Saç Rengi ve Saç Boyama İstediğim kızıl olmadı..Bana canlı duran bir kızıl söyleyiinn

PastelBoya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2007
1.859
7
34
kızlar saçımı koyu yakuta boyadım ama pek güzel olmadı..
normal kızıl oldu hafif şarap kızılı gibi..Şöyle canlı ne turuncumsu ne çok kırmızı olan bi renk varmı..Kor ateş kızılı sizce nasıl bi renk??

sonbahar kızılını kullandım cok güsel bi kızıl bence canlı bi de

Çok güzel canım biraz koyu durmuş sanırım benimde şuan pembemsi bi renk..
Koleston kor ateş kızlını önreiyo herkes bi arkadaşıamda sormuştum hatta çok canlı tam orta kararlı bi renkti onu önerdi..Ama karasızım tabii haftasonu bi yakınımn düğünü var az zamanım var yanii..

Son düzenleyen: Moderatör:
iki farklı rengi birbirine karıştırmanızı tavsiye ederim
benimde saçım kızıl
şarap kızılı ile ateş kızılını birbirine karıştırıyorum süper kırmızı ama turuncumsu bir kırmızı çıkıyor
gören saçını nerde boyattın diye beni durdurup soruyor
ama tabiki ilk boyamanızsa istediğiniz rengi elde edemezsiniz
şöyle üçüncü boyamada falan üst üste aynı rengi boyarsanız eğer
oturmuş bir kızılla harika bir saç rengi yakalayabilirsiniz

loreal recital preferce açık kor kızılıydı bu renk.google den bak istersen.evet bende koyu durmuştu.lorealin kızıl boyalarında küçük bişey içinde kıpkırmızı boya çıkıyor asıl rengi o veriyor

Arkadaşlar loreal amonyaksız boyalara baktımda nar kızılıyla nar çiçeği kızılını beğendim sizce hangisi..??Fikir verin nolurr

ya aslında bu açık bi renk ama saçlarımın uçları boyamadan önce daha açık olduğundan uçlar daha soluk bi renk oldu turuncu hafif pembe arası mat bi renk yanii
şimdi böyleyse 1 ay sonra ne olur bilemem..??

ya aslında bu açık bi renk ama saçlarımın uçları boyamadan önce daha açık olduğundan uçlar daha soluk bi renk oldu turuncu hafif pembe arası mat bi renk yanii
şimdi böyleyse 1 ay sonra ne olur bilemem..??

Canım hangi boyayla boyadın? turuncu pembe nasıl bi renk merak ettim acaba benim istediğim gibi bişeymi? Resim eklemen mümkünmü -tatlicadiarzu-

kışkırtıcı kızıl die bi renk var markasını unuttum.mor bi kutusu var.gerçekten kızıl isteyenlere şiddetle tavsiye ediorum 4 ay o renkle dolaştım ve herkezde begendi.ama kızıl boya çok akıo.ve garip bi renk alıo akınca gerçi orenkte bakır gibi bişey oluo oda güzel oluo yani.3 haftada bir falan boyuyodum bunuda dip not olarak ekliim dedim

kızlar saçımı koyu yakuta boyadım ama pek güzel olmadı..
normal kızıl oldu hafif şarap kızılı gibi..Şöyle canlı ne turuncumsu ne çok kırmızı olan bi renk varmı..Kor ateş kızılı sizce nasıl bi renk??

benım resımlerımı gorebılıyorsan eskı sac rengım kor ates kızılı 7/44 du numarası koleston kor ates kızılı amda daha koyu dersen de sonbahar kızılı palette

X