Akupunktur ile zayıflayanlar

Ben 1 hafta kulaktan başka merkeze, 2 hafta da vücut ve kulak başka merkeze gittim 3 hafta tamamlandı 1 kilo bile veremedim üstüne 500 gramda almışım ama benimki her hafta düzenli gitmedim 15 tatil felan girdi araya aralarda boşluk oldu. 2. Merkeze devam ediyorum ayın 21 ine yine gidicem şansımı biraz daha zorlayım. Bu gittiğimde kulağımdaki tohumlardan için çıkarma durabildiği kadar dursun dedi birde göğüsümün ortasına alt tarafına hacamat da yaptı kadın hiç bilgi vermedi iğneleri takdı bekliyodum kupayı getirdi önce kupayı bi takdı çekti sonra iğneyi çıkardı tık tık kupayı geri yapıştırdı neye uğradığımı şaşırdım. Daha belden şırınga yapmayı da teklif etti emziriyorum diyince sonraya bıraktı halbuki her seferinde bebeği hatırlatıyorum. Adet için de bana ozonlu diye bi pet sattı 28tl ye onu takdım 2 gün yavaş yavaş küçük lekelenme oldu ama daha sökmedi pet mentollü vicksli gibi bişey takınca hava alıyor bakalım haftaya kilo verebilecek miyim. Istiyorum ki kızımın yaş gününe 15 - 20 kilo vereyim tatilde lıkır lıkır etim olmasın iki buçuk üç ay var 1 kilo bile veremedim napıcam bilmiyorum çok mutsuzum bu konuda.

Ah ya ne cok islem olmuş oyle. Vucut akupunkturu benim gittigim yerdede var ama kilo duraklamaya girince yapiyoruz dediler. Yarin 5.haftam bitiyo kontrolum var yine yazarim buraya gelismeleri.
Peki diyet listesi falan nasil?

Ah ya ne cok islem olmuş oyle. Vucut akupunkturu benim gittigim yerdede var ama kilo duraklamaya girince yapiyoruz dediler. Yarin 5.haftam bitiyo kontrolum var yine yazarim buraya gelismeleri.
Peki diyet listesi falan nasil?

Diyet listesi vermedi gece yeme acıkırsan leplebi ye dedi ama ben emziriyorum bebeğim gece bikaç kez kalkmaya devam ediyo dolayısıyla gece su da çok içiyorum midem kazınırsa bişeyler de atıştırıyorum. Bu seans da gidicem son şans sonra ya başka akupunkturcu bulucam ya da bırakıcam. Bu arada akupunktura destek olsun diye ceviz suyu içtim biberiye yaprağı çayı içtim akla ne geliyosa ama bilmiyorum yaza çok az kaldı benim 3 -5 kilo değil 35 - 40 kilo fazlam var zayıflama adına başka tecrübelerin varsa paylaşın lütfen gece gündüz bunu düşünüyorum

Diyet listesi vermedi gece yeme acıkırsan leplebi ye dedi ama ben emziriyorum bebeğim gece bikaç kez kalkmaya devam ediyo dolayısıyla gece su da çok içiyorum midem kazınırsa bişeyler de atıştırıyorum. Bu seans da gidicem son şans sonra ya başka akupunkturcu bulucam ya da bırakıcam. Bu arada akupunktura destek olsun diye ceviz suyu içtim biberiye yaprağı çayı içtim akla ne geliyosa ama bilmiyorum yaza çok az kaldı benim 3 -5 kilo değil 35 - 40 kilo fazlam var zayıflama adına başka tecrübelerin varsa paylaşın lütfen gece gündüz bunu düşünüyorum

Bence dediginiz gibi baska birini deneyebilirsiniz en azindan diyet listesi olsa ona gore kendinizi kontrol edebilirsiniz. Ornegin diyet listesi beni cok terbiye etti. Duzene soktu 5 haftam bitti simdi ne yiyip ne yemeyecegimi biliyorum listeye gerek duymuyorum. Eger doktor beni bana biraksaydi listesiz, ben basaramazdim. Yeni doktorda tavsiyem sadece kulak akupunkturu olsun ve emzirme doneminizi goze alarak size uygun bi liste versin bu bebisede faydali olur ve haftalik kontrol mis gibi zahmetsiz. Sizin suan gittiginiz bi dunya islem yapmis bu sizide bunaltir. Ama lutfen pes etmeyin. Bol su icin gelismelerden haberdar edin

Merhabalar
Bende akupunktura gitmeyi düşünüyorum. Ancak emzirme döneminde gidebiliyormuyuz ? Bilgisi olan varmı? Bebeğim 6 aylık.

Merhabalar
Bende akupunktura gitmeyi düşünüyorum. Ancak emzirme döneminde gidebiliyormuyuz ? Bilgisi olan varmı? Bebeğim 6 aylık.

Merhaba cnm, ben emzirirken gittim 2 farklı yere birinde sadece kulağıma bir haftalık tohum takdı beni çok susattı bebeğimde öyleydi sanki ama bi zararı olmadı fakat 2. Gittiğim yerde vücutta yaptı ve iğneyle bişey enjekte etti defalarca sordum tuzlu su serum fizyolojik troid fazla çalışsın diye dedi ama içim hiç rahat etmedi bebeğimde gözle görülür bişey olmadı çok şükür ama vicdanım hiç rahat değil çünkü bir sonraki seansta kadın sen emziriyor musun ki deyince beni hiç dinlemediğini anladım pişmanım bir ay gittim kilo vermek bi yana bide yarım kilo aldım üstüne de o ne iğnesiydi bebeğe bişey etmiş midir sorusu kaldı hala kafamda şuan 10 aylık bebeğim durumu da çok iyi ama anne yüreği işte . Halbuki bayana sıkı sıkı bebek var emziriyorum bişey olur mu diye sordum olacağı mı varmış boş mu bulundum bilmiyorum kulağa ve vücuda takılan iğneler dert değil şırıngayla 5 6 noktaya bişey enjekte etti ona takıldım sordum serum fizyolojik tuzlu su su dedi belki de öyle inş. Doğrudur

X