Çocuk Hastalıkları istanbul Anadolu Yakasnda, tavsiye edebileceiniz ocuk doktoru

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

ksk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
81
0
38
merhabalar..ben ataşehirde oturuyorum..oğlum 4 aylık ve hala bi doktorumuz yok:1no2: yardımcı olursanız çok sevinirim..şimdiden teşekkürler....a.s.

sana tersmi bilmiyorum ama medipolde hüseyin yayla var tavsiye ederim çok iyi bir çocuk doktoru

en son o doktora gittim bende:) gittiğimde oğlum 3 aylıktı..ek gıdalara başlayalım yoğurt çorba fln wer dedi..her yerdede 6 aya kadar sadece anne sütü die bangır bangır baırıolar..oyüzdende kafam karıştı..yoksa onun dışında bede sewdim hüseyin beyi..hemşireside çok şeker ..japonlara enziokaydirigubbakcemile3 çok saol yinede tawsiyen içina.s.

florance nightingale de kızıltoprak kadıköyde eda ayberkin var....öyle tatlı dilli,güzel ve mesleğinde başarılı ki anlatamam..mutlak görmen lazım....oğlumu ve şimdi de kızımı götürüyorum..

Maltepe Üniversitesi hastanesi Doç.Dr.Tuğba Erener Ercan. Muhteşem bir dr tur tavsiye ederim kesinlikle.

benim tavsiyem atlas hastanesinde hüsyin cavit aydoğdu mükemmel bi doktor oğlum 16 aylık her ay muayeneye gidiyoruz.sizede yakın ayrıca

Kadir Tuğcu.
Caddebostanda muayenehanesi var.
Üstüne doktor tanımam.:kahve:

Yarına randevu aldım Kadir Tuğcu'ya bakalım

Özel Göztepe Hastanesi Afşin Ünver... sempatik ulaşılabilir ilaç sevmez ve en önemlisi erken ve yerinde teşhis koyar. Olumsuz bir tane yorum bulamazsınız.

Mrb .ben de Anadolu yakasında çocuk Dr arıyorum .önerisi olan var mı acaba ?

Onceligim uskudar ve umraniye olmak üzere doğru kararlar verebilen bir cocuk dr tavsiyesi lütfen

X