Askere gidecek sevgiliye baktıkça hatırlaması için değişik bir hediye..

sedeflisiyah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
7
0
36
:uhm:öncelikle herkese selamlar ben buraya yeni üye oldum.Amacım bir konu hakkında fikirlerinizi almak, 8 yıldır beraber olduğum yani liseden beri sevgilim herşeyim canım askere gidecek, ben ona öyle birşey armağan etmek istiyorum ki beni hiç unutmasın baktıkça hatırlasın. Vizontele diye bir filmde örneğin kız çocuğa yarasının kabuğunu veriyordu böyle değişik bir şey istyrm yardımcı olursanız sevinirim teşkrler.

Benimki lastik tokamı götürdü canım =)
Bileğinde takılı şuan hatta =)

Bide bana cıvcıvım derdi =) Süpris yumurtadan oyuncak cok kucuk bı cıvcıv cıkmısdı onu yanında götürdü =)

Onun sana bırakabilceği alternatıf cok ama senınkıler az =)

Benden tavsıye canım son bır hafta qece yatarken aynı tshırt ü gıysın onuda gıderken sana bıraksın kokusuu oluyo bi süre idare edersin =)
:nazar:

Canım fıkırlerımı yazarım ama sende devamlı başka başlıklar açmaaa.
Online kalsın ıstıosan devamlı burdan tekrarla ıstedıgını oke canım =)

Tatlım erkek arkadasın tatıle calısmaya vs bıyere gıtmıyokı !!
Yanında gönderebilcein nerdeyse hıcbısı yok kendi özel eşyaları dışında bişi sokamazki =)
Traş takımı hediye edebilirsin
Dış fırçası
Tarak
Kalem
Not defteri
Kot pantolon
Pıcama
tshırt
Bu tarz seyler verebılırsın en fazla =)
Yok ben yara kabugundan cok etkılendım dıosan sende kes bıyerını ver sevgılıne =)
ıstersen sacını kes onu ver =)
Coraplarını ver =)

Benimki lastik tokamı götürdü canım =)
Bileğinde takılı şuan hatta =)

Bide bana cıvcıvım derdi =) Süpris yumurtadan oyuncak cok kucuk bı cıvcıv cıkmısdı onu yanında götürdü =)

Onun sana bırakabilceği alternatıf cok ama senınkıler az =)

Benden tavsıye canım son bır hafta qece yatarken aynı tshırt ü gıysın onuda gıderken sana bıraksın kokusuu oluyo bi süre idare edersin =)
:nazar:

Canm benimki giderken aynen senin dediğini yaptı yatarken giydiği eşofman üstünü ve benim çok sevdiğim bir kazağını birde parfümünü bana bıraktı.Parfümünü isteyin derim ben kokladıkça insan huzur buluyor :)

Bu arada Allah kavuştursun canm..

Canım fıkırlerımı yazarım ama sende devamlı başka başlıklar açmaaa.
Online kalsın ıstıosan devamlı burdan tekrarla ıstedıgını oke canım =)

Tatlım erkek arkadasın tatıle calısmaya vs bıyere gıtmıyokı !!
Yanında gönderebilcein nerdeyse hıcbısı yok kendi özel eşyaları dışında bişi sokamazki =)
Traş takımı hediye edebilirsin
Dİş fırçası
Tarak
Kalem
Not defteri
Kot pantolon
Pıcama
tshırt
Bu tarz seyler verebılırsın en fazla =)
Yok ben yara kabugundan cok etkılendım dıosan sende kes bıyerını ver sevgılıne =)
İstersen sacını kes onu ver =)
Coraplarını ver =)
Saç fikri iyimiş.. :-)

zatn hatırlar merak etme telaşa kapılma seni unutcak diye. eğer seni hatırlatacak hediye verceksen. ikinizin birlikte çekilmiş bi fotosunu çerçevelet ver.

Eskiden kalma bir gelenek vardır, uzağa giden sevgiliye bir mendil verişlir üzerine kişinin kokusu sinmiş olan.Birkaç gün üzerinizde taşıyacağınız, kokunuzun sindiği güzel, işlemeli bir mendil hayat boyu unutulmayacak bir hediye olacaktır...

ben biriciğime atkı örmüştüm.. en güzeli o bence sen bilirsin ama canmm.. çünkü askere herşey alınmıyor..eğer atkı örmeyi biliyorsan sende ör bence.. benim askerim çok sevinmişti zaten hayatında ilk defa biri onun için böyle şeyler yapmış..hemde ben ördüğüm için çok hoşuna gitmiştii..eminim senin erkek arkadaşında çok beğenir. bu arada bide saçımı kesmiş ben yerde otururken kesiyim mi filan diyordu kaşla göz arasında makas getirtip saçımı kesmişş ..ama bence en iyisi atkı derim:)

Son düzenleme:
canım benim sevgilim askere gideli 22 gün oldu ben takvim yaptırdım her ayda farklı resmimiz var yemin törenine gidemiyorum ama yaptırdıgım takvmi
göndereceğim inş. Beğenir.bide küçük şalım var bi kaç gündür onunla dolaşıyorum onuda gönderecegim özledikçe koklaması için

bende ahşap küçük bi kutuya sacımı örüp koymuştum görünce cok duygulanmış ama hep yanındaydı :) şimdide evimizde ve bi defter alıstım ikimizin isimleri yazan oraya ara sıra bişiler yazmış

hıı başka ne olabilir acaba mp3 alırlarmı ki kışlaya çok sıkılıyorlar sonuçta gece yatarken dinlesin diyee ??

:uhm:öncelikle herkese selamlar ben buraya yeni üye oldum.Amacım bir konu hakkında fikirlerinizi almak, 8 yıldır beraber olduğum yani liseden beri sevgilim herşeyim canım askere gidecek, ben ona öyle birşey armağan etmek istiyorum ki beni hiç unutmasın baktıkça hatırlasın. Vizontele diye bir filmde örneğin kız çocuğa yarasının kabuğunu veriyordu böyle değişik bir şey istyrm yardımcı olursanız sevinirim teşkrler.

Canm benm sevgilim bana bir tsortu 3 gun falan giydrdi onu gotrmus. Yastigina kilif diye gecrmis. Her gece aenin kokunla yatiyrm diyrdu

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X