Arkadaszlk...

benim kaderim kabul ediyorum, şimdi yeni taşındık ama eski mahalledede
benim yaşıtım komşu yoktu aynı zevkleri olan aynı kafadar bulamadım
sonra bu yıl apartmana göçtük bir kahve içmeye dahi gelmediler oysa ikiside etiketli bilgili görünüyorlardı yani adam öğretmen kadın hemşire çok bahtsızım bu yönden
şu an kendi yeni evimde oturuyorum ama komşular benden yaşlı ve bana gelselerde
bir sohbet ortamı olacağını sanmıyorum dünyalarımız farklı en iyisi yalnız kalmak
mafoldumben beyim olmassa olmasın diyor ama bir sohbet arkadaşı olmasını çok istiyorum

evrasu hanım bir yönden dediklerinize katılıyorum ama diğer yönden gurbette olan ne:a015: yapsın ana yok bacı yok çocuğun dert ortağın olacak yaşda değil zaten gelmiş yabancı bir yereyada eşiyle diyaloğu olmayanlar ne yapsın ayrıca telefonda dertleşiyosun ama insan sosyalleşme adına diyalog adına birilerini arıyo ben öyle çabuk samimi olan biri değilimdir tartarım ama cok vericiyimödir sevdiklerime karşı anlıyacağınız çok değil ama az öz dostda ihtiyaç var bence annemizle biz hep arkadaş olduk ama gurbet elde telefonlarla bir yere kadar deşarj olabiliyosun eşim de çok paylaşımcıdır ama kadın kadına mutfak sohbeti yapıp:nazar: kahve içmek:içelim: başka bişey

cnm ya benim kız kardeşimde ankarada evli hemde bir köyüne evlendi onunda çevresi yok arkadaş ediniyor ama onun üzerinden geçinmeye onun kuyusunu kazmaya çalışıyorlar bak bulabiliyorsan bir tane arkadaşın olsun ama dediğim gibi çok güvenme yada hemen içini dökme dene onu bir kaç kere benim başıma çok geldi be arkadaşım sonra üzülen yine biz oluyoruz hemde demediğim söz bana demişim gibi geri dönüyor hemde ne dönme ortalık karışıyor:KK43:(((

evrasu hanım belliki yaşadığınız olaylar sizi çok üzmüş umarım daha iyi hayırlı insanları Allah karşınıza çıkarır ama hayat bu bunlarda bizler için ve tecrübe kazandırıyo insana ben hemen samimi olan bir insan değilim zaten seçiciyim bazen abartıya da kaçıyorum ama yine insanın başına ne geleceği belli olmaz:Saruboceq: Allah bizleri iyi insanlarla muhattap etsin inşallah

evrasu hanım belliki yaşadığınız olaylar sizi çok üzmüş umarım daha iyi hayırlı insanları Allah karşınıza çıkarır ama hayat bu bunlarda bizler için ve tecrübe kazandırıyo insana ben hemen samimi olan bir insan değilim zaten seçiciyim bazen abartıya da kaçıyorum ama yine insanın başına ne geleceği belli olmaz:Saruboceq: Allah bizleri iyi insanlarla muhattap etsin inşallah

evet cnm çok cnm yandı amin allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın...

arkadaşlar bende yalnızım, istanbuldan geldim evlenince burda arkadaşım diyebileceğim kimsem yok, eşim en yakın arkadaşım sırdaşım bana eşimin ailesiylede hiçbir problemim yok bana karşı gerçekten çok iyiler, ama bir bayan arkadaşının yakınında olması ayrı güzel. en yakın arkadaşlarımdan ikisi eşimle evlenmeme karşı çıkıyolardı, ikiside kardeşim diyebileceğim insanlardı ama en yakınım dediğimin kıskançlıklarından diğer arkadaşımlada konuşmuyoruz şimdi, bir tane arkadaşım kaldı tam anlamıyla güvenebileceğim oda istanbulda, en son gittiğimde istanbula öyle bir dolmuşum ki kızı konuşturmadım :) bayramda yine gidicez bir bencillik daha yaparım :) ama bu sefer onuda konuşturucam söz :). bende öyle hemen ortamlara giren hemen arkadaş edinebilen biri değilimdir. öyle kasıntı muhabbetlerede gelemem sizin bey napıyo gibilerinden birde hava atma psikolojileri ağır basıyo. o yüzden kendimide uzak tutuyorum. birazda o yüzden üye oldum dert dinlemek ve dert anlatmak için arkadaşlarımla yaptığım gibi senağlama

Son düzenleme:
boreas sizin yaşadıklarınızı ben de kendimle çok benzer yönler buldum ben de çocuklukdan beri dost olduğum kişilerden bana karşı çok değişimler gördüm kıskançlık değilde beni kaybedeceklerini mi düşündüler bu paylaşamamamı istemediler bilmiyom tam olarak söylemediler ama hissediyodum davranışlarından birdaha hiçbirşey eskisi gibi olmadı koptuk neden böyle oldu ben de bilmiyom:sinifsinif:

o kadar zor ki bu durum her ikiside 8 yıllık arkadaşımdı, kendimden uzaklaştırmayabilirdim onları ama bekarken böyle yaptılar evlenince neler olur diye düşündüm, hele olayın ana kahramanı olan arkadaşım diğerindende yakındı bana, evimi paramı paylaşmıştım onunla hergün konuşurduk, bazen onun moralinin bozuk olduğunu hisserdim hemen tel açardım hiç bir zamanda yanılmamıştım hislerimde, diğer arkadaşımıda o etkiledi aslında o kurban gitti. belkide dediğin gibi kaybetmekten korktular bilemiyorum ama o dönemde yaşattıklarını unutamam hiçbir zaman

Biri benimi çağırdı..lülülülülülü

Bende aynen şu koca ankarada arkadaşsız sayılırım..

İşten gücten.. hayat telaşesinden.. belkide çok zaman ayıramadım..

Şimdi çok ihtiyacım var eski bir kaç arkadaşımı kaybettim.. uzak sayılırlar..

Bazen canıma tak ediyor.. imreniyorum arkadaşı dostu olanlara..

Herşeylerini paylaşıyolar. fikir alıyorlar..

Benim günlük slm mrb nasılsın muhabbetleri işte..

Hafta sonları gezip sineme vs.. gideceğim hiç arkadaşım yok...

Çok dertliyim bu konuda... nolur sanki burdan bari bulsam diyorum:çok üzgünüm:

Ama oda yok... ne yalnız bir kadınım ben yaaa offf offff:gitme::gitme:

arkadaşsızlar konseyi gibi olduk kaydirigubbakcemile3 ama seni çok iyi anlıyorum. çok kötü bir durum dediğin gibi sinamaya gitmek bir cafeye oturup lak lak yapmak... insan gerçekten arıyo öyle muhabbetleri. birde arkadaş dediğin öyle her şeye alınmayacak hemen içinden geldiği gibi her şeyini konuşabileceksin acabaların olmadan. aksi takdirde arkadaş olmanın anlamı olmaz ki... çok şey bi bekliyorum bilmiyorum ama böyle arkadaşlıkların olduğunuda biliyorum :çok üzgünüm:

Benımde arada bır benı arayan arkadaslarım var ayda bır iki. Ama cogu kez bende arkadassız hıssedıyorum kendımı. dost kabılınden ınsanım yok :KK43: hayatımda 3 kere oldu 3 unude kaybettım... suclu sucsuz aramıyorum sonuc artık bır sekılde hayat yollarımızı ayırdı.
Gecen sene evlendım yenı bır sehıre geldı benım ıcın yenı adı eski...Eskişehir.
Bir komsum vardı cok ıyı anlastık eglencelı ve acık bır arkadaslıgımız oldu ama bu sene ıstanbula atandılar. Daha dun yolladık onları ...
Bende cok ımrenıyorum arkadas grubu olan dost sahıbı sıkı fıkı oalcgı 1 2 ınsanı olanlara ama artık gectı sanırım yasım oldu 35 bundan sonra mesafelıarkadslıklarım olur sanıırm :KK43:

Benımde arada bır benı arayan arkadaslarım var ayda bır iki. Ama cogu kez bende arkadassız hıssedıyorum kendımı. dost kabılınden ınsanım yok :KK43: hayatımda 3 kere oldu 3 unude kaybettım... suclu sucsuz aramıyorum sonuc artık bır sekılde hayat yollarımızı ayırdı.
Gecen sene evlendım yenı bır sehıre geldı benım ıcın yenı adı eski...Eskişehir.
Bir komsum vardı cok ıyı anlastık eglencelı ve acık bır arkadaslıgımız oldu ama bu sene ıstanbula atandılar. Daha dun yolladık onları ...
Bende cok ımrenıyorum arkadas grubu olan dost sahıbı sıkı fıkı oalcgı 1 2 ınsanı olanlara ama artık gectı sanırım yasım oldu 35 bundan sonra mesafelıarkadslıklarım olur sanıırm :KK43:

arkadaşım seni çok iyi anlıyorum bende doğup büyüdüğüm bir şehirden geldim buraya ve hiç arkadaşım yok bu şehirde. en yakın arkadaşımda istanbulda (oda yakın arkadaşlarımdan elimde kalan) asıl benim takıldığım konu yaşını problem etmen bende 30 u devirdim ama biliyorum ki insanın hissettiği yaşta olduğudur hatta 30 derken bile kendime inanamıyorum :kedi: arkadaşlığın hangi yaşta ne zaman seni gelip bulacağı belli değil sadece karşındaki insan olsun yeter. ben şahsen şuan çevremde yok ama ilerde doğru düzgün insanların karşıma çıkacağı konusunda ümitliyim. birde senin arkadaşın yeni taşınmış ümitsiz olman normal zaman ver kendine sadece

kızlar arkadassızlık bazan ınanın cok koyuyor hele kı o an ıhtıyacınız varsa sohbet etmeye paylasmaya bı arkadasım var eskılere dayanıyor arkadaslıgımız ama uzak tel sohbet bı yere kadar yakın olmak baska sey kahvelerı alıp yudumlamak sarılıp aglamak yerı geldı gulmek arkadas baska bısey olmassa olmuyor cok yanlız hıssedıyorum bazan kendımı bu yuzden herkeslede arkadas olamıyorum guven olmuyor ıste su sıralar kafam cok karısık yanımda bı arkadasım olsa ne mutlu olurdum hıc olmassa kk var dıyorum

bende kendımı sızden hıssedıyorum kızlar cevremde kalan arkadasım hıc yok eskıler hep uzakta malum zaman gecınce ve hayatlar degısınce iş kosturmacalarıda eklenınce ınsanlar gorusemıyor bızde oyle olduk.bazen kendımı cok yanlız hıssedıyorum ne eş ne aıle yatıyor ınsanın arkadası olması gerekıyor herseyı konusabılecegı hesapsız sorgusuz konusabılecegı.allahtan bu sıteye uye oldumda azda olsa bu sıkıntımı atabılıyorum.cevremdekı ınsanlar nasılsın merabadan ılerı gıtmıyor yasta aldı basını gıdıyor ama olsun bızde yasımıza gore buluruz gercı ben cocukla cocuk yaslıyla yaslı olabılen tıplerdenım amann neyse ıyıkı sız varsınız kıslarŞeniz

Evet belkıde henuz yenı arkadasımı ugurladıgım ıcın bu sekılde umıtsızım haklı olabılırsın . Senı okurken aklıma geldı Eskısehıre tasınırkende arkadaslık bakımından umıtsızdım ama capraz komsum ıle komsulugun otesınde bır paylasımımız oldu beraber KPSS ye hazırlandık dertlestık eylestık gulduk kızdık. Burada kalsalardı daha da ılerler belkıde dost tadını yakalardık kımbılır. sonucta o zamanda olmaz artık dıyorum ve oldu belkı dedıgın gıbı zaman ıcerısınde hele ıse basladıgımda nasıpse bır dost edınebılırım.
Bır arkadasın dedıgı gıbı Kadınlar kulubu ıyıkı var. ıcıme bır serınlık geldı ....,

Bugunde mutfagımı detay temızlıcem gucumu aldım sayılır. Sevgıler:)

ben varım ankara da . Ben de yeniyim ben sizin arkadasınız olurum.:))

buyrunnnnnnnnn

Son düzenleme:
pöfff keşke aynı şehirde olsaymışız ya kızlar amma güzel olurmuş :nazar: cokacimcoook :icecream: :içelim: sositososito :1hug: hayal kurdum azcık :)

yalnızlık cok kotu bısey ben 5 yıl almanyada yasadım ve arkadassız dusunebılıyomusunuz bu ne demek ya o kadar canı acıyo kı ınsanın ya ve turkıyedeyken cok kalabalık bı ortamdan gıttım ve yalnız kaldım
allaha dua edıyodum ne olur bırılerıyle tanısıyam dıye:KK43:
allah a sukur sımdı vatanımdayım arkadaslarımı da cok sevıyorum
onlarsız hayat cok yavan:)

evet arkadaşlar yanlızlıgın arkadaşsızlıgın ne oldugunu en iyi ben bilirim ...dostlarımdan ayrı geçirdigim 6 yılım dolmak üzere şu an bulundugum yerde ...o kadar büyük can sıkıntılarıyla savaş veriyorumki burda anlatamam düşünün kapısını açıp bir dert paylaşacagın bi sıkıntını anlatacagın hiç kimsem yok ..ben burda köy ebesiyim ve tk muhattabım köylüler onlaında dilinden anlamıyorum zaten çogu genç kız türkçeyi bilmiyor ..akşam olupta eşimin gelmesi dört gözle bekliyorum ..neti baglatmak için bile 1 sene gittik gedik allahtan sonunda bagladılarda eskisi gibi sıkılmıyorum işte bende böle sabahtan akşama kadar kk ya bakınıyorum ..ama nette bi yer kadar insana insan lazım.beni geçtim çocuklarım bile arkadaşa hasret kaldılar ..napalım mecburen buralarada birilerini gelmesi lazım görevimiz ..neyse allah saglıkla ilgili bi problem vermesinde bunlar zamanla degişecek aşılacak sorunlar ..sevgiler

senin en azından oyalanacak işin varmış bacım
bende o da yok..
koskoca ankarada bi selamlaşcak arkadaşım yok :KK43:
ölsem kalsam şurda haberleri olmaz..
çok acı insan çok üzülüyor 2 muhabbete ihtiyaç duyuyorum ama malesef..

X