Şampuan ve Saç Kremleri Dklen, ince telli yal salara zm :)

sweetracer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
9
2
Herkese merhaba
uzun zamandır saç dökülmesi problemi yaşıyordum ve bunu yarı yarıya azalttım dfn garlı şampuan kullanarak.dökülmenin yanında saçlarım ince telli, dalgalı, yağlı ve üstüne üstlük kimyasal işlem gördüğü için yıpranmıştı. şekil vermekte zorlanıyordum jöle kullanmayı sevmem köpük daha iyiydi ama yinede saç yumuşak olmuyodu ve dökülüyodu. şimdi bu sorunu çözdüm. :lepi: aktardan otacı saç bakım toniği aldım 2 hafta önce. günlük her sabah sürülüyor ve yıkamaya gerek yok hihoyyyt
her sabah işe mutlu bir şekilde gidiyorum hem dökülme daha da azaldı hem de ufak saçlar çıkmaya başladı biraz da kalınlaştığını görebiliyorum saçlarımın ayrıca çok kolay taranıyor ve yağlanma sertleşme olmuyor yumuşacık.
2 gunde 1 yıkanıyodum saçım yağlı olduğu için şimdi 3 gün bile dayanılabiliyor istenirse
süper bişey herkese tavsiye ederim özellikle aynı saç tarzındaki arkadaşlara

cnmm ya bende bu dfn garlı yı arastırdım sacı baya bi yağlandırıomus benim saclarımda aynı senin anlattığın gibiidemafoldumbenmafoldumben

ben 2 senedir kullanıyorum cnm. ondan once butun markette satılan şampuanları denedim ama hiç sağlıklı değiller. 2 yıl once gittiğim bir aktara sordum dfnyi onerdi ama biraz sabret dedi iyi sonuç alabilmek için. başta kremiyle beraber kullandım ve saçlarımı oyle aşırı falan yağlandırmadı. azaltmadı da.. son zamanlarda kremsiz kullanıyorum alıştı artık saçlarım ve bence cok faydalı bir şampuan şekil vermek için de otacıyı kullanıyorum.. istersen ilk şampuanlamanda dfnyi ikincisnde ise bir başka şampuanı kullanabilirsin. kuzenim saçları kabarsın diye boyle yapıyor. kendisi de cok memnun bitkiseller hacim vermiyor pek.

valla ben dfn garlı napcam bilmiorum kafam baya bi karistikafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
o dediğin otacıyı aldım bugun ama ins ii gelir:Saruboceq:

merak etme iyi gelir kullanımı da kolay goreceksin her sabah saçlarına bikaç kere fıs yaparsan hem saçların yumuşak olur hem de şekil verirsin kabarmasını da bir nevi önlüyor
hiç aksatmadan 1 hafta yap sonucunu yaz buraya bekliyorum
senin saçlarını da düzeltcez emin ol hihoyyyt

inşşşş:Saruboceq:düzenli tam olarak kullanamadımm ama yaz sıcağından hiç bişede anlayamiorummmmafoldumben

X