Walk at home ile evde yry yap salkl zayfla ve incel

maytap80

varmı aşktan öte?
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2007
8.731
43
43
1 ve 2 mil yürüyüş(Başlangıç)
yürümenin faydalarını hepimiz biliyoruz yürüyüş esnasında vücudumuzda
50 nin üzerinde kas aynı anda calışıp metabolizmamız hızlanıyor kilo vermek kolaylaşıyor fakat her zaman dışarı cıkıp yürüme imkanı olmuyor mesela ben hergün yürüyemiyorum fakat evde kilometrelerce yürüyor etkisi veren bir egzersiz programı var ,sanki dışarıda yürüyormuşsunuz gibi bir etkisi var sabah kalkınca egzersizlere başlamadan önce veya yemeklerden sonra nezaman yürüyüş ihtiyacınız varsa bu egzersizi yapabilirsiniz yürüyüş programı yarım saat sürüyor ve kilometrelerce yol yürümüş kadar enerji harcatıyor metabolizma hızlandırıcı bölümler de var
ilk olarak hızlandırılmış programı koyuyorum 37 dk sürüyor ben bunu yaptım sabah ve harika hissettim dışarda yürümekten daha zevkli diyebilirim
bundan sonra 3-4-5 millik kardiyo,plates,fittnesli bölümlerinide koyacağım
istediğiniz bölümü indirebilirsiniz.ekranda ne kadar yol gittiğinizi gösteriyor

Merhaba,

İlgili görsel paylaşımların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

Son düzenleyen: Moderatör:
1, 2, 3, 4 mil yürüyüş birarada kardiyo çalışmaları adımlı aerobik te var

express yürüyüş serisi 1 ve 2 mil( pilates lastiği ile yapılıyor)

diğer seriye göre daha gelişmiş ve hızlı hareketler içeriyor kardiyo,kas geliştirici ve çalıştırıcı,beden güçlendirici hareketlerve esneme hareketleri var iki level bir arada yada ayrı ayrı da yapılabilir
birinci leveli (1 mile) basit yürüyüş programıdır express walk egzersiz serisinde 1 adet pilates lastiği gerekli onunla vücut germe ve güçlendirme hareketi yapıyorlar .

express seri 3 mil
hızlı kilo verme vücut şekillendirmeyi amaçlayan gelişmiş seri

maytabın canım ilki bile 16 dk iniyor diyo canım .benimmi yanlışım var...

canım evet 10 15 dk da iniyo tek part rapid biliyosun böle sorunu var ben dün gece başladım iki part arasında bi 15 dk ara vermen gerekiyo yoksa error veriyo ama değer inan bana gerçekten kendimi kuş gibi hissediyorum ve artık spor yapamıyorum diye üzülürsemde tükürün ha bu surata:kedi:

adı üzerinde bu 5millik direk yağ yakımına yönelik program. bu sabah denedim. ben bayıldım,çok eğlenceli.
diğerlerine benziyor mantık aynı..sadece bunda biraz daha intervale kaçmış hareketler..arada yerimizde koşup,depar falan atıyoruz gibi. hoplama zıplamalar var..
ben bayıldım kızlar konuyu baştan okuyup, uygun programı indirip deneyin derim.

bu eklediğimin ilki kolestrolü düşüren ve kilo verdirmeyi amaçlayan bir programmış 30 dakika(2mil)

yürüyüş ve aerobic hareketlerini birleştiren bir yürüyüş programı sanırım daha önceki yıllarda cekilmiş. hakkında bir fikrim yok indirip izleyen olursa yorumlarınızı bekliyorum quick effective dediğine göre hem cabuk hemde etkili kilo verdiren bişeye benziyor

mmmf27 linkler yok, paylaşım yasak diye, napıcazzz mafoldumben çok merak ettim, özelden atabilirmisin sana zahmet, ya da google ne yazınca cıkıyoo :uhm:

teşekkürler paylaşım için ama yasak olması sebebi ile kaldırılmış.ama en azından haberimiz olmasını sağladın.şimdi araştırcam. a.s.

mmm 27 öncelilkle çok teşekkürler ama açamıyorum ben ya . yanlış yerimi tıklıyorum yoksa ya stres oldum 2. takımdayım linkleri tekrardan bize yollarmısın zahmet olmassa ..

X