Göz Çevresi Bakımı gözaltı morluklarına hemoroid (basur) kremi kullanan var mı

ben de duydum güya gülben ergen kullanıyormuş.ne söyleyen arkadaş ne ben cesaret edebildik kullanmaya.ben de yorum vardır diye baktım.evet kızlar kullanan varsa bilgi verebilir mi?

Ebru Akel ilk olarak bu konu ile gündeme gelmişti hatta işe yaradığını itiraf etmişti ama uzmanlar zararlı olabileceği konusunda uyarmıştı insanları..

bende ebru akelden duymuştum, hatta riskli olduğu için bir haber programına çıkıp konuşmak zorunda kalmıştı. sürerken çok dikkat etmek gerekiyormuş, göze kaçabilme ihtimalinden dolayı. faydası olduğunu söylemişti

Gözkapağı şişliğinede iyi gelirmi acaba.Denemediğim bişe kalmadı bunuda deniyim bari:)

ya ben de duymuştum.hani o bölgeyi sıkılaştırıyor ya gözaltını da sıkılaştırıyormuş diye duydum.kullanan yok mu gerçekten de hiç bişey yazılmamış da....

arkadaşlar öncelikle merhaba benimde en büyük sorunum bu yani göz altı torbalarım ne yapacagımı bilmiyorum ve moralim cok bozuluyor hemoroid kremi ercekten işe yarıyormu kullanan hiçmi yoookkk lütfen kullanan varsa bizi bilgilendirsin markasını falan yazsın :çok üzgünüm:

yosun yağı iyi geliyor ben kullanıyorum tavsiye ederim ama pamuğu önce su ile ıslatıp yağdan da bi damla döküyorum ki seyrelsin diye çünkü biliyosunuz göz çevresi hassas:)

arkadaşlar hemoroid kremi çok bilinen ve en eski jızlı toparlama yöntemidir ama uzun vadede damarları sıkıştırdığı için zararlıdır.. yani uzuun kullanımda kaş yapayım derken kırışık çıkartır..
ha ama diyelim, o gün özel bir gün o zaman 2 gün evvelden sürersiniz, o güne süper toparlanmış olur göz çevresi evet.. ama uzun vadede zarar yani.. basur kremi nereye sürülüyo? eh oranın damarlarını büzüştüren şey göz çevresini ne biçim şekle sokuyo düşünün bi :))
uzun vade derken standart bakım olarak kullanmak zararlı diyoru yani, kısa vade çözüm olarak üzerine yöntem yok :)

arkadaşlar hemoroid kremi çok bilinen ve en eski jızlı toparlama yöntemidir ama uzun vadede damarları sıkıştırdığı için zararlıdır.. yani uzuun kullanımda kaş yapayım derken kırışık çıkartır..
ha ama diyelim, o gün özel bir gün o zaman 2 gün evvelden sürersiniz, o güne süper toparlanmış olur göz çevresi evet.. ama uzun vadede zarar yani.. basur kremi nereye sürülüyo? eh oranın damarlarını büzüştüren şey göz çevresini ne biçim şekle sokuyo düşünün bi :))
uzun vade derken standart bakım olarak kullanmak zararlı diyoru yani, kısa vade çözüm olarak üzerine yöntem yok :)

Sen kullandın mı? Kısa vade de olsa işe yarıyorsa süper. En azından özel günleri kurtaralım sositososito

yok ben kullanmıyorum da annem kullanır gerektiğinde, ondan biliyorum :) yıllardır yapar yani, çocuktum yapardı, hala arada bir yapar :)

YA ALLAH ASKINA GOZUMUZ BEDENIMIZDEKI EN INCE DERIYE SAHIP-tatlicadiarzu-NE YAPIYORSUNUZ YA HER SEYI SURUYOSUNUZ:kızgın:HEPINIZ AKLI BASINDA INSANLARSINIZ SOSYOKULTUREL SEVIYENIZ OLDUKCA YUKSEK NASIL OLURDA INANIRSINIZ BOYLE SEYLERE:eek:lmaz:EBRU AKEL BUGUN SURER YARIN SORUN CIKARSA MILYARLARCA PARA VERIP YAPTIRIR PEKI YA BIZ?:eek:lmaz:YAPMAYIN TATLI ABLALARIM
BUDA GOZLERININ ALTINA BASUR KREMI SUREN HANFENDI BUNAMI BENZICEZ SIMDI...kafamçokkarıştı

YA ALLAH ASKINA GOZUMUZ BEDENIMIZDEKI EN INCE DERIYE SAHIP-tatlicadiarzu-NE YAPIYORSUNUZ YA HER SEYI SURUYOSUNUZ:kızgın:HEPINIZ AKLI BASINDA INSANLARSINIZ SOSYOKULTUREL SEVIYENIZ OLDUKCA YUKSEK NASIL OLURDA INANIRSINIZ BOYLE SEYLERE:eek:lmaz:EBRU AKEL BUGUN SURER YARIN SORUN CIKARSA MILYARLARCA PARA VERIP YAPTIRIR PEKI YA BIZ?:eek:lmaz:YAPMAYIN TATLI ABLALARIM
BUDA GOZLERININ ALTINA BASUR KREMI SUREN HANFENDI BUNAMI BENZICEZ SIMDI...kafamçokkarıştı
doğru söylüyorsun canım.

sakın denemeyin benim duyduğuma göre önce evet sıkılaştırıyor ama sonra uzun vadede daha fazla yıpratıyormuş

aa benim de hem basurum hem göz altı morluklarım var delikafadulden ama denemem korkarım bişe mişe olur şimdi popikle göz bir deil:nazar::eek:

göz altı morlukları ve şişlikleri için doktora gitmiştim...doktor kılcallaraı büzüştüren bir hap, ve hemoroid kremi vermişti... bir hafta boyunca kullan sonra tekrar gel dedmişti, yanında da 250-300 TL'ye gece -gündüz göz kremi,yatıştırıcı göz kremi iteledi mi yoksa ben mi öyle düşünüyorum, günahını almak da istemiyorum...
sonra ben ona tekar gitmedim... bir ara sık kullanıyordum basur kremini.. bi kere morluk falan almıyor, şişliği alıyor, göz çevresini biraz da kurutuyor... sonra zararlı olduğunu duydum, gööz altındaki yağları inceltiyormuş, e zaten erkeklerin gözlerinin daha az mor olmasının sebebi derilerinin daha kalın olması... krem orayı inceltiyorsa uzun vadede zararlı demek ki, bunu duyunca kullanmayı bıraktım. Sadece çok şiştiklerinde acil durumlarda sürüyorum artık... dümdüz yapmıyor tabi göz altını, göz yapınıza bağlı... ama şişliği bir nebze de olsa azaltıyor... üstelik benim göz kapaklarım da şişer... daha çok onları indiryor...

göz torbalarında ben şimdiye kadar sadece şu kremin faydayını gödüm...Soin Spécific Lisseur Intense Yeux __ yeşil beyaz bir tüpü var, pirinç özlüymüş, aslında anti ageing die geçio... bunu sürüp masaj maskemi takıp yattığımda sabahları gözlerim her zamankinden daha az şişmiş oluyor; ama morluklar hala yerinde duruyor...
yine bu masaj maskeleri de az çok şişliği alıyor; ama yatmdadn önce kullanmak şartıyla.. sabah oluşacak şişliği indirgiyor...
krem 50 TL ,ben indirim günlerinde almıştım 34'e falan...

işe yararsa dualarını isterim :KK66:

X