Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için kremler ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
sizin anlama sorununuz olduğu kesin :) ben muhasebeciyim abimde web tasarımcı neyin ne olduğunu bilecek akıla sahibim ve az önce buradaki yorumları sitede olduğunu söylediniz :) bu resmen terbiyesizlik.. he birde demekki o web sitesi bu sayfayı gerçekten reklam amaçlı kullanıyor ki bu sitedeki yorumlar oraya alınıyor kopyala yapıştır yapılıyor ben daha fazla yorum yapmıyacağım diyorum size sakın bana laf atmaya kalkışmayın :KK66: ayrıca 2009 yılından beri bu sitedeyim bu zamana kadar reklam yapıyor cümlesini duymamak için normal bilinen markaların beğendiğim bir ürününü bile paylaşmadım ayrıca doğallıktan yanayım !!! siz hala krem hakkında konuşmaya devam edin ben yorum yapmıyorum :KK66:

Galiba beni anlamıosunuz bende bu kremle ilgili olumlu bşyler yazmadım zaten tam aksine önceki yorumlarımı okursan pek bi gelişme göremedim yazdım benim kızdığım nokta herkesi reklam yapıor die suçlamanızdır. Madem doğallıktan yanasınız nie lekeler için çözümler sayfalarında dolaşıosunuz kendinize reklam yapılıor denmesin die öneride bile bulunmadığınızı yazmışsınız madem öyle siz nie bu kadar insanı reklam yapmakla suçluosunuz....

sevgili metu
reklem veya değil herneyse....Sen sitedeki ALINTI yazısını "başka bir siteden ALINTI' DIR" diye anlıyorsun. Böyle olmadığını burda bizim yazdığımız yorumları (dikkat edenler farkedecektir, nedense hep olumlu yorumları) alıp kendi sitelerine kopyalamışlar. Sana bunu anlatmaya çalışıyoruz sadece. Bilmem anlatabildim mi?

Reklam mı, Öneri mi?

Reklam: Reklam, televizyon, gazete, radyo, billboard, dergi, sinema internet gibi mecralar aracılığıyla çeşitli mal, ürün ve hizmetlerin hedef kitlelere ve tüketicilere belirli bir ücret karşılığında tanıtılmasıdır. reklamın ana unsurları; bir ücret karşılığında yapılması, reklamı yaptıran firmalarınn belli olması, mal ürün ya da hizmetlerin tanıtımı yapılırken geniş hedef kitlelere ve tüketicilere hitap eden görsel işitsel ve yazılı medya araçlarının kullanılmasıdır.

Öneri :
Bir sorunu çözmek üzere öne sürülen görüş, düşünce, incelenmek için ileri sürülen şey, teklif.

Reklam ve öneri çok başka şeylerdir, şu durumda burada krem hakkında olumlu yorum yapan herkes ücret ya da bir beklenti karşılığında mı burada yorum yapıyor, işte karşı çıkılan durum bu eğer birisi sizi olmayan bir durumdan dolayı itham ederse buna tepki gösterilmesi gayet doğaldır.

Bu formun amacı nedir? Herkesin kullandığı ürünler hakkında yorum yapması olumlu ya da olumsuz yönleri ile öneride ve fikir alış verişinde bulunması değil midir? Eğer bu yapılmayacaksa neden birbirlerine görüşlerini soruyor insanlar. Bu yapılanana da reklam denmez öneri denir. Burada kimse kimseye bu ürünü al kullan demiyor ki sadece kullandığı ürün hakkındaki yorumlarını yazıyor. Kullanıp kullanmamak kişilerin kendisine kalmış.

Ama hiç kimsede asılsız yere reklam yapıyorsunuz diye başkasına isnatta bulunamaz.

iyi akşamlar mlek
reklamın ne demek olduğunu uzun uzun yazmışsın. Bizleri aydınlattın çok sağol da.....Burada yazan bazı kişilerin eczacının tanıdıkları vs. olma ihtimali aklına geliyor mu hiç? Mesela Sinop' tan Samsun' dan yazanlar var, doğal olarak insanın aklına acaba mı sorusu geliyor. Ayrıca krem söylendiği kadar iyiyse ve bizlere faydası dokunacaksa. Ben bu arkadaşlara teşekkür ederim, bizi lekelerden kurtardıkları için. Önyargılı bakmıyorum kullanacıların tecrübelerini okuyalım ve bu şekilde kararımızı verelim. Arap kızı kremini de yere göğe sığdıramayanlar var hatırlatırım. O yüzden sapla samanı birbirinden ayıralım

sevgili metu
reklem veya değil herneyse....Sen sitedeki ALINTI yazısını "başka bir siteden ALINTI' DIR" diye anlıyorsun. Böyle olmadığını burda bizim yazdığımız yorumları (dikkat edenler farkedecektir, nedense hep olumlu yorumları) alıp kendi sitelerine kopyalamışlar. Sana bunu anlatmaya çalışıyoruz sadece. Bilmem anlatabildim mi?

ben alıntı konusuna diil sadece reklam yapılıor konusuna takıldım aslını bilmeden bu kadar kişiye reklam yapıor demek ne kadar kolay kremi öve öve bitiremesek yerlere göklere sığdıramasak neyse...

iyi akşamlar mlek
reklamın ne demek olduğunu uzun uzun yazmışsın. Bizleri aydınlattın çok sağol da.....Burada yazan bazı kişilerin eczacının tanıdıkları vs. olma ihtimali aklına geliyor mu hiç? Mesela Sinop' tan Samsun' dan yazanlar var, doğal olarak insanın aklına acaba mı sorusu geliyor. Ayrıca krem söylendiği kadar iyiyse ve bizlere faydası dokunacaksa. Ben bu arkadaşlara teşekkür ederim, bizi lekelerden kurtardıkları için. Önyargılı bakmıyorum kullanacıların tecrübelerini okuyalım ve bu şekilde kararımızı verelim. Arap kızı kremini de yere göğe sığdıramayanlar var hatırlatırım. O yüzden sapla samanı birbirinden ayıralım

Sevgili feryaldr,
Sapla saman ayrılacaksa “burada reklam yapılıyorrrr “ diyerek bütün yorum yapanları isnat altında bırakanlara söyleyin önce, sapla saman ayrımının yapılmasını lütfen.

Nette lekelerle ilgili kremleri ararkan rastlamıştım filiz hanımın bu kremle ilgili önerisine, ilk mesajımda belirttiğim gibi ben de ilk önce şüpheyle yaklaşmıştım ama bunu denemeden bilemem onca pahalı kremi denedim bunu denesem ne olacak düşüncesiyle deneyip memnun kaldığımda, yüzdeki lekelerin sıkıntısını bilen birisi olarak gayet iyi niyetle forumda yorumumu yaptım. Fakat şu duruma gelinmiş olması hiç hoş değil. Bakın “ kullanacıların tecrübelerini okuyalım ve bu şekilde kararımızı verelim “ diyorsunuz oysa kullanıp yorum yapan kişilere de reklam yapılıyor deniliyor, peki bu nasıl olacak, sadece memnun kalınmadığında mı yorum yazılmalı o zaman mı reklam yapılmıyor olunacak?

Gerçekten insan iyi niyetle yaptığı yorumlara böyle yaklaşıldığını görünce rahatsız oluyor ve böyle şeyler insanı yorum yapmaktan soğutuyor.
Şüpheci yaklaşım iyidir ama aşırısı ve genelleme yapılması kötü..

Arkadaşlar bu kremi bu forumda ben önerdim, reklam yapıyor deniliyor. Böyle düşünenler lütfen bu kremi kullanmasın parasını bu tür şeylere harcamasın. İçinde böyle bir şüphe taşıyan biri varsa bir kuruşunu bile harcamasın, cildiye doktoruna gidip önerdiği tedavi yöntemlerini denesin.

Ki bakılırsa 2006 yılından beri üyeyim,2004 ten beri de takip ederim genelde forumları okurum yorum bile yapmam, okur okur geçerim, ama bu konuda çaresiz kalan hanımlara öneride bulunmak istedim,keşke bulunmasaymışım, bunu yanlış anlayanlar varsa , kendi şüpheleriyle başbaşa bırakıyorum.

iyi akşamlar mlek
sevgili feryal ,sana samsundan yazıyorum.. sinop la yakın olmam nedeni ile bu kremle tanıştım.ve iyi ki tanışmışım.senden bir şey rica edebilir miyim ? lütfen yanlış anlama tüm samimiyetimle soruyorum...yüzünde bizimki gibi bir leken var mı ??. eğer yoksa bizim gibi hisetmen imkansız çünki.......kahverengi bir bıyık ile dolaştığını düşün mesela....acil olarak evden çıkamamayı düşün mesela...ya da kapı çaldığında panik olduğunu ...işte benim böyle bir hayatım var dı... ama sen hayır ben de bu lekelerden şikayetçiyim diyorsan lütfen kremi dene ...eğer sen de bizim gibi bu lekelerden çekmişsen zaten pek çok şeyi denemişsindir.
bence krem kadar değerli olan ne biliyor musun.? eczacının bizlere cildimiz konusunda çok yardımcı olması..lekelerden kurtulana kadar irtibatı kesmemesi.eger kremi deneme fırsatın olursa lütfen karşılaştığın her problemi forum sayfasında bizimle de paylaş..
sevgiler...pelin55

okudum okudum.. ve sadece bu başlıkta 7-8 tane yorumu olan başka sayfalara yorum yapmayan ve benim yorumlarmdan dolayı hepsinin buraya üşüşmesinden ya da bir kişi :) bilemiyeceğim onlara söylüyorum..

reklam nedir nasıl yapılır nasıl ilgi çekilir ürün satışı nasıl olur kar nasıl elde edilir..

bunları benden daha iyi bilen varsa buyursun..!

1.si burada yapılan yorumlar lekeyeson.com sayfasında yapıştırılamaz..Bu bir suçtur bana göre..

2.si reklam yapmıyoruz diyorsunuz hala bir toz kondurmamakta ısrarcısınız.. birde 2006den beri bu sayfada olan kişi :) hayalet dolaşıyordun galiba hiç alt tarafta nikini görmedim okurken :KK66:he birde belkide orada çalışıyorsunuz aklınıza bu site geldi patronunuza önerdiniz veya sizsiniz patron :)

3.sü lekem var ve bunu doğal yollarla çözmeye çalışıyorum dedim kremlerle demedim... dikkat arkadaşım :)

4.sü burada reklam yapılıyor hemde göz göre göre..!!!

ürünün fiyatını bilmiyorum ama sonuç olarak kk forumunda bir ürün iyidir denildikten sonra almayan kalmıyor heleki bu konuda çok kişi var bir yöntem arayan..

sizde çok güzel bir sayfa bulmuşsunuz önerip milleti kendinize çekmek için.. bizim bayanlar meraklıdır ve işe yarar ümidiyle alacak olan kişide çoktur eminim..

ve bu sayede 10 tane ürün satılsa sadece bu 10 ürünün tane başı 30 tl olsa (fiyat bilmiyorum) 300 tl eder...

ayrıca reklam webde çok ucuza ve rahat bir şekilde yapılabiliyor.... sakın ama sakınnn karşınızdakini APTAL olarak görmeyin !!

sivilce izlerin nasıldı canım delikler varmıydı yoksa kırmızı leke şeklindemiydi

cnm kırmızı leke şeklinde ve benek benek izleri vardı açık kahve şeklinde (geçmiş yıllardan kalma). buarada güneş lekemdede açılma varmış ,eşim söyledi. bugün akşam 5. kez süreceğim. tek tük sivilce çıkıyordu, sivilce kremide göndermişti mustafa bey, dediği gibi 2 gündede kuruttu ve hiç çıkmıyor.
buarada bi arkadaşımız ''birde niye bu sayfada 3 misafir var sürekli !!! çünkü üçüde o kişi :KK66: DEMİŞ. ama bende genelde misafir olarak giriyorum yorumları okuyorum, yorum yapacağım zaman giriş yapıyorum...

arkadaşlar aranıza yeni katıldım. herkese merhaba,
benim vitiligo rahatsızlığım var..doktorum protopik diye bir krem önerdi..ama bir ay oldu hiç bir değişiklik yok...
bu konuda bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

arkadaşım bu kremin vitiligoya iyi geleceğini düşünmüyorum,yinede bilemem...nette daha farklı tedavi yöntemleri var araştırabilirsin..hatta bir ışık tedavisi varmış,bilmem biliyormusun..

isterseniz yaptığınz yorumları silin hepsini log alarak aldım :KK66: meydana buyurun hadi !!!

arkdaşım aslında ben de bu kremden etkilendim,yani lekelerimden çok şikayetçiyim. bebek gibi cildim vardı, şu an halime gerçekten çok üzülüyorum. ürün bir eczacının da olduğu için deneyeceğim.
ben şunu anlayamadım, siz bu kremi kullanmayı hiç düşünmüyorsunuz belki lekeleriniz de yok. ama nedense çok abartılı uğraşıyor ve sürekli inatla reklam, reklam diyorsunuz. tabi reklam da olabilir. ama sizin bu tavrınıza karşı ben de şunu düşünmeden edemedim: ACABA SİZİN DE MUSTAFA BEYLE BİR SORUNUNUZ MU OLDU DAHA ÖNCE?

Arkadaşlar bizler için bu kadar hayatımızın içinde yer edinmiş bir konuya bu denli bir kuşkuyla yaklaşılması çok doğal.Hepimiz bir takım çözüm yolları arıyoruz kimyasal,bitkisel vs. bu kremi kullanım konusunda başta bende olumlu şeyler düşünmüştüm ama daha sonra tereddütlerde kaldım ve zaten annem de doğru olmayacağını söyledi ve kremi edinmemi engelledi yüzümüz bu sonuçta açıkçası kötü bir hal almasından ve bu günümü aramaktan korktum daha sonra verilen internet sitesi adresinde buradaki yorumların kullanılmış olması içimizden bir kaç üyenin ürünün tanıtımı açısından bu şekilde aramızda bulunabilme olasılığını düşünmeme sebep oldu ama kimseyi de itaam edemem bu yüzden kullanan arkadaşlarımdan bir ricada bulunmak istiyorum resimlerini paylaşmalarını bu çok zor birşey olmasa gerek çünkü şimdiye kadar hiç bir paylaşımda bulunulmamış isterim ki cildinizin öncesi kullanım aşamasında ki hali ve sonuçlarını görebileceğimiz fotoğraflar birde gözümüzle görelim ve inandırıcılığı artsın güvenilirliğini öğrenelim öyle değil mi? Tabiki kimseye birşey ispatlamak zorunda değilsiniz fakat ortaya sunduğunuz fikride desteklemelisiniz görsel olarak nacizane fikrim

X