Fazla Yumurta Oluştuğu İçin Tedavisi Yarıda Kesilen Var Mı?

gulshie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
81
1
49
herkese merhaba,

ben klomene nisanda basladim. yumurta takibine baslandi. nisan ayinda 5 yumurtam olusmus .4 tanesi olgunmus.nisan ayinda catlatma ignesi de oldum. ama ise yaramadi.doktorum mayis ayinda ara verelim yoksa polikist olursun dedi.

simdi bu ay haziranda yine gunde 2 tane olmak uzere 5 gun klomen aldim. bugun 12. gun ultrasonumu oldum. yine 5 yumurta yine 4 tanesi bayagi olgun. bu sefer ignemi vermediler ve iliski onermediler. cunku yumurtalar cok olgunmus hamile kaldigim takdirde cogul gebelik ve dusuk riski varmis. onumuzdeki ay ilacimin dozunu dusurecekler. onceden de 4 olgun yumurtam olusmustu ama hamile kalamadim. bu ay durum yine ayni ama bu sefer iliski onermiyorlar.ne yapacagimi sasirdim. kafamçokkarıştı

bosver canım .. sen yıne de ılıskıye gır .. bakalım hepsı tutacak mı .. bana gecen sene boyle bır tedavı uygulanmıstı 7 tane yumurtam olmustu bız denedık ama hıc bırı tutmadı .. bence sansını kacırma dene ..

bence fırsatı kaçırma , belki ikiz olur belli mi olur :)
sengözlerimebaksanab

Canım bende klomen + ovitrelle ıle hamış kaldım
3 yumurtam vardı
2.ayımda hamış kaldım.
cift yumurta ıkızlerım var
biri kız biri erkek
bence sende şansını dene belkı senınde ıkız olur.
allahın takdırı

Canım bende klomen + ovitrelle ıle hamış kaldım
3 yumurtam vardı
2.ayımda hamış kaldım.
cift yumurta ıkızlerım var
biri kız biri erkek
bence sende şansını dene belkı senınde ıkız olur.
allahın takdırı

ayyy ayy maşallah ya.
bende klomen + ovitrelle ile ilk ay hamile kalmıştım ama 2.5 aylık kalbi durdu :KK43:(((
şimdi gene başladık ve hayalim ikiz.

X