Ankara Etlik Zübeyde Hanım Doğumevinde doğum yapmış ya da yapacak olanlar:)

filizerdem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2008
190
1
merhabalar 33 haftalık hamileyim etlik zübeyde hanım doğumevinde doğum yapacam hayırlısıyla doktorum volkan kurtaran özeline gidiyorum her ay.
benim öğrenmek istediğim şu doktorlar ii davranıyormu eğer mesai saatleri içinde olursa volkan bey girecek ama olmazsa hangi doktor varsa o .
birde bu hastanede özel oda varmı fiyat hakkında bilgisi olan varmı?

Son düzenleme:
aynı konuda bende soru soracaktım.. Umarım bir cevap veren çıkar... doğum yapan arkadaşlar etlik zübeyde hanımla acill bilgiye ihtiyacım var benimde

h,ç k,mseler yok galiba catcar sen hangi tarihte doğum yapacaksın benimkisi 1 ağustos erken olmazsa tabi:) özeline gittiğin bi doktoor varmı?

vereliniortak
merhabalar 33 haftalık hamileyim etlik zübeyde hanım doğumevinde doğum yapacam hayırlısıyla doktorum volkan kurtaran özeline gidiyorum her ay.
benim öğrenmek istediğim şu doktorlar ii davranıyormu eğer mesai saatleri içinde olursa volkan bey girecek ama olmazsa hangi doktor varsa o .
birde bu hastanede özel oda varmı fiyat hakkında bilgisi olan varmı?

MRB CNM HAYIRLI OLSUN BEBEGIN ALLAHIM SAGLIKLI BEBEGINI KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN

ZUBEYDE HANIM HASTENESINDE KAYINVALIDEM YATMISTI COK BEGENMISTIK COK TEMIZ HEMSIRELER COK ILGILI FILAN vereliniortak

NEYSE FILIZ ERDEM GALIBA SENIN ADIN FILIZ ESININ ADI ERDEM BENIMDE ADIM YELIZ ESIMIN ADI ERDEM VE BENDE HAMILEYIM ZUBEYDE HANIMA GIDIYORUM SUREKLI NEYSE HAYIRLI OLSUN

merabalar ben yeni katıldım aranıza 10 haftalık hamileyim ilk bebeğim bende zübeyde ye gidiyorum 2 kere muayeneye gittim ama özeline gitmek istiyorum ne kadar ücreti bide hangi doktor iyi bilgi verirseniz çok sevinirim herkese güzel hamilelik dönemi diliyorum:..

ben zekai tahirde yaptım 2 bebeğimi de
ama temmuzda olacağı için devlet hastanesi düşünmüyorum yazın bebek ölümleri virüs olduğu için çok oluyor biliyorsunuz!!!(((((arkadaşım doğumu orda yaptı ziyaretine gitmiştim temiz ama o baharda yaptı mayıs taydı...Benden size tavsiye devlet hastanesi seçmeyin....Moralınız bozmak gibi olmasında....Zekai tahirde özel oda 250 tl ydi
4 sene önce ....

bende zübeyde hanıma bikaç kez gittim gayet temizdi doktorloruda çok ilgilendi komşularımdanda yakın zamnda orda doğum yapan oldu hepside çok memnun kaldı ebnde orda doğum yapmayı dülşünüyorum özel odada tutabiliyormuşuz ayrıca okadr pahalıda değil 25-50 rası bişey olması lazım ay sonu gittiğimde odayı öncedenmi ayarlamk lazım ve fiyatları konusunda tam bilgi sahibi olucam bilgisi olan varsada burdan slerse seviniriz

jasomen etlik zübeyde dogun hastanesini tavsiye etmem ben memmun degilim dogom odasında hayvan gibi davranıyorlar insanın piskolejini bozuyorlar

bende ilk oğlumu etlık doğum evınde yaptım hiç bir memnunıyetsızlıgım olmadı şuandada kontrollere gıdıyorum doktorlarda hemşirelerde çalışanlarda gayet anlayışlı ve nazik benden sonra doğum yapan arkadaşlarım da oldu,onlarda gayet memnun 29 haftalık gebeyım ve yine etlık doğum evınde yapıcam doğumumu hiç bir tereddutumde yok içimde hastaneden ve çalışanlardan yana.

bende sinan karadenize gidiyorum etlik zübeydede iyi bi doktor dinliyo sorduğun sorulara açıklayıcı cevaplar veriyo bi sorunum olmadı

arkadşlar özel doktor ücreti ne kadar birde doğumda ne kadar ücret alıyorlar özel doktor olursa ve şuanda özel odaların ücretini bilen varmı

arkadşlar özel doktor ücreti ne kadar birde doğumda ne kadar ücret alıyorlar özel doktor olursa ve şuanda özel odaların ücretini bilen varmı

canım özel oda fiyatı günlük50 tl
volkan kurtaranın kızılayda muayenesine gittim her ay ultrasona özelde girdim her ay 160 ytl veriyorsun
kan nst bunlar olursada hastaneye yölendiriyor ücretsiz
doktorlar doğuma ücretsiz giriyo canım ama bulabilirsen genelde ya tatilde oluyorlar ya da seminerde..
hayırlı doğumlar

özel oda tutarsan sancını orada çekebiliyorsun herkesle beraber yatırmıyorlar dediler ben de sırf o yüzden orayı istiyorum ama personel hakkında hiçbir bilgim yok ama zekai tahirde herkes aynı oda da bağıra çağıra çok insan korkar

Bende bu hastaneyle ilgili çok iyi şeyler duymadım.Bir kaç yakınım orda doğum yaptı.Doğuma asistanların girdiğini ve hiç memnun kalmadıklarını söylemişlerdi.

insanları memnun etmek çok zor,herşeyden memnun olan bır toplum olmayı henüz başarabilmiş diğiliz,etlik doğum evınden hiç bir şikayetım yok orda doğum yapmayıda düşünüyordum ama bir sağlık sorunumdan dolayı sanırım orda doğum yapamıycam ve yıne bana bu uyarıyı o hastanedekı doktorlar yaptı,umursamamış olsalardı ilgılenmezlerdi diye düşünüyorum.allah hepimizin bebeklerini sağlıklıcakla kucaklarımıza almayı nasıp etsın ınş.

bende ilk oğlumu etlık doğum evınde yaptım hiç bir memnunıyetsızlıgım olmadı şuandada kontrollere gıdıyorum doktorlarda hemşirelerde çalışanlarda gayet anlayışlı ve nazik benden sonra doğum yapan arkadaşlarım da oldu,onlarda gayet memnun 29 haftalık gebeyım ve yine etlık doğum evınde yapıcam doğumumu hiç bir tereddutumde yok içimde hastaneden ve çalışanlardan yana.

bende etliği düşünüyorum şansa artık.

X