dostinex ve adet

av.em

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
2
0
kızlar bende anne olmak istiyorum. prolaktinim 31 çıktı dostinex kullanıyorum 5 gün önce adet oldum ama diğer adetlere hiç benzemiyo.kan tertemiz ve hiç koku yok miktarıda fazla değil.15 saat aralıksız sancı çektim.siz bunları nasıl yorumlarsınız.lütfen bildiklerinizi benimle paylaşın.

kızlar bende anne olmak istiyorum. prolaktinim 31 çıktı dostinex kullanıyorum 5 gün önce adet oldum ama diğer adetlere hiç benzemiyo.kan tertemiz ve hiç koku yok miktarıda fazla değil.15 saat aralıksız sancı çektim.siz bunları nasıl yorumlarsınız.lütfen bildiklerinizi benimle paylaşın.

Dostinex'i ben de hep kullanıyorum.Hiç öyle bir sonuç olmadı.Yalnız Dostinex'i dikkatli kullanmak lazım.Haftada bir bile aşırı düşürüyor prolaktini...Bir kaç ay önce benim de 66 çıkmıştı..Doktor haftada iki al dedi.Ben de "o zaman çok düşüyo"dedim "iki al"diye ısrar etti..Bir ay sonra prolaktin diye bi şey kalmamıştı tamamen 0 olmuştu..0 olması da iyi değil...Sonra haftada yarım içmeye başladım normale döndü...İlaç almayınca tekrar çıkıyo.Kadın doğumcular normale dönünce artık kullanma deyiveriyo ama yanlışmış bu...ben iyi bir endokrinologtan öğrenmiştim.iki üç ayda bir kontrol etmek gerek onların istemesini beklemeden...geçmiş olsun

kızlar merhaba,

aranıza yeni katıldım. benim de pko sorunum var. pko prolaktinin de yükselmesine neden oluyormuş doktorumun söylediğine göre. ilk defa prolaktin seviyem yüksek çıktı. doktor düşürmek için dostinex verdi. dün sabah yarım ve yatarken de yarım içtim. sabah uyandıgımda kanamam olmuştu. bu ilaçtan mıdır acaba? adetim biteli 1 hafta oldu. adet değildir. çok az kanamam var hala. böyle bir durum yaşayan oldu mu? :KK43:

merhabalar bende dostinekse başlıcam pkos hastasıyım ama benim prolaktin 12 lerde çok yüksek değil napıcamı bilemiyorum başlasammı acaba

Kızlaar adwtim 2.günü doktorm kanmd süt hormonun yüksek olduğunu söyledi ve bu ilacı verdi. Kullandm hemen kesildi adetim

X