hamile kalabilmek için öksürük ilacı

bebisim52

Tüm varlığım kızımmm...
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
5.054
245
öksürük ilacının adı mentopin 600 mg,başka isimlerde satılan ilaç da vardır,önemli olan içinde n acetyl cystein olması.kalsiyum sandoz gibi,bir bardak suyun içinde çözdürüp içiyorsun.Bu kadar.Sadece sabahleyin içiyorsun.aç,tok farketmiyor.Adetin üçüncü günü başlayıp en az 5 gün içiyorsun.Adetin bitene kadar da içebilirsin.

kızlar ben bunu bir siteden kopyala yapıştır yaptım ve çok şaşırdım bununla ilgili bilgisi olan varmı acaba

galiba klomen ile birlikte kullanılıyor dr veriyormuş galiba acaba deneyen kullanan varmı

evt cnm öksürük ilacı bende şaşırdım biraz araştırdım yumurta geliştiriyomuş ama klomenl e birlikte alınıyomuş

Arkadaşlar böyle bilinçsizce şeyler uygulamayın sakın kaş yapayım derken göz çıkarmak olur bu.Saçmalık kesinliklekaydirigubbakcemile3

şurup değil cnm ilaç klomenle birlikte veriliyomuş vede yumurtalıkları geliştiriyomuş

kimyasaldan bahsediyosunda bütün ilaçlarda var kimyasal

google mentopin yaz görürsün

ay inan mıyorum yaa çocuk çocuk derken geberip gideceğiz vallahi haaa:bbo:kafamçokkarıştı

arkadaşlar gülüyorsunuz da hiç belli olmaz belki bi etkileşimi vardır. kızcağız iyi niyetle bulmuş paylaşmış. ayrıca öksürük şurubunu günde tek dozdan 5 gün kullanmayla da kimse ölmez. gerçi ben denemem ilaçtan ziyade bitkilerden yanayım.

valla pişman oldum cnm ben denedim biliyorum demedim ki böyle birşey varmış diyorum açıp baksınlar napım ay

X