Stresten nasıl uzak kalınır?

hiram06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
897
1
kızlar doktorlar tedavi için stres yapma diyorlar nası olcak bu iş :gitme: ben öğretmenim okulda stres eve gelayrı eşimin ailesi bambaşka bir stres zaten kendi ailemden uzağım napacağımı şaşırdım bide görümcem gelmiş kısırlığa şunlar iyi geliyor diye anlatmazmı o kelimeyi duymak bile ayrı stres Allahım yardım et :sinifsinif:

sen kaynanyla mı oturyon ....ya boşver görümceyi he de geç püf:umursamaz:

her zaman başında deilllerse hiç umursama güselim ama:sinifsinif: beraber oturyosan Allah yardımcın olsun......kusura bakma pek moral olmadı ama gerçek bu malesef

bunu bende merak edıyorum...gecen ay yumurta takıbınde o kadar stress yaptımkı yumurtam büyümedi...
bu ay aşılama var ve ben relax olmak istiyorum ama yok...
tatıldeyken hıcbısey gelmıyo aklıma..
bence tup bebek merkeslerını tatıl koylerıne yapmalılar..

canım haklısın takmadan olmuyooo ama bıyerede artık kulak tıkıcan eşın sana destekçıyse fazla umursama kapıyı kapadınmoı orda kalsın ama ben akupunturun cıddı nfaydasını gordum bu tedavımde çok sakındım rahattım işyerınde bıle rolakstım dene ıstersen benımde aılem uzak...........

kaynanamla oturmuyorum ama görünce konuşuyorlar işte bende mümkün olduğumca gitmiyorum ayrıca okuldan sürekli rapor alıncada vicdanım sızlıyor öğrencileri öle bırakıyorum inş daha fazla rapora gerek kalmaz

bunu bende merak edıyorum...gecen ay yumurta takıbınde o kadar stress yaptımkı yumurtam büyümedi...

haklısın valla bencede tatil köyü iyi fikir bide duydunuzmu ankalife tüp bebekte hipnozla transfer yapılıyormuş ne kadar değişik şeyler çıktı tüp bebekte yakında bakalım neler çıkacak :1shok:

bende iğne vurulurken tatiel gittim kaydirigubbakcemile3 lucrini orda vurdum stres hyoktu
puregonu vurdum kontrole gittim az yumurta çıktı diye canımı yedim
bugünde döllenmeleri öğrendim
üzüldüm tabi ama vucuduma stresi artık sokmuyorum nası yaptımı bilmiyorum ama lafta kalıyor

canim seni senden baskasi düsünmüyor inanki.ailen senden uzak ama onlarin kalbinin ve dualarinin senin oldugunu bilmen seni rahatlatmali.bende çok stres yaptim.çok yiprattim kendimi.ama inan degmiyo kimse için kendini yipratmaya.heleki esinin ailesi için.bende en çok onlar için stres yaptim.aglama krizlerine girdim.insan bu dönemde en yakinlarindan destek bekliyo degilmi.ama olmayan olmuyo iste.allaha havale edeceksin.en basi kafanin rahat olmasi canim.dedigim gibi bende çok ama çok stres yaptim.esimin ailesi hiç destek çikmadi.bir gün ilgilenmediler.üstüne üstelik memlekete dügüne gittiler.görümcemide basima attilar.hanfendi geldi hiç bir faydasi olmadi.daha çok zarari oldu.hiç umursamadilar.hamile kaldim bebegimi bile düsünmediler.10 haftalik kaybettim bebegimi.degdimi.simdi yine acisini ben çekiyorum.üstelik acim çok taze.2 gün oldu.ve hala animda degiller.allaha SIGIN canim.rabbim yardimcin olsun insallah.

merhaba canım ne kadar kafana takma desekte boşuna olduğunu biliyorum çünkü bende aynı şeyleri yaşadım belki daha fazlasını ben kayınvalidemle birlikte oturuyorum çok dominant birisi değil aslında ama bazen öyle kelimeleri oluyorki onca yaptığı iyilği yok edip gidiyor hem bak senle eşin kendinize ait bir yuva kurmuşsunuz inşallah birgün o yuva bebek seslerinide duyacak,bnim ailem bana çok yakın ama bazen biraz uzak olsalardı diyorum en azında kafam kızdığında onlara gidip kendime gelirdim stres konusunda (gulencim )arkadaşımız çok güzel bir tobik açmıştı alıntı yapıp onu okudum ve çoğu şeyi çok kafama taktığımı farkettim birde ne bzler nede eşlerimiz kısır değildir sadece bizlerin hastalığı(ÜSGEDEB)açılımı (üreme sisteminde geçici denge bozukluğu)bence çok güzel bir yazıydı mutlaka okumalasın belkide okumuşsundur okumuşsanda tekrar tekrar oku ben faydasını gördüm mutlaka sende göreceksin hiç kimse içinde kendini boşuna üzme arkadaşım....biraz uzunmu yazdım:eek:

çok saolun arkadaşlar yanımda olduğunuz için hepinizi çok seviyorum Rabbim inş bizimde kucaklarımızı dolduracak

BENİM GİBİ YAP
TEDAVİYE BAŞLAR BAŞLAMAZ ALDIM RAPOR YATTIM AŞAĞI:lepi:
BEN DE ÖĞRETMENİMturkbayragi
VE İNAN HİÇBİR ŞEY SENİN SAĞLIĞINDAN ÖNEMLİ DEİL BUNU BİL:enbuyukkk:

insanlar bu dönemde kötü niyetli olmasalar bile çok konuşurlar. sizde hassas olursunuz ve size ters gelir her söylenen. tecrübe ettim ondan size diye söylüyorum. eşiniz biraz anlayışlı olmalı. sizi şu an özel hissettircek şekilde davranmalı. unutmayın siz gerçekten bu günlerde çok özelsiniz. kimseye karşılık vemeyin. bu dönem bitince sizde pişman olursunuz zira. duymamazlıktan gelin. yada dinliyormuş gibi yapıp. evet deyin. akıl veren çok olur. hep haklısın deyip geçiştirin. hep kendinizi ön planda tutun ve bunu çevrenizdekilerin de farketmesini sağlayın. hani dünya yansa umurunuzda olmasın. kimsenin sizi üzme sine izin vermeyin böyle konuların açılacağını anlasanız oradan uzaklaşın. bu günler daha geri gelmez ufak tefek şeylerle kendinizi üzüp emeklerinizi boşa çıkarmayın. unutmayınki hem maddi hemde manevi zaten yoruluyorsunuz. o yüzden bir sürecik gamsız oluverin.

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

ay canım benim çok saol. doğru ama şu an hepiniz peri padişahının kızlarısınız. valla kasın kendiniz kasabildiğiniz kadar öyle herkes gibi bir kova suyla çocuk yapmıyonuz valla

sUPER BIR FIKIR..................dort asilma yaptik sadece biri o da tatil donusu olan tuttu ne yazikki dusuk oldu ama sana hak veriyorum cok guzel yazmissinnnn

insanlar bu dönemde kötü niyetli olmasalar bile çok konuşurlar. sizde hassas olursunuz ve size ters gelir her söylenen. tecrübe ettim ondan size diye söylüyorum. eşiniz biraz anlayışlı olmalı. sizi şu an özel hissettircek şekilde davranmalı. unutmayın siz gerçekten bu günlerde çok özelsiniz. kimseye karşılık vemeyin. bu dönem bitince sizde pişman olursunuz zira. duymamazlıktan gelin. yada dinliyormuş gibi yapıp. evet deyin. akıl veren çok olur. hep haklısın deyip geçiştirin. hep kendinizi ön planda tutun ve bunu çevrenizdekilerin de farketmesini sağlayın. hani dünya yansa umurunuzda olmasın. kimsenin sizi üzme sine izin vermeyin böyle konuların açılacağını anlasanız oradan uzaklaşın. bu günler daha geri gelmez ufak tefek şeylerle kendinizi üzüp emeklerinizi boşa çıkarmayın. unutmayınki hem maddi hemde manevi zaten yoruluyorsunuz. o yüzden bir sürecik gamsız oluverin.

Eline saglik harika yazmissin.

ya kayracım çok harika yazmışsın ve haklısın herşeyi ters anlıyoruz dikkat edicem önerilerine

X