Doğuma Hazırlık Cinsiyet Takvimi,denemek isteyen varsa yardımcı olabilirim

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

gulyhas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
683
13
44
Merhaba kızlar, değişik bir çin takvimi buldum ve bütün tanıdıklarımın adet tarihi ve yaşına göre baktım 6/6 tuttu kendimde dahil olmak üzere. Özellikle cinsiyetini öğrenenler söylemesin deneyelim tutuyormu diye . Takvimi eklememi isterseniz eklerim
Hoşçakalın

Merhaba kızlar, değişik bir çin takvimi buldum ve bütün tanıdıklarımın adet tarihi ve yaşına göre baktım 6/6 tuttu kendimde dahil olmak üzere. Özellikle cinsiyetini öğrenenler söylemesin deneyelim tutuyormu diye . Takvimi eklememi isterseniz eklerim
Hoşçakalın

18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
January/Ocak G B G B G B B G B G B G B B
February /Şubat B G B G B B G B G B G B G G
March /Mart G B G G B G B B B G B G G B
April /Nisan B G B G G B B G G B G G G G
May /Mayıs B G B G B B G G G G G B G G
June /Haziran B B B G G G B B B G G B G G
July /Temmuz B B B G G B B G G B B B G G
August/Ağustos B B B G B G G B B B B B G G
September /Eylül B B B G G B G B G B B B G G
October /Ekim B B G G G B G B G B B G G G
November /kasım B G B G G B G B G G G G B G
December /Aralık B G B G G G G B G B G G B B

canım takvimi vermissin ama bu G ve B hangi cinsiyet oluyor bide en son adet tarihimi önemli yani haziranda adet gördün ya temmuzda hamile kalırsan bi açıklarmısın canım

kızlar bence g girl yani kız.b de boy yani erkek
soldan son adet olduğumuz ayı bulucaz.üstten yaşımızı.denk gelen yer cinsiyet
ben öyle yaptım eğer doğru yaptıysam doğru çıktı
yani G çıktı.

benımde tutu 24yas ekim kız kızım oldu bırde yolda var 14haftlık mart 27 yaş oda erkek cıktı bugun doktorumuz oglan dedı ıkısıde tesadüf olamaz demi

S.a.t.11/03/2009
doğum tarihim normalde 23/04/1982
ama nüfus kağıdında 20/07/1982
banada bakarmısın bacım saolasın

benim cinsiyet daha kesinleşmedi bi kız bi erkek diyolar ama bu listeye göre erkek çıkıyo hadi hayırlısı...

gulaycım nerden buldun bu listeyi anacım....görünüşe göre herkeste tuttu bakanlardan....bakalım benimkisi tutcakmı...

canım takvimi vermissin ama bu G ve B hangi cinsiyet oluyor bide en son adet tarihimi önemli yani haziranda adet gördün ya temmuzda hamile kalırsan bi açıklarmısın canım

slm canım G kız, B erkek bebek.Son adetine göre hesaplanıyor mesela 4 Haziransa son adet tarihin Haziran olarak bakıyorsun.Ama yaşı iyi hesaplamak lazım Mesela sen aralık 79 doğumlusun diyelim, bu sene haziran 09 da hamile kaldın diyelim 30 yaşını tam doldurmadan hamile kaldığın için 29 olarak bakmak lazım diye düşünüyorum.

Karıştı azıcık demi
Bend etam emin olamıyorum ama kime baktıysam tuttu ve herkesin denemesini isterim sonuçlarıda paylaşmak tabiii:)

X