Makyaj Ürünleri declare makyaj ürünleri..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

''DUYGU''

Edward&Bella
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
12
0
32
arkadaşlar declare makyaj ürünleri hakkında bilginiz var mı? bir arkadaşım kullanıyor memnunmuş ama ben başka kullananlardan da tavsiye almak istiyorum..yerimseniben

evet bnde hiç duymamıştım.. isviçre markasıymış sanırım.. bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim..

Son düzenleme:
ben kullanıyorum Declare tam set halinde almıştım. Peeling , tonik , nemlendirici bide maskesi vardı. 4 aydır düzenli kullanıyorum ve kesinlikle çok memnunum Cilde parlaklık veriyor.kaydirigubbakcemile3

declarenin 50 numara orange allığını kullanıyorum çok doğal parlamıyor sanki yanağımın kendi rengi gibi fiyatını merak edenler için yazıyorum 68 tl ye aldım

bende 80 tl ye göz çevresi için jelini aldım bakalım 2 haftadır kullanıyorum inş pişman olmam :KK70: üstteki resimde göstermiş arkadaş 15 ml çok küçük umarım verdiğim paraya değer.. pahalı bi marka sanırım.. tüm bildiklerim bunlar a.s.

Yeni bir ürünle tanıştım.Bu declarenin hassas ciltler için güneş koruma kremi.Yazları benim için çok sorun oluyordu güneşin altında cildimi koruyacak tam anlamıyla bir ürün bulamıyordum.Bir çok ürün denememe rağmen çok yüksek faktörlü kremler kullanmama rağmen cildimin yanmasına ve tahriş olmasının önüne geçemiyordum.Bi arkadaşım bana Declare'nin güneş bakım serisini tavsiye etti.Cildimin gerçek ihtiyacını karşıladı.Vala artık korkmuyorum güneştende yazdanda.:82:

X