Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için kremler ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
haklısın güneş kremleri parlatıyor insanın yüzünü belki deniz hanımda güneş kreminden parlıyordur. neyse kimse moralini bozmasın bebek gibi teni olanların birazda genetik galiba benim tanıdığım biri var yüzüne ne bakım uygular ne birşey sadece banyoda kese yapar okadar güzel ki cildi, belki de biraz oluruna bırakmak lazım türlü türlü kremlerle yoruyoruz cildimizi:1no2:

Arkadaslar
Cok eski tarihli bir konu ama bn yeni gördüm
Biriniz bana Mustafa beyin numarasını verebilir mı ?
Ben de hem kendime hem de anneme almak istiyorum ( annemde yaşlılık lekeleri var acaba faydası olur mu )

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı

Palmers dan eventone dark spot corrector... Resim ekleyemiyorum, muhtesem bir krem, gunes lekesi, yas lekei, dogum lekesi ve sivilce lekesine kadar geciriyor. Ben kullandim, cok cok iyi....

Benim bir arkadasim da kullandi gece ve gunduz kremini... İsteyenler benimle irtibats gecsin, yurt disindan yeni geldim ama, arkadasim orda, gelecek bu hafta ve o dermatolg... Zaten o tavsiye etmisti bana da.... :KK16:

Iyi günler
Tam olarak kremin adını yazarmisin Ltfn
Ben de yurtdisindayim burda bulabilirim sanırım

numarasını verebilirmisin bu siteye yeni üye oldum ama gerçekten kullanamıyorum cahil kaldık :) Filiz Hanıma mesaj atamadım numarasını burdan verebiliyormusunuz? yada rica etsem bana mesaj atabilir misiniz?
Arkadaşlar biz de bugün ofiste ki arkadaşımla birlikte ürünü sipariş ettik kullanmaya başladığım da sizleride bilgilendiririm açıkcası biraz korku var içimde ama bakalım deneyip görecegiz Ecz. Mustafa bey çok olumlu konuştu umarım sonuçta olumlu olur :18: :KK9:

Ablam hamile şu anda hamileyken önerebileceğiniz bir krem veya kullanılacak bir bitkisel karışım varmıdır

numarasını verebilirmisin bu siteye yeni üye oldum ama gerçekten kullanamıyorum cahil kaldık :) Filiz Hanıma mesaj atamadım numarasını burdan verebiliyormusunuz? yada rica etsem bana mesaj atabilir misiniz?

Kızlar bu sinoptaki eczacının kremini cok ovmuslerdi . Ama kullananların son bildirimlerini geri okuyun lutfen
Ben de almaya karar vermiştim.ilk 10 gunde bütün lekeler gidiyormuş ama sonradan fazlasıyla geri geliyormuş . En bastan kullanıp sonrasında neler oldugunu burda kullananlardan araştırın oyle alın bence

kullananların kötü yorumlarını hiç görmedim ozaman biraz daha araştırıyım çok çok teşekkür ederim canım :KK54:
Kızlar bu sinoptaki eczacının kremini cok ovmuslerdi . Ama kullananların son bildirimlerini geri okuyun lutfen
Ben de almaya karar vermiştim.ilk 10 gunde bütün lekeler gidiyormuş ama sonradan fazlasıyla geri geliyormuş . En bastan kullanıp sonrasında neler oldugunu burda kullananlardan araştırın oyle alın bence

Merhaba bana sinoptaki eczacının numarasını yollayabilir misiniz? :KK43: Sitede yazmıyor engellenmiş de memnun kaldınız mı ayrıca arkadaşlar ilgilenirseniz sevinirim teşekkür ederim şimdiden :KK3: özelden mesaj atarsanız iyi olr sitede yasak hmen siliyorlar :KK19: :KK20:

Merhaba filiz hanım eczanenin tel nosunu msj olarak gönderirmisiniz benimde cilt lekesi sorunların var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sinoz leke kreminin toplatıldığını okumuştum az önce bir sitede gördüm indirimli satılıyor halen

Düşünsenize tıp kısa zamanda inşallah lekeler konusunda gerçek ve kalıcı bir çare buluyor ve lekelerimizden kurtuluyoruz

İlacın fiyatı 25 TL. internetten havale yaptım, kargoyu ödemeli yolladı . 5,23 tl de o tuttu. Toplamda 30.23 tl masrafım oldu. Hele dün akşam eşim ya senin lekelerin gitmiş mükemmel görünüyorsun dedi, allah mutluluktan havalara uçtum valla. Normalde yorum bile yapmaz bu konularda :)
İşyerinden bir arkadaşımda bendeki farklılığı görünce, denemek için krem istedi benden. Bugün çok az getirdim o da kullanacak bu akşamdan itibaren, onun izleri 20 yıllık var, oğluna hamileyken çıkmış bir daha da gitmemiş. İnşallah o da kurtulacak.
Bu arada ben eczacıyı aradığım zaman, onunla uzun uzun konuştum, kendiside gayet sabırlı bir şekilde bütün sorularıma cevap verdi. Ve dediki Filiz Hanım siz bu lekeleri geçirmek için çok uğraşmışsınız, ama bana güvenin pırıl pırıl bir cildiniz olacak. Arayın eczacı mustafa beyle konuşun, size detaylı açıklayacaktır. Benden de selam söyleyin.

Slm bana bu gondericininslm bende ukaşmak istiyorum kızlar acil tel verebilirmisiniz cilt lekekerim icin yardim edin

Benimde doğumdan sonra lekelerim kaldı,burnumun üstünde yanaklarımda bıyık bölgemde, bir sürü ilaç kullandım, expigment fade out, uzun süre kullanıyordum hafif açılma oluyordu. sonrasında yine beliriyorlardı. Çaresiz kaldım, ilaçlar fayda etmiyordu, zaten geçmiyordu, insanların yüzüne direkt bakamaz oldum, kompleks yaptım, lanet gibiydi,aynaya baktığımda kendimi tanıyamıyordum, ifadem değişmişti.
Allaha şükür kızlar, yine kadınlar klubünde bir forumda bir eczanede lekeleri yok eden bir kremden bahsediliyordu. Bu seferde bunu deneyeyim dedim, ne olacakki?? Zaten denemediğim bir şey kalmadıki limonlarmı karbonatlarmı sirkelermi suna dumankaya, ahmet maranki tarifleri mi, hepsini denedim. Arap kızını bile denedim.. Sinoptaki O eczaneyi aradım ilacı yaptırdım. Bana nasıl kullanılacağına dair bir yazıyla birlikte minnacık bir kutu içinde , kargoyla gönderdi, 1 gün sonra elimdenydi. 10 gündür kullanıyorum. Deriyi kat kat soydu, kahverengi lekeler, soyulup terketti yüzümü. Sonuç muhteşem, pembe beyaz yumuşacık lekesiz cildime tekrar kavuştum. Geçen cuma eczacıyı aradım teşekkür ettim.. Kullanmaya devam ediyorum eczacı, kesinlikle güneş kremi kullan dedi. Tekrarlar mı dedim, güneşten korunman şart yoksa tekrarlayabilir dedi. Burda reklam yapıyor gibi olmayayım ama, eczanenin adını veriyorum. Yasak mı bilmiyorum, Ama kızlar lekelerden çektiğim çileyi ben bilirim. Arayın konuşun, belkide sizede çare olur. Eğer çare olursa dualarınıza arada bir benide dahil edin :)
Bu arada içinde ne var bilmiyorum, Eczacı kimyasal ve bitkisel karışım dedi, türkiyenin her yerine avrupaya bile gönderiyormuş, XXXXXXXXXXX

Eczacinin numarasini vere bilirmisiniz

Benimde doğumdan sonra lekelerim kaldı,burnumun üstünde yanaklarımda bıyık bölgemde, bir sürü ilaç kullandım, expigment fade out, uzun süre kullanıyordum hafif açılma oluyordu. sonrasında yine beliriyorlardı. Çaresiz kaldım, ilaçlar fayda etmiyordu, zaten geçmiyordu, insanların yüzüne direkt bakamaz oldum, kompleks yaptım, lanet gibiydi,aynaya baktığımda kendimi tanıyamıyordum, ifadem değişmişti.
Allaha şükür kızlar, yine kadınlar klubünde bir forumda bir eczanede lekeleri yok eden bir kremden bahsediliyordu. Bu seferde bunu deneyeyim dedim, ne olacakki?? Zaten denemediğim bir şey kalmadıki limonlarmı karbonatlarmı sirkelermi suna dumankaya, ahmet maranki tarifleri mi, hepsini denedim. Arap kızını bile denedim.. Sinoptaki O eczaneyi aradım ilacı yaptırdım. Bana nasıl kullanılacağına dair bir yazıyla birlikte minnacık bir kutu içinde , kargoyla gönderdi, 1 gün sonra elimdenydi. 10 gündür kullanıyorum. Deriyi kat kat soydu, kahverengi lekeler, soyulup terketti yüzümü. Sonuç muhteşem, pembe beyaz yumuşacık lekesiz cildime tekrar kavuştum. Geçen cuma eczacıyı aradım teşekkür ettim.. Kullanmaya devam ediyorum eczacı, kesinlikle güneş kremi kullan dedi. Tekrarlar mı dedim, güneşten korunman şart yoksa tekrarlayabilir dedi. Burda reklam yapıyor gibi olmayayım ama, eczanenin adını veriyorum. Yasak mı bilmiyorum, Ama kızlar lekelerden çektiğim çileyi ben bilirim. Arayın konuşun, belkide sizede çare olur. Eğer çare olursa dualarınıza arada bir benide dahil edin :)
Bu arada içinde ne var bilmiyorum, Eczacı kimyasal ve bitkisel karışım dedi, türkiyenin her yerine avrupaya bile gönderiyormuş, XXXXXXXXXXX

Eczacının numarsini göremiyorum filiz hanım

eczacının bilgileri görünmüyor

X