Arkadaszlk...

esraoz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
18
0
3yıl önce evlenip Ankara'ya tasindim. Şimdi 1buçuk yaşında oğlum var. Eşimle ortak bi şirket kurduk. Günüm şöyle geçiyor: Sabah oğlumla ilgileniyorum. Akşama kadar nefes bile almadan çalışıyorum. Akşam da geç saatte eve gidiyorum. Oğlumla ilgileniyorum, yatıyorum.
Bir komşum , bi arkadaşım yok sohbet edecek. Zaten çok sıcak bi yapım da yok öyle kolayca arkadaş edinebileceğim. Nasil yapacagimi bilmiyorum. sanirim bu hayata alismak zorundayim.
Sizinde böyle sorunlariniz var mi merak ediyorum aslinda. En azindan bu konuda yalniz olmadigimi bilmeyi isterdim. Ya da çözüm önerileriniz varsa onlari da öğrenmek isterim.

Son düzenleme:
Bende iş değişikliği sebebiyle şehir değiştirdim,çevrem arkadaşlarım hep uzakta kaldı,insan bazen dertleşecek birine yada sosyal aktiviteye ihtiyaç duyuyor,aynı durumdayım:S belki ondan burdayız.tşkler kk :)

Bende iş değişikliği sebebiyle şehir değiştirdim,çevrem arkadaşlarım hep uzakta kaldı,insan bazen dertleşecek birine yada sosyal aktiviteye ihtiyaç duyuyor,aynı durumdayım:S belki ondan burdayız.tşkler kk :)

kılzar bende istanbuldayım ama arkadasım yok 1 2 tane vardı onşlarda cok uzakta n olsa bıle ıs arkadasım oluyo ben gorusmek ıstemıyorum ıstesem var ama kafa dengı olamsı lazım anlıycagınız ama cok sıcak kanlı cabuk ıletısım kuran bı yapım var konuskanımda ama ınsanlar o kadar garıp kıskanç oluyorlar malesef yasıtım bırak evlı kadınlar bıle bazan benım taklıdım yapıp benle ugraısıyor ()))takmayın bende burdayım sohbet edelım

arkadasim olmadigi icin ben her gün yarim saat annemle telefonda konuşuyordum. Bugün işleri vardi annemin, konusamadik dogru duzgun. Patladim. Ablami aradim. istanbuldaki eski arkadaslarimi aradim. Hicbiri olmadi. ıcimi dokemeyince ben de buraya yazdim artik:)
cadisila87 senin neden arkadasin yok?

arkadasim olmadigi icin ben her gün yarim saat annemle telefonda konuşuyordum. Bugün işleri vardi annemin, konusamadik dogru duzgun. Patladim. Ablami aradim. istanbuldaki eski arkadaslarimi aradim. Hicbiri olmadi. İcimi dokemeyince ben de buraya yazdim artik:)
cadisila87 senin neden arkadasin yok?

haklısın sende benım kızkardesım var annem var onlarla sohbet falan derken gecıyo arkadas farklı tabı ama burdan cok arkadas var sohbet edıyoruz :enbuyukkk:

aılenlemısın yoksa tekmı geldın ıs nedenıyle demıssın teksen zor olur tabı istanbuldamısın sdende

benim kendi yüzümden yokk vardı arkaşlarım ama sözlenince
sözlüm kendi kendine bütün arkaşlarıyla görüşmedi sen varsın yeter dedi
benide asla onsuz biyere göndermez arkadaşlarımla bende çıkamaya çıkamaya onlarda
aramaz sormaz oldu tabii 1 yıldır yüzlerini görmüyorum haklılardaa...
ama şimdi biz kavga edinceee nasıl ihtiyaç duyuyorum onlara ama kıskanç insanlarlada arkadaşlık istemiyorum zatenn

kızlar nedersınız boyle bı topık acalım arkadası olmayanlar burda arkadas olup herturlu konudan sohbetler edelım neder sınız ok verırsenız acayım yada sız acın farketmez))

Son düzenleme:
çatlak bi komşum var birde o kadar arkadaş bile demiyorum fırsatçı

ahh canım bızım de var oyle bı tane ben evının kapısını bılmem annem gıtmıstır sadece geldı ne dedı terazı burcu olupta normal bırı yoktur dedı cıktı ertesı gun kızımı matematıkk calısıtır dedı bıkac gundur de nasılsın dıye soruyo camda kapıda tuhaf yanı

kızlar bende varım,benimde hiç arkadaşım kalmadı,iş değiştire değiştire,
bende sıcak kanlı değilim,ama tanıdıkça sıcak kanlı olurum,sanırım bu çalıştığım yerdekiler beni tanıyamadı,bazen burda çok bunaldığımı hissediyorum :çok üzgünüm:
mafoldumben

Aslında benım cok arkadasım var . cevrem cok kalabalık. ailede kalabalık kuzenler falan hep yaşıtız. ama gercek dostum olmadıgını düşünüyorum bazen :sinifsinif:
çok isterdim gerçekten çıkarsız bi dostum olsun
gecmişte çok fazla değer verdim insanlara kendimden çok dostum dediklerimi düşündüm. ama aynı özveriyi karşımdan göremeyince düşünmeye başladım . onlar gerçekten benim dostummu diye .

Benimde hiç arkadaşım kalmadı:çok üzgünüm:bi tek sizler varsınızŞeniz

aılenlemısın yoksa tekmı geldın ıs nedenıyle demıssın teksen zor olur tabı istanbuldamısın sdende

ailemleyim istnbuldayım...,ama onlarda emekli insanlar kendi dünyaları kendi arkadaşları var:))
benim arkdşlarım genelde evlendi onlarında kendi hayatları var,nadiren görüşüyorum,yada şehir dışındalar,iş yerindede yok kafa dengi,çok sıcak bir yapımda olduğu söylenemez..:)

Kızlar hepimizin sorunu aynı aslında ark. çevresi eskisi gibi degil yaa insanların drdi menfat menfat varsa insanlar bir birine slm verir hale geldi . mafoldumben

X