Güneş Kremleri Beyaz tenlilerin bronzlama Ya kullanmas

Güneş kremleri, bronzlaşma

gingerr

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
444
7
merhaba. beyaz tenli ve kızıl saçlıyım. malum çok bronzlaşmıyorum. ama sitede bu bronzlaşma yağlarını gördüm. bu kakao yağını saat 5 ten sonra kullansam yinede kızarır ve acı bir şekilde yanar mıyım? deneyen var mı? istakoz gibi olmak istemiyorum.

ılk bi kaç gün yüksek koruma kullanmak lazım sanırım,sonrasında bronzlaştırıcı.Ben öyle yapacağım,bende bembeyazım :)

canım ben de baya beyaz tenliyim. geçen gün güneşlenirken güneş yağının arkasını okuyordum kaydirigubbakcemile3 güneşe karşı koruma sağlamaz yazıyordu. o yüzden ben ilk günler bacaklarım hariç vücuduma 15 faktörlü krem kullanıyorum. bacaklarım çok zor yandığı için direk korumasız yağ kullanıyorum. sonra vücudum da biraz yanınca oralara da yağ sürüyorum.
ama 6 koruma faktörlü yağlar var bende onlardan almayı düşünüyorum hiç yoktan iyidir. gene de biraz koruma sağlar.
sen de benim gibi ilk günler koruma faktörlü krem kullan bence kaydirigubbakcemile5

merhaba. beyaz tenli ve kızıl saçlıyım. malum çok bronzlaşmıyorum. ama sitede bu bronzlaşma yağlarını gördüm. bu kakao yağını saat 5 ten sonra kullansam yinede kızarır ve acı bir şekilde yanar mıyım? deneyen var mı? istakoz gibi olmak istemiyorum.

gingerr aynı senin gibi bembeyaz,her sene bronzlaşmayı bırak kızarıp geri dönen ben geçen sene 7günlük tatilimde bronzlaşarak bir ilki gerçekleştirdim.
anlatayım,Coppertone spf 45 kullanıyorum koruyucu olarak ve hergün sık aralıklarla sürdüm.ek olarak kakao+havuç+j.baby bebe yağı karışımını spreyli şişede karıştırdım.fazla aldım tam 7 gün coppertone üstüne sürdüm.gün boyu ikisini yeniledim.sakın ilk günler son günler ayrımı yapmayasın.koruyucu mutlaka sür.eşim ikinci günden itibaren sürmedi yağ bana yeter dedi yandı pişti sırt üstü yatamadı kaç gün.tatilimizin tek kötü anısıydı.
a birde ambre solaire nin kalıcı bronzluk sağlayan duştan sonra sürülen nemlendiricisini kullandım.
bir dene sende,ben çok memnun kaldım geçen sene,bana anlatıldı bende herkese anlatıyorum
umarım yardımcı olmuşumdur sana

:teytey:

gingerr aynı senin gibi bembeyaz,her sene bronzlaşmayı bırak kızarıp geri dönen ben geçen sene 7günlük tatilimde bronzlaşarak bir ilki gerçekleştirdim.
anlatayım,Coppertone spf 45 kullanıyorum koruyucu olarak ve hergün sık aralıklarla sürdüm.ek olarak kakao+havuç+j.baby bebe yağı karışımını spreyli şişede karıştırdım.fazla aldım tam 7 gün coppertone üstüne sürdüm.gün boyu ikisini yeniledim.sakın ilk günler son günler ayrımı yapmayasın.koruyucu mutlaka sür.eşim ikinci günden itibaren sürmedi yağ bana yeter dedi yandı pişti sırt üstü yatamadı kaç gün.tatilimizin tek kötü anısıydı.
a birde ambre solaire nin kalıcı bronzluk sağlayan duştan sonra sürülen nemlendiricisini kullandım.
bir dene sende,ben çok memnun kaldım geçen sene,bana anlatıldı bende herkese anlatıyorum
umarım yardımcı olmuşumdur sana

:teytey:

bu kakao ve havuç yağı bronşlaşmayı hızlandırıyomu??? birde şu bronzlaştırıcı spreyleri kullanmak ne kadar doğru beyaz tenliyim çok çabuk yanamıyorum bunu hakkında bi tandıgım bronzlaştırıcı kullandıktan sonra deride soyulmaya oluyor demişti ne kadar doğru bi bilginiz varmı??

X