hamileliğin ilk günlerinde kahverengi lekelenme olanlar var mı?

eslemmmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2009
20
0
39
mrb arkadaşlar..Bikaç gün önce hamile olduğumu öğrendim..Sat 10 mayıs..hamile olduğumu erken öğrendim adet tarihimden iki gün önce..henüz sevincimi tam olarak yaşayamadan dün ve bugün çok hafif kahverengi lekelenmem oldu..doktor kontrolüm haftaya pazartesi..ama ben çok endişelendim bugün,bi problem olabilir mi sizde? yada benimle aynı durumu yaşayan oldu mu..doktora gitmem gerekiyor mu..bilgileriniz paylaşırsanız çok sevinirim..

oncelıkle hayırlı olsun canım.
yerlesme kanaması olabılır ben yasamadım oyle bırsey ama dıkkatlı ol canım.kırmızıya donerse rengı hemen doktora gıt.yat dınlen ayakta kalmamaya calıs.adet donemı oluncada hafıf kahverengı lekelenme olusabılır canım kısıden kısye degısır.tam adet donemındesın.kendıne dıkkat et canım.
istersen pazartesıyı bekleme yınde.

hamileliğin ilk dönemlerinde oluyor benimde 6-10 hafta arasında hep oldu kahve kırmızı pembe sonra yine kahve hep istirahat ettim.Tabii dra görünmende fayda var herşeyin yolunda olup olmadığını öğrenirsin

Oncelikle hayirli olsun Allah tamamina erdirsin.Ben su an dogum icin gun sayiyorum hayirlisiyla insallah.Benimde sanirim 10 - 12 hafta kadar lekelenmem oldu hatta bazi gunler fazlalasti bile endiselenme insaAllah yerlesme kanamasidir ama dr gitmeni tavsiye ederim progesteron falan veriyor dr hem icin rahat eder hayirlisi olsun canim insaALLAH hayirlisiyla Allah tamamina erdirir.

benimde hamilileliğimin 5 haftasında oldu gece hemen acile gittik
progestan diye bi ilaç verdi düşük tehlikesine karşı hala kullanıyorum
hemen doktora gitmeni öneririm
bu arada dikkat et kendine çok fazla yorma ma ya çalış
Rabbim tamamına erdirsin inş.

cvplarınız ve güzel dilekleriniz için teşekkür ederim..inş.yerleşme kanamasıdır.Evde test yaptıkdan hemen sonra pazartesi yani doktora gittim..doktor vajinal muayene yaptı acaba ondan olabilir mi diyede aklıma geliyor ama doktor dış gebelik mi diil mi anlamak için bu muayenenin gerekli olduğunu söyledi..bu pazarteside aynı şekilde muayene edecekmiş..şuanda sanırım yapmam gereken istirahat etmek..bu konuyla ilgili deneyimi alan hamişler varsa paylaşırlarsa sevinirim..

cvplarınız ve güzel dilekleriniz için teşekkür ederim..inş.yerleşme kanamasıdır.Evde test yaptıkdan hemen sonra pazartesi yani doktora gittim..doktor vajinal muayene yaptı acaba ondan olabilir mi diyede aklıma geliyor ama doktor dış gebelik mi diil mi anlamak için bu muayenenin gerekli olduğunu söyledi..bu pazarteside aynı şekilde muayene edecekmiş..şuanda sanırım yapmam gereken istirahat etmek..bu konuyla ilgili deneyimi alan hamişler varsa paylaşırlarsa sevinirim..

cnm öncelikle tebrik ederim.ben bir normal gebelik birde dış gebelik geçirdim.ikisindede ilk zaman lekelenmem sonraki dönemdede kanamam olmuştu.ilaç verip kesiyolar.ama dış gebelik olsa bu kanamadan ziyade kan değerlerindeki artışın az olması ve değerin 1500-2000 lere gelipte kesenin hala gözükmemesinden anlaşılıyo.umarım senin öle olmaz.allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin

cnm benımde lekelenmem oldu dr. progestan verdi şimdi yok allah aşükür bol bol dinlenmen lazım ...korkulacakbişi yok

beyazgelincik sence yarın doktora gideyim mi pazartesiyi mi bekleyeyim..bide senin hamileliğinin kaçıncı gününde oldu..bu arada akimera doktor ilk muayene sonucunda Allah aşükür dış gebelik belirtisi yok dedi..Umarım herkezin hamileliği sorunsuz geçer.

mrb arkadaşlar..Bikaç gün önce hamile olduğumu öğrendim..Sat 10 mayıs..hamile olduğumu erken öğrendim adet tarihimden iki gün önce..henüz sevincimi tam olarak yaşayamadan dün ve bugün çok hafif kahverengi lekelenmem oldu..doktor kontrolüm haftaya pazartesi..ama ben çok endişelendim bugün,bi problem olabilir mi sizde? yada benimle aynı durumu yaşayan oldu mu..doktora gitmem gerekiyor mu..bilgileriniz paylaşırsanız çok sevinirim..

öncelikle hayırlı olsun canım benim iki tane düşüğüm oldu ilk gebeliğimde adet günümden bir gün önce leke geldi kahve rengi adet oluyorum sandım ama devamı gelmedi oda bazı inl
sanlarda oluyormuş bebek rahme yerleşirken en damarlı bölgeyi secermiş yerleşme sırasındada kılcal damarlardan kanama yapabilirmiş ama benim altı yada yedi haftalıkken yine leke gelmeye başladı dokuzuncu haftaya kadar azalıp coğalarak devam etti ine oluyodum ve progestan kullanıyordum sadece yatıyordum bel ve kasık ağrım cokdu benim 9 haftada öldü aldılar önemli bişi diğildir ama içine sinmiyorsa bir doktora git

merhabalar ben bısey sormak ıstıyorum daha once bı normal bırde dıs gebelık gecırdıgınızı yazmıssınız benım sorum once hangısını gecırdıgınız cunku bende 4.5 ay once dıs gebelık gecırdım ve bır tupum alındı cevap verırsenız sevınırım.

X