Akupunktur ile zayıflayanlar

melek3453

CANIM KIZIM GELİYOOOOOOOR
Kayıtlı Üye
30 Mart 2009
186
1
MERHABA ARKADAŞLAR;

akupunktur ile zayıflayan arkadaşlar var mı? bilgi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim :)
:uhm::uhm:

merhaba canım ben 20/05/2009 da yani nerdeyse bir ay önce akupunktur desteğiyle diyete başladım.üçüncü haftanın sonunda toplamda 7 kg verdim bu dördüncü haftam ve doktor bu hafta durduralım dedi.bakalım çarşamba günü tartılıcam sana net kilomu yazarım.ben çok faydasını gördüm.iştahım aşırı derecede açıktı ama akupunktura başladıktan sonra iştahım çok azaldı.diyetimi kolaylıkla yapabiliyorum.şunu söylemeliyimki diyet yapmadan sadece ak7upunktur tek başına kilo verdirmez.ben doktorun verdiği diyet listesinin sadece bir iki defa dışına çıktım.ondada çok fazla abartmadan.

merhaba canım,
benim gittiğim doktor sana diyet listesi vermiyorum,sen zaten ne yiyip ne yemeyeceğini biliyorsun diyip vücut akapunkturundan sonra kulağıma iğneleri takıp ,gönderdi.
açıkçası iştahımda bir azalma oldu ama bu diyet işini yapabilmek için doktorun hastasını motive etmesi ve bünyesine göre liste vermesi gerekir diye bekliyordum.ama böyle olmadı.
boyum:1,70 kilom:79 ... ama sanki karşısında 150kg bir insan varmış gibiydi bakışları:)
bu dr. la devam edip etmeyeceğim konusunda kafam karıştı :KK43:
fiyatı çok uygun seansı:30tl fakat bişeyler eksik gibi işte yada ben fazla beklentilerle gittim :KK43:

merhaba canım bende seansını 30 tl ye yaptırıyorum.ama ben sadece kulak akupunkturu yaptırıyorum.geçen hafta 1. ay bitti. toplamda 8 kg verdim.tabiki sıkı bir diyetle.benim boyum 162 cm ve başlangıç kilom 75 kg idi. bir ay daha devam edeceğim.inşaallah istediğim kiloya ulaşabilirim.

vucut akupunkturu dedıgınız nasıl bır ıslem?
ben uc yıl once akupunkturla 3ayda 17 kg verdım ve gerı de almadım (takı trafık kazası gecırıp 3 ay ayaga kalkamayana kadar)
sımdı tekrar dıyet yapıoyurm ama farklı yontemlerle cunku doktorum uzakta kaldı uztelık benım gıttıgım yerın seansı su anda 100 tl
sıstem şöyle ıdı
20 dak gobek ve basen kısmına kalın lastıklar baglşanıp pasıf jımnastık yapılıyordu
daha sonra yıne 20 dak göbek ve mıde kısmına akupunktur ıglnelerı taılıyor ve ıgnelerın bazılarının ucuna elektrık verıyordu buda vucut akupunkturuydu
daha sonrada tartılma kulaga takılan ıgne ve dıyet lıstesi...

ben cok memnjuun kalmıştım

Ben Bursadayım burda bir yere sordum sertifikalı dr yapıyor ilk seans 70 sonrakiler 40 dedi pahalı mı sizce?

Nereye gidiyor aynurarda tam olarak?Semt neresi?
Ben bugün başladım gerçi ama orda devam ederim olmazsa

Bugün 1 hafta oldu 2.seansıma gittim 1.5 kilo vermişim ve hiç spor vermedi doktorum.
2 hafta daha sporum yok çok mutluyum ben çok zor kilo veririm
Bi de kaçamak yaptım ve regl dönemi öncesindeyim ahh o tatlıları yemeseydim rahat 1 kilo daha verirmişimkaydirigubbakcemile

arkadaşlar akapunktura başladıgımda 99 kiloydum ve 1,5 - 2 ayda 12 kilo verdim seansı 100 tl ama 30 dk akapunktur iğneleriyle vicudunuza seans yapılıyor ve daha sonra kulağınıza küpeleriniz takılıyor inanılmaz rahatlatan bır yontem sıkıntı yok stres yok mide asidi derdi yok.şimdi 4 aydır gitmiyorum ama verdiğim kilolarıda almadım 1-2 kilo harıcınde akapunkturla sinüzitimden kurtuldum vicudun butun hastalıklarına iyi geliyor kısacası bağışıklık sisteminiz güçleniyor herkeze tavsiye ederim sağlıklı beslenmeye devam pes etmek yok çikolata tatlı gibi alçaklara yenilmeyeceğiz değilmi?:lepi:

slm bende yeni taktırdım kulaktan kilo vermek için daha 2 gün oldu. ben birde troid hastasıyım kilo verebilirmiyim bilmiyorum dr önerdi diye deniyorum başka troid hastası olupta akupunktur uygulayanlar varsa yazsın lütfen birde bana diyette yazmadı dr acaba diyetsiz bir işe yarayacakmı bilmem bakalım sonuçta 1 ayda 2 kiloda versem benim için mucize

canım ben akupunktur yaptırdığım yerin internet sitesini ekliyorum.ben çok faydasını gördüm.1,5 ayda 10 kilo verdim.tabiki verdikleri diyeti tam olarak yaptım.kesinlikle kaçamak bişeyler yemedim.3 hafta izinliydim o sürede ara verdim.daha doğrusu doktor artık yeter dedi ama ben iznim bitince tekrar gittim 5 kilo daha vermek istiyorum.sende bir incele siteyi inşaallah faydasını görürsün.
Akupunktur Tedavi

çok teşekkur ederımmm usarem çok sağol peki dıyet lısteı nasıl ben ızınlerımı kullandım sabah 8 akşam 5 işyerındeyım bende 10 kılo versem yeter çok istıyorummmm zayıflamak yardımlarını beklıyorum

usarem arkadaşım kılo vermeden oncekı ve sonrakı fotlarnı eklesen çok merak edıyorummm fark nasıl oluyo dıye şimdiiden teşekkurler canım:kedi:

evet canlarım ilk kontrolüme dün gittim 2 kilo vermişim diyetsiz bi şekilde hemde.bakalım bu hafta diyet istedim dr dan bana yediklerimin yarısını yemem yeterli dedi ben genede bi diyet örneği aldım .bakalım gelecek haftada kilo verebilecekmiyim sonuçlarını haftaya yazarım herşey gönlünüzce olsun

ben denemedim ama annecim denedi gecen sene ve 7 ayda 28 kilo vermis
konyada bi doktora gitmis cok unlu filan dedi telde anlatiyordu ama ne biliyim ben o kadar zayiflayacagini
kiz kardesim, annem benim kiyafetlere sardi abla bazen benden giyiniyo filan diyodu ama inanmiyordum dalga geciyorlar saniyordum
taki izine gidene kadar annemi taniyamadim 86 kilodan 58 e dusmus sanki 10 yas genclesmis

seansina 50 lira odemis, diyet listesine tam uymus zaten istahim kesildiydi diyor
gunde 3,5 litre bol ilik su icmis
ve yaz kis kar yagmur demeden gunde bir saat tempolu yurumus bunu mutlaka yapmis
hic aksatmamis ve 7 ayda 28 kilo gidivermis ..
yazin akapuntura devam etmiyordu ama 1 saat mutlaka yuruyordu suyunu iciyordu ve kizartma tatli hic yemiyordu
herseyi olculu yapiyordu ben onceleri inanmiyordum alirsin sen geri diyordum ama annem kilosunu degil yasamini degistirdi
bundan sonra verdigi kilolari geri alacagini hic sanmam
darisi basimiza alkisalkisalkis

X