Ekim 2009 anneleri hangi hastane hangi doktor.. Doğum nerede...

engidi

prenses kizimin kardesi
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
573
0
kızlar ben sanırım doktorumu ve hastaneyi değiştirmek zorunda kalıyorum. sizler hangi hastaneye ve hangi doktora gidiyosunuz. doğum fiyatlarınız nasıl araştırdınız mı. lütfen paylaşabilir misiniz. kaç gündür kafam allak bullak oldu iyice...

canım ben istanbul-pendik nene hatun hastanesine gidiyorum doktorumun adı neslihan şeker
ama doğum fiyatlarını hiç konuşmadık..

Canım ben güneşli medıcıne hospıtale gidiyorum doktorum methap derelioğlu
Fiyatları normal 450 sezeryan 650 ekime kadar ne olur bilmem tabi

kızlar teşekkürler paylaşımınız için. medical park bahçelievlere gittin mi sen pembe inci yanlış mı hatırladım yoksa...

canım ablam gidiyordu oraya ama çok pahalı bir hastane
aşkbuya gidiyordu o hastaneye değiştirdi yenibosna nisa hastanesine gidiyor oranın fiyatlarıda benim gittiğim hastanenin civarıydı fiyatlarıda öyle hatırlıyorum

canım bende yenibosna nisa hastensine gidiyorum doktorum asiye uzun dogum fiyatları normal dogum 275tl sezeryan 675 tl istege baglı sezeryan 900 tl epidurual +300 veriosun

ben doktorumdan çok memmunum tavsiye ederim

canım ablam gidiyordu oraya ama çok pahalı bir hastane
aşkbuya gidiyordu o hastaneye değiştirdi yenibosna nisa hastanesine gidiyor oranın fiyatlarıda benim gittiğim hastanenin civarıydı fiyatlarıda öyle hatırlıyorum

aldım medicalin fiyatlarını normal e 2,100 +550 epidural dedi sezeryen e 2.600 dedi. allianz sigortalıyım ben. limitlerim bunlara yetiyo. bi de ssk da geçiyomuş ya bebek masrafı olmayacak yeni doğan yoğun bakımı da varmış. diğer hastanede nerdeyse 5 bini buluyodu benim sigortalı olduğum halde. allah korusun bi de bebek te problem olsa yoğun bakım falan altından kalkılacak gibi değil yani.

aşkbuy ya mesaj atmıştım ben ama konu çok gerilerd kaldı görmedi o ilk başlarda memnunmuş ordan ama kalabalıkmış ve çok bekletiyolar mış sanırım onun için vazgeçti..

huuuu bende geldiimm yeni topik açlmş bensz olurmu bzm kıslarda burda hazr:=))
ben gidiodum medicale canm acayp pahalı doğum 1500 ama doktor hariç doktorla beraber 3 mlyar normaldoğum 4 bçk felan sezeryan:KK66:testlerde çok pahalı ayrntılı 250 ytl 3lü test 150 felandı yaptrdm ben onları ama aklım başıma yeni geldi bundan sonra nisaya devamm:KK66:))nisaya gden varıs 3 kişi felan..gel sende oraya..hizmet hastanesi var 1000 normal doğum 1700 sezeryan kolon hast doğum 100 ytl sanırsam.yaşam hast var bahçelievlerde orda kampanya var normaldoğuöm bedava ama sezeryan 500 ytl..4 hastane saydm bana yakın olan sende ona göre kesene ve aklına yatanı terch et cicim:KK66:

canm kalabalıktan ve beklemekten değill kalabalık değildi medical sadece fyatndan dolayı ben değiştrdm orayı:KK66:

canm kalabalıktan ve beklemekten değill kalabalık değildi medical sadece fyatndan dolayı ben değiştrdm orayı:KK66:

anladım canım... off ya sizin oralarda çok alternatif var işte. her bütçeye göre. kağıthane de oturuyorum ben. şişli maslak beşiktaş buralar çok pahalı. hep sosyetik hasteneler. özel sağlık her şeyi karşılı bizim ama doğum limitlerini düşük tutumuş. geçen yıl eşim florance nightingle hasat. ağır bi bel fıtığı ameliyatı geçirdi 16,000 tuttu kuruş ödemedik. ben ist.cerrahode mide ameliyatı oldum kaç yıl önce 9 tuttu. hastaneden memnunuz aslında ama çok pahalı işte. bu civarda özel levent hastanesi var bi tane. oraya da çok gittik başka şeyler için. hatta bi tanıdığımız da var oarda. fiyat verecek bana bakalım ordan da...

anladım canım... off ya sizin oralarda çok alternatif var işte. her bütçeye göre. kağıthane de oturuyorum ben. şişli maslak beşiktaş buralar çok pahalı. hep sosyetik hasteneler. özel sağlık her şeyi karşılı bizim ama doğum limitlerini düşük tutumuş. geçen yıl eşim florance nightingle hasat. ağır bi bel fıtığı ameliyatı geçirdi 16,000 tuttu kuruş ödemedik. ben ist.cerrahode mide ameliyatı oldum kaç yıl önce 9 tuttu. hastaneden memnunuz aslında ama çok pahalı işte. bu civarda özel levent hastanesi var bi tane. oraya da çok gittik başka şeyler için. hatta bi tanıdığımız da var oarda. fiyat verecek bana bakalım ordan da...

Engidi, hangi sigorta bu iyiymiş. Benim de özel sağlık var ama limiti düşük. sanırım muayenelerle neredeyse bitecek.
bir arkadaşaım avrupa hastanesine gidiyor şişli'de. doktoru herman işçi. çok memnun. normal doğum 1.000 ve ssk da geçiyor diye biliyorum. ama geçen yıl bir başka arkadaşım orada dopum yapmıştı ve pazar günü sezeryan yapamayız diye florance'a gönderdiler. çok pahalıya çıktı öyle olunca.

fatih medical park'ta normal doğum ssk'ya 1.000. edidural +300 diye biliyorum. ama hepsini tekrar sormak gerek.

ben de istanbul cerrahi istiyorum ama gereksiz derecede pahalı. o nedenle ben de şişli civarlarında hastane araştırıyorum.

slm canım
öncelikle allah tamamına erdirsin sağlıkla al bebişini kucağına.eğer çok ters değilse sana önerim Ethica İncirliyi öneririm.özel sağlık sigortandan ve ssk dan faydalanabilme imkanların mevcut.biz yaklaşık 10 arkadaş orda doğum yaptık.doktorlarımız dışarıdan geldiler üstelik böyle bir imkanın da var.ben Acıbademe gittim özel sağlığım vardı ama mutad kontroller ve amniyosentez derken limit tükendi.6500 normal,8500 sezeryan dediler bana bu sağlık sigortama indirim yapılmış haliydi üstelik:1shok:
doktorum ben istediğin heryere gelirim dedi 1500tl alırım ve ethicayı öneririm deyince bizde araştırdık hizmet kalitesi çok iyi özellikle bebek hemşireleri ve yoğun bakım ünitesinin olması çok önemliydi.eğer doktorunuda değiştirmeyi düşünürsen çok iyi doktorları var.arkadaşımın doğumunu Nur hn yaptırdı çok çok memnun.üstelik şu anda kampanya başlattılar kadın doğumun muayneleri ücretsiz.ulaşımıda çok kolay metrobüs durağının yanı hemen.sana geleceklerin ulaşmasıda çok rahat.ben git gör derim.çok şükür benim kuzum sağlıkla doğdu darısı senin ve tüm hamişlerin başınaa.s.

canım yazmayı unuttum ethicanın bir özelliğide doktorun dışarıdan bile gelse ssklı doğum yapabiliyorsun.ben ssk faydalandım bebeğimin sarılık değerleri yükseğe yakın diye fototerapi gördü sezeryanlı doğum 1000tl ödedik.

slm canım
öncelikle allah tamamına erdirsin sağlıkla al bebişini kucağına.eğer çok ters değilse sana önerim Ethica İncirliyi öneririm.özel sağlık sigortandan ve ssk dan faydalanabilme imkanların mevcut.biz yaklaşık 10 arkadaş orda doğum yaptık.doktorlarımız dışarıdan geldiler üstelik böyle bir imkanın da var.ben Acıbademe gittim özel sağlığım vardı ama mutad kontroller ve amniyosentez derken limit tükendi.6500 normal,8500 sezeryan dediler bana bu sağlık sigortama indirim yapılmış haliydi üstelik:1shok:
doktorum ben istediğin heryere gelirim dedi 1500tl alırım ve ethicayı öneririm deyince bizde araştırdık hizmet kalitesi çok iyi özellikle bebek hemşireleri ve yoğun bakım ünitesinin olması çok önemliydi.eğer doktorunuda değiştirmeyi düşünürsen çok iyi doktorları var.arkadaşımın doğumunu Nur hn yaptırdı çok çok memnun.üstelik şu anda kampanya başlattılar kadın doğumun muayneleri ücretsiz.ulaşımıda çok kolay metrobüs durağının yanı hemen.sana geleceklerin ulaşmasıda çok rahat.ben git gör derim.çok şükür benim kuzum sağlıkla doğdu darısı senin ve tüm hamişlerin başınaa.s.

zeynepçiğim incili de cazip geldi şimdi bak. metrobüs fikri de güzel. hatta acil doğuma bile metrobüsle gidiyomuşum ben düşünsene. E-5 in trafiğiçok yoğun yaa atlar giderim ne olcakalkisalkisalkis

canım yazmayı unuttum ethicanın bir özelliğide doktorun dışarıdan bile gelse ssklı doğum yapabiliyorsun.ben ssk faydalandım bebeğimin sarılık değerleri yükseğe yakın diye fototerapi gördü sezeryanlı doğum 1000tl ödedik.

çok uygunmuş. zaten yeni doğan sarılık yüksek ihtimal olacak. onuda göz önünde bukundurmak gerekeiyo. sitesinde ssk bilgisi yok ama emekli sandığı yazıyo. açıp bi sorayım ben en iyisi.

çok uygunmuş. zaten yeni doğan sarılık yüksek ihtimal olacak. onuda göz önünde bukundurmak gerekeiyo. sitesinde ssk bilgisi yok ama emekli sandığı yazıyo. açıp bi sorayım ben en iyisi.

canım geçiyo ssk ben biliyorum sen git bak istersen doktorunuda ordan seç uyarsa derim.hizmet hastaneside çok iyi bu konuda oradada ssk var.:CüvCüv:

engidi, hangi sigorta bu iyiymiş. Benim de özel sağlık var ama limiti düşük. Sanırım muayenelerle neredeyse bitecek.
Bir arkadaşaım avrupa hastanesine gidiyor şişli'de. Doktoru herman işçi. çok memnun. Normal doğum 1.000 ve ssk da geçiyor diye biliyorum. Ama geçen yıl bir başka arkadaşım orada dopum yapmıştı ve pazar günü sezeryan yapamayız diye florance'a gönderdiler. çok pahalıya çıktı öyle olunca.

Fatih medical park'ta normal doğum ssk'ya 1.000. Edidural +300 diye biliyorum. Ama hepsini tekrar sormak gerek.

Ben de istanbul cerrahi istiyorum ama gereksiz derecede pahalı. O nedenle ben de şişli civarlarında hastane araştırıyorum.

allianz sigorta canım benim. Ama benim tahlillerim yüzde yüz muayenenin yüzde seksenini karşılıyo. Bunları da doğum limitinden düşmüyo. Normal doğum limitim 1,600 sezeryen 3200 tl..

Istanbul cerrahi güzel hastane gerçekten de ama pahalı işte. Gerek yok o kadar vermeye bence de . Avrupa ve çevre yanyanalar dimi. Pek güvenemiyorum ben onlara ne bileyim. Bişey duyduğumdan değil. Ama sonuçta istanbul çok alternatif var şartlarımıza göre en iyisi olana karar vermeye çalışıyorum..

Ben de Ethica'da genel anesteziyle sezeryan yapacağım kısmetse. Doğuma aynı hastanede çalışan doktorum Ali Paşa Oskay girecek. Hastanenin yenidoğan ünitesi yenilenmiş ve çok iyiymiş, zaten hastanede çok temiz, güven veriyor. İnsanlar güleryüzlü, Allah devlet hastanesinde doğuracak arkadaşlara da böyle personel nasip etsin. Çünkü morale ve güleryüze en fazla ihtiyaç duyacağımız an, doğum anı herhalde. Annem İstanbul'un tanınmış devlet hastanelerinden birinde doğurmaya çalışırken, yan tarafta bir ebenin yine doğum sancısı yüzünden çığlık atan bir kadına " Yaparken de sesin bu kadar çıkıyor muydu!!!!!" diye bağırdığını hala anlatır. Travma yaratır insanda!! Allah iyilerle karşılaştırsın, kötüye muhtaç etmesin! Manyak insanlar her sektörde var mutlaka, sadece özel sektörde böyle bir küstahlığın işten atılmak anlamına geleceğini bildiklerinden kamudaki kadar pervasız davranamıyorlar tahminimce.

Ben de Ethica'da genel anesteziyle sezeryan yapacağım kısmetse. Doğuma aynı hastanede çalışan doktorum Ali Paşa Oskay girecek. Hastanenin yenidoğan ünitesi yenilenmiş ve çok iyiymiş, zaten hastanede çok temiz, güven veriyor. İnsanlar güleryüzlü, Allah devlet hastanesinde doğuracak arkadaşlara da böyle personel nasip etsin. Çünkü morale ve güleryüze en fazla ihtiyaç duyacağımız an, doğum anı herhalde. Annem İstanbul'un tanınmış devlet hastanelerinden birinde doğurmaya çalışırken, yan tarafta bir ebenin yine doğum sancısı yüzünden çığlık atan bir kadına " Yaparken de sesin bu kadar çıkıyor muydu!!!!!" diye bağırdığını hala anlatır. Travma yaratır insanda!! Allah iyilerle karşılaştırsın, kötüye muhtaç etmesin! Manyak insanlar her sektörde var mutlaka, sadece özel sektörde böyle bir küstahlığın işten atılmak anlamına geleceğini bildiklerinden kamudaki kadar pervasız davranamıyorlar tahminimce.

allah tamamına erdirsin canım.Ali beyin çok iyi bir doktor olduğunu duydum,hastanede dediğin gibi yenilendi çok güzel.personel çok ilgili ve güleryüzlü.annenin duyduğunu sigortada bir ebe söylemiş biri doğum yaparken terbiyesiz şeyler.belki para veriyorsun ama insan gibi muamele görüyorsun.zemuszemus

X