Garnier sıkılaştırıcı ve maske

blackheart

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2009
583
1
arkadaşlar garnier gercekten süper bi ürün fiyatı iyi 10 tl eczanelerden alabilirsiniz ben öyle yaptım ama gerçekten süper reklamlardada görmüşünüzdür siyah noktolara sivilcelere Herşeye iiyi Geliyoropuyorumnanaktan

Kullanımı çok basit, yüzünüze sürüyor, maske gibi yayıyor ardından da ılık suyla duruluyorsunuz.
Haftada 1 kez yapmanız yeterli.
3′ü 1 arada demek; 1 üründe 3 farklı etki demek.
yani içerisinde bulunan;
Maske: Ciltteki yağ fazlalığını dengeliyor
Peeling: siyah nokta oluşumunun giderilmesine yardımcı oluyor
Temizleme: Yeni cilt problemlerinin oluşmasını engelliyor.

Garnier, 3′ü 1 arada ürünü haftada bir kullanmank sivilcelerinize iyi gelecektir. Maske şeklinde kullanmanız sebum fazlalığını azaltır. ( Tüm yüzünüze sürüp 10 dakika bekleyin, ardından durulayın)

ewt bende kullanıyorum ve gerçekten çok memnun kaldım peeling maske ve temizleme özelliğiyle üç ürün yerine tek üründede aynı etkiyi alabiliyorsunuz ve fiyat olarakta çok cazip tavsiye ederim

hangi cilt tipi için acaba çok merak ediyom o ürünü bana peeling yapılamaz ama çok hassas cildim burnum peeling özellk mi granürlümü ürün

bunun paylaşımı CıL BAKIMI ÜRÜN TAVSıYELERı başlıgında tacrübelerden faydalanabilirsiniz

saol cnmm baktım inceledim bana uymuyomuş yaa bi ara dedim keşke cildim yağlı olsaydı:umursamaz: denemek isterdim neyse yaa

3 ü bi arada olan yaglı ve karma ciltler için bende kullanıyorum tavsiye ederim yanlız benim ki az karma biraz kurutuyor

Ben de almak istiyorum ama bir türlü tam guvenemıyorum. Bu tür temızleyiciler bana kozmetik ürünü gibi gelıyor. Hani sürersiniz anında etki eder, hemen gizler sivilceleri. Sonra bir bakarsınız sivilceler yine çıkar ortaya. Ya bu da onlardan biriyse diye korkuyor alamıyorum.

slm kızlar ben dün kullanmaya başladım 3 ü 1 arada olanını. Sitedeki yorumları okuyunca almaya karar verdim ve aldım. Yorumlarda gözenekleri açtığı için kullanım sonrasında tonik ve nemlendirici tavsiye edilmişti. Ben de haliyle kocaman gözeneklerle dolaşmak istemediğimden toniğini de aldım gözenekleri sıkılaştırsın diye ama çok aşırı bi yanma hissi oldu yüzümde, acaba tonik sizde de böyle bi yanma yarattı mı diye merak ettim.
sevgiler.

kızlar bence süper ürün bi deneyin derim. Ben yaklaşık 2 aydır falan kullanıyorum çok memnunum. Yüzüm yağlı ve sivilceliydi şimdi cildim normale döndü yağsız oldu, sivilceler ise hepsi geçmiyo yani geçsede arada çıkıyo doğal olarak. Ayrıca gözenekli bi cilde sahiptim şimdi ise gözeneklerim küçüldü çok mutluyummm sositososito

ben de kullandım ama aman aman bir etkisini görmedim. cildim karma ve hassas. cildi böyle olanlara şunu öneririm 10 dakika tutmayın yüzünüzde zaten üstünde de 3 dakika bekleyin yazıyor. benim azıcık fazla yüzümde kalsa hemen kaşıntı ve kabarıklık yapıyor. o yüzden ben maske yapmıyorum günlük sürüp hafif masajla yıkıyorum.

kızlar bence süper ürün bi deneyin derim. Ben yaklaşık 2 aydır falan kullanıyorum çok memnunum. Yüzüm yağlı ve sivilceliydi şimdi cildim normale döndü yağsız oldu, sivilceler ise hepsi geçmiyo yani geçsede arada çıkıyo doğal olarak. Ayrıca gözenekli bi cilde sahiptim şimdi ise gözeneklerim küçüldü çok mutluyummm sositososito

tonigiyle birliktemi kullandın canım

X