Walk at home ile evde yry yap salkl zayfla ve incel

acaba banada yağ yakımını mesaj atarsanız sevinirim yanlardaki yağlardan şikayetçiyim umarım işe yarar herkese bol şanslar.

arkadaşlar

google'a yürü ve incel programı yazın - çıkan ilk adrese tıklayın. oradan programı indirin!
herkese kolay gelsin.

arkadaşlarrrr hem plates hemde 2kere bu yürüyüşü yaptım 1haftada 3kilom gitmiş inanamadım bugün arkadaşlarım nasıl güzel olmuşsun sen dedilerrr

arkadaşlarrrr hem plates hemde 2kere bu yürüyüşü yaptım 1haftada 3kilom gitmiş inanamadım bugün arkadaşlarım nasıl güzel olmuşsun sen dedilerrr

ooo tebbrikler!

harikasın! bne adet dönemine giriyorum. hali hazırda öfkeli huysuz ve mutsuzsum!

bakalım neler yapcam gene?of of. ama bitsin, tam gaz devam etcem!

ooo tebbrikler!

harikasın! bne adet dönemine giriyorum. hali hazırda öfkeli huysuz ve mutsuzsum!

bakalım neler yapcam gene?of of. ama bitsin, tam gaz devam etcem!

sağol tatlım önceleri inanmıyordum ama kendimdeki incelme gözle görülür halde hemde 1haftada ya süperrimmm ama bırakmak yok istediğim kiloya ulaştım fakat formda bi vücüut olsun yağsız sülün gibi bacaklarrr :)zemuszemus

sağol tatlım önceleri inanmıyordum ama kendimdeki incelme gözle görülür halde hemde 1haftada ya süperrimmm ama bırakmak yok istediğim kiloya ulaştım fakat formda bi vücüut olsun yağsız sülün gibi bacaklarrr :)zemuszemus

ya canım, sen pilatesi ebru ile her sabah mı yapıyorsun, yoksa dvdsinden mi yapıyorsun?

bir de hangi yürüme programını indirmiştin?

ben şimdi spor yapamıyorum. ara verdim. bir kaçgündür, gene başlıcam. belki pilates de denerim? o yüzden sordum!

ya canım, sen pilatesi ebru ile her sabah mı yapıyorsun, yoksa dvdsinden mi yapıyorsun?

bir de hangi yürüme programını indirmiştin?

ben şimdi spor yapamıyorum. ara verdim. bir kaçgündür, gene başlıcam. belki pilates de denerim? o yüzden sordum!
ben platesi ebru şallının her gece tekrarı oluyor ya 01.15de ordan yapıyorum birde senin dediğin yürüme programını yani 2mil olanı indirdim tatlım

ben platesi ebru şallının her gece tekrarı oluyor ya 01.15de ordan yapıyorum birde senin dediğin yürüme programını yani 2mil olanı indirdim tatlım

valla ben ebrunun saatlerine baktım, olacak iş değil!

yani ya sabah 6'da kalkacaksın ki asla yapamam. yani spor değil hiçbirşey için ben sabah 6 da kalkmam!

e gece saat 1'de başlayan da olmaz. o saatede kalamam.

eh yani herşeyi düşünmüşler bir tek akşam eve gelince spor yapanları düşünmemişler!

of of! internetten indirmek de zulüm. pilates biraz zor gibi!

ama bir yol bulmaya çalışcam. çünkü senin program güzel gibi?

valla ben ebrunun saatlerine baktım, olacak iş değil!

yani ya sabah 6'da kalkacaksın ki asla yapamam. yani spor değil hiçbirşey için ben sabah 6 da kalkmam!

e gece saat 1'de başlayan da olmaz. o saatede kalamam.

eh yani herşeyi düşünmüşler bir tek akşam eve gelince spor yapanları düşünmemişler!

of of! internetten indirmek de zulüm. pilates biraz zor gibi!

ama bir yol bulmaya çalışcam. çünkü senin program güzel gibi?

bende internetten indirmeye kalktım ilk part indi 2.de sürekli ya net gitti ya sorun çıktı sinirlendim bıraktım bende zaten yeniside çıkıyo diyolar fırsatım varken bende 1dekiyle yapıyorum artık ama herkesten olumlu yorumlar aldım ben çünkü gerçekten farketti ha sana şunu önerebilirim tv8in sitesinde de bir sürü plates bölümü var eve gelince ordan herhangi birini takip edebilirsin istediğin saatte hemde

ben de bu 4 millik olan aerobikli olanını indirdim....ve yapmaya başladım ne olur bilemem ancak sağlıklı yaşam için oldukça güzel bir program bence...fazla yormadan ama oldukça hareketli güzel bir program...bayağı terletiyo...:dance:

ben de bu 4 millik olan aerobikli olanını indirdim....ve yapmaya başladım ne olur bilemem ancak sağlıklı yaşam için oldukça güzel bir program bence...fazla yormadan ama oldukça hareketli güzel bir program...bayağı terletiyo...:dance:

ya iyi hoşda ben yaparken çok sıkılıyorum 4mil olanda sadece yürüyüş değil mi kaç dakika o

alooooooooooooooooooo

kimse yok mu?

bunun 5 millik olanları varya, onu yapan eden var mı? nedir durum?

ben 2 millik indirmiştim çok keyifli ama alışınca misal daha üstünü ister. o yüzden 5 mil indiriyorum.

e kimse bunu yapmıyor mu?
selam canım topik sahibiyim ama bayadır fırsat bulup giremedim ben ilk önce 2 milliği indirmiştim çok zevkliydi burayada linklerini koydum ama yasakmış kaldırdılar
sonrada 3-4ve 5 millik olanları indirdim ve direk 5 den başladım 4-5 gün yaptım sonra yoğunluktan açamadım bide pc den seyretmek zor diye dvdye atıp playsttaionda seyretmek istedim onuda yapamadım ha bugün ha yarın diye ara verdim ama yarın yeniden başlııcam direk 5 millikle hemkardio hem hem aerobik incelme süper valla hadi hep baeraber başlayalım ve bitsin şu iş ne dersiniz:lepi:

senide tebrik ederim kuzum hadi devamm

ben çok sıkılıyorum ama bu 2millikte ya
sıkılmaya pek fırsatım olmuyo hızlanıyo yavaşlıyo ben 5 millik olanı yapıyorum ama daha tamamlayamadım 1 saat yada 50 dakkada pilim tükeniyo karnıma çöp poşeti koyuyorum
karnım vıcık vıcık su oluyo
hahahah eşim bugün yaparken uyuyodu gelmilş arkamdan seyrediyo bi döndüm ödüm koptu gözleri şiş şiş bu kadın bi susmadı yaa diyo:))))))

selam kızlar

uzun bir ardan sonra tekrar merhaba

ben salı günü 2mil yaptım tabiki de kesmedi!

sonra bir cesaret 5 mil yaptım dün!

bence güzel. ama her gün yapsan sıkıcı da gelebilir.

bilemiyorum
en iyisi çeşitlendirmek gene de. fakat şu var, vakit çabuk geçiyor. ben 4 mil de resmen tükenmiştim. dedim dur, bir dayan bakalım! ve dayandım!

bugün ağrım yok sızım yok! işin tuhafı ben kolları da ekleyince kollarım katur kutur ediyor resmen. ama güzel! bugün gene yapmaya çalışcam!

kanaatim zayıflatır forma sokar bacakları da inceltir... en azından kasları kuvvetlendirir!

hiç bir şey yapamayacağımı hissettiğimde de 2 mil yapmak iyi geliyor. çünkü hemen bitiyor ve sen gene de kendini birşey yapmış sanıyorsun!

eh bu da bir şeydir?

X