Beklenen günde regl olamama

O

okyanus_27

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi okyanus_27
Merhaba,
İlk olarak bu sitede paylaşımlarınızın olması çok güzel ve paylaşmak, çözüm yolu üretmek çok güzel. Paylaşmak istediğim ve yardım beklediğim bir konu var.Yakın bir Arkadaşım 10 nisanda kürtaj oldu 10 gün sonra kontrole gittiğinde herşey normalmiş ve gebelik tamamen sonlanmış buna takiben mayıs 8 de adet kanaması olmuş içine sinmediği için adetini bittiği gün yani 14 mayısta beta hcg kanda gebelik testi yaptırmış sonuç 2 yani gebe değilmiş ama haziran ayında olması gereken adeti olmamış yaklaşık 1 haftadan beri gergin ve korkular içinde. hamilelik devamı olurmu? kafayı yemek üzere ve bana sordu bende sizlere soruyorum. Acilen bilgilerinizi bekliyorum.

• Konu Sahibi okyanus_27
Yok canım olmaz öyle birşey. Kürtaj yapılıp hamilelik mi devam eder? Mevsim değişikliği ve stres yüzünden gecikmiştir.

• Konu Sahibi okyanus_27
Ama mayıs 8 de adet olmuş ve aradan kaç gün geçmiş. haziran 6-7 de olması gerekiyormuş. neden bu kadar uzarki. hiç bir belirtisi de yok olacağına dair, halinden psikolajisinden ben bile korktum. adet söktürücü bir ilaç mı alsa acaba

• Konu Sahibi okyanus_27
6-7 haziranda olması gerekiyorsa henüz 4-5 gün gecikmiş demektir. robot değiliz ki zaman zaman böyle gecikmeler normal. Ama strese girerse neden olmadım diye daha da gecikir.

• Konu Sahibi okyanus_27
haddinden fazla giriyor,uyku düzeni bozulmuş sigara üstüne sigara içiyor benim ona ne şekilde yardım etmem lazım 2 kilo vermiş ve 1 ay sonra nişanı var.bende diyorum git bir daha kanda test yaptır diye. sonuç pozitif çıkarsa çaresi yok diye korkuyor. bu arada yardımın için çok teşekkür ederim

• Konu Sahibi okyanus_27
Bu konuda bilgisi olanlardan yardım bekliyoruz

• Konu Sahibi okyanus_27
hiç bişey olmaz kalbini ferah tutsun gebelik sonlandıysa ve kanda baktırdı ve sonuç 2 çıktıysa hamile değildir şimdi bu arkadaş hem evli değil kürtaj oldu hem de 1 ay sonra nişanı var ne diyeyim bilmiyorum ki ama hamile olmadığı zaten kanda çıkmış boşuna üzülmesine gerek yok

• Konu Sahibi okyanus_27
Hem kürtaj olmuş hemde adet görmüş,beta hcg de 2 bide bunun için neden hala gergin anlamadım.Bal gibi hamilelik yok.içi rahat olsun.

• Konu Sahibi okyanus_27
haklısınız ama bende söylüyorum korkma endişe yok diye ama regl olmadığı için hala çok gergin. Bende form köşesini ziyaretçi olarak sürekli takip ediyordum ve üye olup sizlerin tecrübelerinden yararlanmak istemedim. sizce 2. ay olmamasına rağmen regl olmaması normalmi? yazdıklarınızı yanımda okuyor ve azda olsa rahatlıyor. iyiki bu form var. ılginiz için minnettarım

yapmış bir hata ve hatasının bedelini çok ağır ödüyor.kanda testi regl bittiği gün yaptırmış yanlış sonuç vermesinden korkuyor.

haklısınız ama bende söylüyorum korkma endişe yok diye ama regl olmadığı için hala çok gergin. Bende form köşesini ziyaretçi olarak sürekli takip ediyordum ve üye olup sizlerin tecrübelerinden yararlanmak istemedim. sizce 2. ay olmamasına rağmen regl olmaması normalmi? yazdıklarınızı yanımda okuyor ve azda olsa rahatlıyor. iyiki bu form var. İlginiz için minnettarım

havadan sudan STRESTEN herşeyden olur özellikle stresten olur fazla kafasına takmasın

regl bittiği gün yapılan testinsonucu doğru çıkmayabilir tekrar yapsın da siz de kurtulun

neden doğru çıkmayabilir ki sonuçta kan testi

X