Cilt Bakımı Ürünleri gülsuyu kullanın

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Fountain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
3.199
119
ben hergün düzenli yüzümü makyaj pamuğuna gülsuu dökerek temizlerim çok faydası var bence tonık falan kullanmam çok nadır

ben hergün düzenli yüzümü makyaj pamuğuna gülsuu dökerek temizlerim çok faydası var bence tonık falan kullanmam çok nadır

Kuru/normal ciltler için eminim daha iyidir.
Ama yağlı ciltlilere kesinlikle önermiyorum. Cildi daha da yağlandırıp, gözenekleri açıyor...:eek:lmaz:

rosense ın hakiki gülsulu toniğini kullanıyorum ve çok memnunum.. cildim pırıl pırıl oldu ve gençleşti sanki :) tavsiye ederim.. hem de oldukça ekonomik..

Bende gÜlsuyu kullanıyorum yÜzÜmÜ sabah akŞam sılıyorum cok gÜzÜl memlunum tavsıye ederım.

evet bende merak ediyrm ne faydası oluyo bu gül suyunun?hani sadece temizlemek içinmi?mesela sivilceye yada sivilce izlerine iyi geliomu?

ben makyaj yapmam ama genede her gece yatmadan gül suyu ile silerim..
rosense markası ..

ne faydasını gordunuz anlatır mısınız?"

canım..cildi makyajdan kirden arındırır..nemlendirir,,yumuşakık ve berrak bir görüntü verir
kullanmaya başladıktan hemen sonra farkedersin cildin ışıl ışıl olur..
daha bir çok faydası var..

Güzel,taze ve capcanlı bir cilt istiyorsanız, ciltteki kırışıklıklar için doğal çözümler arıyorsanız, ya da cilt lekelerinden şikayetçi iseniz sizlere doğal önerimiz, gülsuyu. Gül suyu ciltte mucizeler yaracak bir çözüm. Cildinize taelik ve canlılık kazandırdığı gibi, ciltteki lekerin yok edilmes ve kırışıklıkların azaltılmasında da oldukça faydalı. Şimdi sırayla cilt lekeleri,kırışıklıklar ve göz altı morlukları için gül suyunun faydalarını görelim.
CİLT LEKELERİ İÇİN GÜL SUYU : Her gün yüzünüzü gül suyu ile temizlerseniz, cildinizdeki lekelerin zamanla kaybolduğunu göreceksiniz. Ayrıca kayısı yağı ve gül yağını karıştırıp, cildinize kullandığınız zaman, cildinjiz gün boyu zararlı etkilerden de korunmuş olacaktır.
CİLT KIRIŞIKLIKLARI İÇİN GÜL SUYU : Yaşınız ilerledi ve zamanla ciltte kırışıklıklar oluşmaya başladı diye sakın üzülmeyin. Çaresi var elbette. Gül suyu mucizesine tanık olun ve tarifimizi dikkatle okuyun.
GEREKLİ MALZEMELER :
* 2 yemek kaşığı kil,
* 1 çay kaşığı gül yağı
* , 1 çay kaşığı kayısı yağı,
* 1 çay kayığı avokado yağı,
* 1 çay kaşığı buğday yağı,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Kilin içine diğer malzemleri katarak çamur haline gelene kadar karıştırın. Elde eetiğiniz maskeyi, göz ve dudak çevresi hariç, tüm yüzünüze sürün ve 20 dakika bekletilip yıkayın. Daha sonra cildinizi gül suyu ile temizleyin
GÖZ ALTI MORLUKLARI İÇİN GÜL SUYU : Göz altlarını gül suyu ile temizlemek, göz altında oluşmuş yağ bezeleri, yorgunluk ve morlukların giderilmesine yardımcı oluyor.

canlar bende kulanıyorum menmunmda ama qözcevresine uyğulamıyorum kırsma yapar diye cözcevresinde kırsma yaparmı

rosense gül suyu genelde gül ürünleri satan yerlerde oluyor. etrafta sadece gül ürünü satan bir mağaza yoksa aktarlardada bulunabilir. hatta kozmetik ürünleri satan yerlerde artık satmaya başladı. fiyatı 6 tl şişeside baya büyük.

ben de kullandım gülsuyu
ancak,gülsuyu toniğin yerini tutmuyor bence
bir tonikle sildikten sonra bakın pamuğa bir de gülsuyuyla sildikten sonra
tonik temizleyicinin de ciltte kalmış kirin de fazlasını alıyor,gülsuyu belki de sadece sıkıştırma yapıyor

bende kullandım etkisi süper siyah noktalarım azaldı gülsuyunun sayesinde hem doğal hem ekonomik

valla bende kullandım rosense üstelik ciddi anlamda sivilce problemim vardı çok da fazla etkili olduğunu söyleyemicem ama idare eder

X