Sayfa: 1/10 123 ... SonSon
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ameliyat sonrası Burun içi temizlik

1. Konu Sahibi : ladyb #1

Yardım :( Ameliyat sonrası Burun içi temizlik

merhabalar aranıza yeni katıldım yazılarınızı baya bir okudum. ben cumartesi günü ameliyat oldum salı günü tamponlar alındı ve alındıktan sonra 1 saat burnumdan çok rahat nefes aldım fakat sonrasında afedersiniz biraz akıntı oldu sadece ucunu temizleyebildim burnumun içi adeta katılaştı dikişlere zarar gelecek diye de korkuyorum bir öneriniz varmı 6 gündür sadece ağzımdan oksijen alabiliyorum yarından sonra alçı alınacak doktorla konuşcam, alçıdayken deniz suyu spreyi ile temizlediniz mi yoksa bu işlemleri alçı alındıktan sonra mı yaptınız. biraz bilgilendrirseniz sevinirim teşekkürler

2. Konu Sahibi : ladyb #2
    Giriş tarihi
    Apr 2009
    geçmiş olsun canım deniz suyunu ben alçılıykende kullandım hiç bir sakıncası yok kullanabilirsin baya açıyo burnu..

3. Konu Sahibi : ladyb #3
    Giriş tarihi
    Mar 2009
    bende ilk zamanlar temizlemeye korkuyordum halada öyle birşey olucak diye korkuyorum :) kullanabilirsin canım bencede

4. Konu Sahibi : ladyb #4
    EU3 Guest
    cnm ben de ikinci günden beri hep deniz suyu spreyi kullanıyorum, simdi bile kullanıyorum onsuz yasayamaz oldum, kacıncı kutu bitti bilemiyorum :D deniz suyunu sık, kulak temizleme cubuguyla zorlamadan temizle cnm, zamanla acılacak burnun iyice, benm doktorum alcıyı cıkarınca kendisi de icini temizlemisti onun temizlemesi hayatımı kurtardı gibi bir sey denebilir ondan sonra baya acıldı burnum biz korkuyoruz tabii temizlemeye, bir de dikisler öyle kolay kolay kopacak bir sey degiller, doktor keserken bile baya zorladı yanii düsün artık :)))

5. Konu Sahibi : ladyb #5
    Alıntı ebru_ebru kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    cnm ben de ikinci günden beri hep deniz suyu spreyi kullanıyorum, simdi bile kullanıyorum onsuz yasayamaz oldum, kacıncı kutu bitti bilemiyorum :D deniz suyunu sık, kulak temizleme cubuguyla zorlamadan temizle cnm, zamanla acılacak burnun iyice, benm doktorum alcıyı cıkarınca kendisi de icini temizlemisti onun temizlemesi hayatımı kurtardı gibi bir sey denebilir ondan sonra baya acıldı burnum biz korkuyoruz tabii temizlemeye, bir de dikisler öyle kolay kolay kopacak bir sey degiller, doktor keserken bile baya zorladı yanii düsün artık :)))
    canım sen kaçıncı günden beri kulak çubuğuyla temizliyorsun?

6. Konu Sahibi : ladyb #6
    EU3 Guest
    Alıntı dahlia85 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım sen kaçıncı günden beri kulak çubuğuyla temizliyorsun?
    valla tam olarak hatırlamıyorum heralde ikinci gün cesaret edememisimdirr :D zaten benm 4-5 gün burnum kanadı o nedenle cok temizleyememistim ama cok icerlere girmeden uctan uctan temizledigimi hatırlıyorum 3-4 günler fln, icine cok girmeden tabii uc kısımları, korkuyordum cünküü, artık 7 gün fln olunca baya alısmıstım bir de doktora gidicem die iyice temizleme cabasındaydım da yine cok gerileri temizleyemiyordum tabiii

7. Konu Sahibi : ladyb #7
    deniz suyu spreyini doktor mu öneriyor yan etkisi olmuyomu bide nerden alıcaz

8. Konu Sahibi : ladyb #8
    EU3 Guest
    doktor veriyor, yan etkisi yok dogal, eczaneden alacaksın

9. Konu Sahibi : ladyb #9
    cok tesekkür edrrim .benim doktorum biraz ilgisiz soru sordugunda cevap verio sadece.biraz havalı yani

10. Konu Sahibi : ladyb #10
    EU3 Guest
    anladım canım ama sen doktoruna sor o halde o sana versin ya da ben sana özelden adını söyliim gidip al, bir zararı yok herkes kullanıyor

Sayfa: 1/10 123 ... SonSon