazınmadan halsizlik yaşamadan zyıflıyorsun en azından bende öyle oluyor metobolizmam çok yavaş onu harekete geçiriyor ben yarın gidicem çok mutluyum... çok kilolumusunki ne kadar vermen gerek....

Canım sanırım bana yazdın, biliyorum akupunktur tek başına sihirli bir değnek değil tabiki ama bu hafta ile birlikte 4 hafta oldu yani çok yavaş verdim ben daha önce kendim 1 ayda 6-7 kilo arası vermiştim ama irade işi malesef iradem zayıf devam edemedim pis boğazım yüzünden ve bana detek olacak bir yöntem olarak akupunkturu seçtim ama çok yavaş gidiyor neyse bakalım biraz daha devam etmeye karar verdim ona göre hareket ederim bu arada kilom seksene dayandı 43:

Merhaba,hayırlısı olsun inşallah verirsin sende.benimkide 50 lira hatta kilom çok olduğu için haftata 2 kere gelebilirmisin gelsen iyi olur dedi bakalım biraz zorlanıcaz ama sonradan kilo verdikce seanlar azılıyor..yeni başladım c.tesi günü ismini vermende sakınca yok sanırım cemile mantaş. iyi bir hanım.ama daha 1 hafta olduğu için gidin yada gitmeyin diyemem. ben anadolu yakasındayın sen nerdesin genelde 50 civarı akapunktur fiyatları araştırdım orta kara bu dr. karar verdim kızılaylarda ve polikliniklerde de var sanırım ama sen nerde oturuyorsun...

ben beşiktaşta oturuyorum ama gidebilirim her yere farketmez. Doktorun sana haftada 2 kere çağırabilirim demesi ilginçmiş aslında biraz. Çünkü benim annemde akupunkturla verdi ve başladığında 110 kiloydu yani gayet tombikti:) ama o bile haftada bir gidiyodu hatta baktı 10 güne kadar acıkmama etkisi devam ediyor, on günde bir gitmeye başlamıştı.

geçen perşembe yaptırdım ve iştahım hakikaten kapandı, yani gözümün önünde olmayınca aklıma yemek gelmiyor, bu sabah evde tartıldım, başladığım kilodan 1.8 kilo daha az gösteriyor ki doktorun verdiği diyeti harfi harfine yapmadım,o diyet biraz ağır geldi bana bende biraz daha insancıllaştırarak yaptım:KK61:

Canım sanırım bana yazdın, biliyorum akupunktur tek başına sihirli bir değnek değil tabiki ama bu hafta ile birlikte 4 hafta oldu yani çok yavaş verdim ben daha önce kendim 1 ayda 6-7 kilo arası vermiştim ama irade işi malesef iradem zayıf devam edemedim pis boğazım yüzünden ve bana detek olacak bir yöntem olarak akupunkturu seçtim ama çok yavaş gidiyor neyse bakalım biraz daha devam etmeye karar verdim ona göre hareket ederim bu arada kilom seksene dayandı 43:

Evet canım, en azından almıyorsun ne diyim 80 görüyorsun sonra 90lar 100 oluyor canım keşke diyosun o zaman dikkat etseydim ama iş işten geçmiş oluyor ve hatta 80 kiloyu arar oluyorsun ben bekarken 67kiloydum evlendim aldım doğumda aldım şimdi 120 kiloyum bunuda yeni dr. gidince tartıya çıkınca şok bir vaziyette gördüm bu kilolar bana uzakgeliyordu ama ipin ucunu kaçırınca gerisi geliyor sana tavsiyem dikkat et sabırlı ol ve bir yöntemde karar tut derim boyun kaçbilmem ama boyun 165 170 arasında ise 10*15 kilo verceksin onuda en fazla 4-5 ayda çok kolay verirsin bazen bünyede tıkanıyor kilo vermen duruyor vücut kendini savunuyor o çözülünce inanıyorumki tekrar vermeye başlarsın..zaten kendin vermişsin çok iyi 7 kilo süper yine verirsin benim kendimden ümidim var senin hayli hayli olmalı sıkma canını verirsinnnn....

ben beşiktaşta oturuyorum ama gidebilirim her yere farketmez. Doktorun sana haftada 2 kere çağırabilirim demesi ilginçmiş aslında biraz. Çünkü benim annemde akupunkturla verdi ve başladığında 110 kiloydu yani gayet tombikti:) ama o bile haftada bir gidiyodu hatta baktı 10 güne kadar acıkmama etkisi devam ediyor, on günde bir gitmeye başlamıştı.

geçen perşembe yaptırdım ve iştahım hakikaten kapandı, yani gözümün önünde olmayınca aklıma yemek gelmiyor, bu sabah evde tartıldım, başladığım kilodan 1.8 kilo daha az gösteriyor ki doktorun verdiği diyeti harfi harfine yapmadım,o diyet biraz ağır geldi bana bende biraz daha insancıllaştırarak yaptım:KK61:

kilom çok canım ya çağırdıklarını biliyorum başka yerlerde de öyle en azından benim sorduğum kliniklerde öyleydi ama..her dr. uygulama farkı düşüncesi oluyor birbirleriyle tutmuyor yöntemleri..evet bende bu c.tesi yaptırdım mide kazıntılarım geçti çok şükür ben tatlıya dayanamıyorum oda azaldı biraz ama 1 ay sonra alışırsam çok kolay olucak..çok iyi vermişsin maşallah diyelim devamı gelsin.:))) insalcık diyet buda güzelll:KK1: sen kime gidiyosun peki ...

Birde diğer forumlarda okudum bakırköyde bir kızılay merkezinden bahsediyorlardı bana uzak olduğu için pek aklımda kalmadı ama fiyatı uygunmuiş birde karboksipunktur var bakırköyde oda çok etkiliymiş birde onu araştır isteren burdaki forumlarda giden arkadaşlar var keşke anadolu yakasında da ols bayağı etkili bir yöntemmiş..

selam
geçen yıl tanıştım bu yöntemle çok memnun kaldım
kış boyunca deligibi yedim,yedim,yedim 2 ay önce çok hastalandım çarpıntım oldu o kadar yiyince kolesterolüm çok yükselmiş 2 aydır kendim sadece sebze meyve yiyerek 10 kilo verdim vee kendime ödül olarakta 60 kiloya düşersem akupunktur taktırıcam demiştim şimdi 59 kiloyum nasipse bu perşembetaktırıcam yeniden yazarım:KK66::KK66::KK66::KK66:

akupunktur ile zayıflamaya devam etmeye karar verdim ve dün tekrar gittim 1 gram bile vermemişim 1haftada.regl oldum mutlaka etkisi var ama okadar dikkat etmeme rağmen anlamadım neyse sonra doktor sana vücut akupunkturu yapacağım bu metabolizmanı hızlandırıcak dedi 20 dakikalık vücut akupunkturu yaptı ve perşembe tekrar gideceğim vücut akupunkturunu tekrar uygulayacak bakalım umarım işe varar gelişmeleri yazarım

bakırköyde bi hastanede daha varmış, telefon ettim ilk seans 43 sonraki seanslar 23 diyo bi deneyeceğim, sonucu yazarım.

ben bu akupunktur işinden memnun kaldım:87:

maltepe tıpta akapunktur yaptıran varmı cami altında sanırım benim gittiğim yer 50 lira kilom çok olduğu için uzun bir süre devam etmem lazım bayağı pahalıya aptlıycak maltepe tıp 30 lira gayet iyi geldi giden arkadaşlar varsa nasıl diye sormak istedim .....

X