Ankara da iyi bir kadın doğum doktoru ve hastane arıyorum

benbilirim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
2.614
7
kızlar nolur yardım edın...
ben suan ankda değilim ama ekımde orda olacagım 4aylıgına egıtım var doğumumda ocakta.ama temmuzda 2 li test var onu ankda yaptrmak istiyorum.burası küçük bir yer guvenemıyorum.zaten 3ay sonrada gidecegım için dr ile devame derım.seversem doğumuda orda yaparım..
özel akay hastanesı olabilir dıey düşünüyorum oraya giden dr dan memnun kalan yazabilir. yada mesaya baktım netteen.
benım için tavsıye önemlı netten nasıl olsa anlamıyorum kı isimlere bakarak..
özellıkle normal doğum taraftarı olan bir dr.ve devlet hastanesı düşünmuyorum sizden yardım beklıyorummirmirmirmir

Ben doğum yapalı bir hafta oldu ve doktorumdan çok memnunum. ışi doğrusu tavsiye ederim. Dr. ısmail Burak Gültekin. Doktorun takibine başladığımda Medicana hastaesindeydi ama ekip olarak ayrıldılar. Şimdi Özel Nisan Kavaklıdere Tıp merkezide muayene ve takibi yapmakta, doğumu ise HRS Ankara hastanesinde yaptırmakta.

Hem doktordan hem de hastaneden çok memnun kaldım. Doktorum ne normal doğum için ne de sezeryan için zorladı. Ben normal istiyordum, destekledi ama yaşanabilecek sıkıntılarda doğum olayını illa normal olsun diye hem anne için hem de bebek için işkence haline getirmei doğru olmayacağını, mutlu bir olay olması gerektiğini söyleyerek rahatlatmıştı. Bu yaklaşımı bile bana iyi gelmişti, çükü önceki doktorum normal mi, sezeryan mı konuşturmuyordu bile.

lady sen normal doğummu yaptım.ohh ne güzel doğum yaptın kurtuldun.darısı basımıza cok var ama ama her gece ruyamda doğum göruyorum.sezeryan bir gercek ama gerek varsa yapma taraftarıyım dr keyfı için yapamam.sonucta bu drların işine gelıyor.maddı ve zaman konusunda.dr bana ne derse ınanırım sonucta kandırmasından korkuyorum.samımı ve paracı olmasın da .risk varsa sezeryan olurum yoksa normal doğum tabıkı.akay hastanesı nasıl kızalr orda ıyı dr bildiginiz varmı
bu isimlerı not alıyorum kızlar sağolun

Benim ilk doğumum normaldi. Bu ikincisi sezeryan oldu. ılkiden dolayı normal istemiştim ama bebek için olsun benim için olsun sezeryan bir zaruriyet oldu. Evet, sonrasında acı ve sıkıntılarım oldu ama moralman oldukça iyiyim ve normal doğum sonrası yaşadığım sıkıntıları da yaşamadım. O yüzden ve doktorumun yaklaşımından memnunum.

2 yıllık evliyim henüz bebek denemem yok. ancak 2 sene önce Koru hastanesinden Prof Dr Aydan biri ye yumurtalık kisti ve septum(perde) nedeniyle laparoskopi ve histereskopi oldum.Çok zor bir ameliyat geçirdim. Ameliyatımı G. üniversitesinde yaptı ve sanırım asistanlar dikti.Dikiş yerlerim iz dolu ve ameliyat sonrası da 1 ayda ancak ayağa kalktım.Çok ağrılı geçti genital bölgemde bile şişlik ödem vardı. Zaten sonradan elinin çok iyi olmadığını duydum.

Neyse ameliyat sonrası bana septumu almadığını, bebek için yeterli yer olduğunu gebelik denemelerimi görüp, gerekirse septumu alacağını söyledi. Ancak ben ameliyat sonrası araştırmalarıma göre perdenin farkedilir farkedilmez HSG yapılıp alınması gerekiyormuş. Bu ameliyatı çok zor atlattım ve Aydan hocaya ilk seferde septumu almadığı için çok kızgınım.Düşük yapmak istemiyorum Şimdi tekrar o acıları mı çekeceğim???? Herkes biliyor ki septum düşüklere ve erken doğumlara,sakat bebeklere neden oluyor.(Allah korusun)

Aydan hanım çok tatlı dilli bir doktor olsa da cerrahi bilgi veya el becerisi açığını bu yolla kapatmaya çalışıyor sanırım.

ben suan ankda değilim ama ekımde orda olacagım 4aylıgına egıtım var doğumumda ocakta.ama temmuzda 2 li test var onu ankda yaptrmak istiyorum.burası küçük bir yer guvenemıyorum.zaten 3ay sonrada gidecegım için dr ile devame derım.seversem doğumuda orda yaparım..
özel akay hastanesı olabilir dıey düşünüyorum oraya giden dr dan memnun kalan yazabilir. yada mesaya baktım netteen.
özellıkle normal doğum taraftarı olan bir dr.ve devlet hastanesı düşünmuyorum sizden yardım beklıyorummirmirmirmir
Bende Ankara Mevki Asker Hastanesinde Op. Dr. Yaşam Kemal Akpak'a takip oldum. (kendisi ayrıca binbaşı:) Müthiş bir doktor. Ben özellere ve muayenehanelerede çok gittim. 500 tl vermişssiniz gibi ilgileniyor. Mükemmel anlatıyor, çok sabırlı ve işini iyi biliyor.Gidin kesinlikle pişman kalmazsınız...

2 ,5 ay önce Nezaket hocamla normal doğumum gerçekleşti.Nezaket hocami tercih etmeden önce tüm sitelerdeki yorumları okumuştum, ama kendisi hakkında yeterli bilgiye ulaşamamıştım bu yüzden bazi çekincelerim vardı ilk zamanlarda, ama zaman ilerledikçe kendisini tanıdıkça ona olan güvenin arttı.Alaninda uzman ,alçak gönüllü, mütevazı ve sıcak kanlıligiyla o kadar tatlı bir insan ki keşke tüm doktorlarımız böyle olsa... ilk başlarda düşük tehlikem vardı ama hocamın verdiği ilaçlar ve sıkı kontrolleri ve şüphesiz Allahın izniyle sıkıntımızı atlatıp 32.haftamıza ulaşmıştık ki bu seferde suyumun az olduğunu tespit etti hocam ve beni sıkı takibe aldı havuç suyu ve bol su icerek istirahatle 36.haftaya gelmiştik kii suyumun çok az olduğunu ve durum düzelmezse doğumu başlatacağını söyledi. Işinin uzmanı birisi olmasaydı belkide işimiz çok zor olacakti ama işine o kadar hakim ve iyi bir doktor ki Allah ondan razı olsun,Vee doğum için hastaneye geceden yattim sabaha kadar kontol edildi durum doğum başlamıştı başka doktor olsaydı eminim ki direkt sezeryana alırdı beni ama Nezaket hocam öyle yapmadı bu şekilde doğumun bebeğin ciğerlerini daha da geliştireceğini o yuzden bi aksilik çıkmadığı sürece normal olacağını soyledi ve geceden sabaha kadar gidip gelip beni kontrol etti.Çok şükür ki bebeğime sağ salim hiçbir sıkıntı yaşamadan kavuştum.Ve buraya yazmak için kendime söz verdim kii benim gibi ikilemde kalanlara ışık olsun aklındaki soru işaretleri kaybolsun.Demem o kii gözünüz kapalı tercih edebileceğiniz ender bir doktor 💗NEZAKET KADIOĞLU 💗Tekrar anne olursam yine tercihim siz olacaksınız IYİ KI VARSINIZ 😊🤗

X